Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Le akarom zárni a szeretőmmel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le akarom zárni a szeretőmmel,mert megaláz és hazudik,kihasznál! Kitálaljak az asszonynak?

Figyelt kérdés
Az elején jól működött,tudom mindenki hibás,de elmondása szerint rossz a viszonyuk,csak a gyerek miatt vannak még együtt? De nekem is és otthonis hazudik. Sokat tűrtem,de belefáradtam. Hiteget csak és hülyének néz!
2023. febr. 17. 18:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
75%
Ne! Teljesen felesleges lenne, csak a sértődöttségedből kifolyólag szereznél magadnak egy életre szóló ellenséget. Ha szét is megy a feleségével az "akciód" következtében akkor sem téged fog választani.
2023. febr. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
72%
De undorító vagy...bosszúból minek tálalnál ki, miután éveken át lefeküdtél vele? A farka az jól esett, éveken át szexelni másnak a férjével az jól esett? Aztán ha megelégelted, borítasz? Gusztustalan vagy!
2023. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

Mert hülye vagy, ha a sima sablon szöveget is beveszed, csak a gyerek, meg otthon nincs szex stb, stb.

Minek álltálszóba nős pasival?

2023. febr. 17. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
89%
Felesleges.
2023. febr. 17. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
Hagyd. Dobd, felejtsd el, ennyit nem ér.
2023. febr. 17. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
61%
Te akarnád tudni a feleség helyében? Szerintem igen...
2023. febr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%

Ha belefáradtál akkor fejezd be. Ennyi. Semmi mást nem kell tenned. Szerető lettél saját döntésből, tudtad, beleegyeztél. Persze, hogy hazudik otthon is, eddig mit hittél? Hogy hazaér és elmondja a napját az asszonynak beleértve a veled való hancúrozást? A szeretőnek meg akkor hazudik az ember ha annak olyan elvárásai vannak amelyeket nem tud/akar

teljesíteni a másik fél viszont azért, hogy meg tudja tartani ill. a szerető ne duzzogjon akkor inkább hazudik valamit ami a szeretőnek elfogadhatóbb mint az igazság.

Tanulság: ne menj szeretőnek. Ha mégis akkor fogadd el a helyzetedet és ne várj el olyat amit egy házas ember nem tud/akar teljesíteni vagy amivel nehézséget okozol neki. Akkor nem lesz miért hazudni.

2023. febr. 17. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
75%

Hat van erre egy jó mondás, tudod, aki kvanak all, ne csodalkozzék...


Most komolyan, mire volna jó, ha kitalalnal? Hogy megnyugodjon az egod? Hogy fajdalmat okozz annak a masik nonek meg a gyerekeknek? Ha már lefekudtél más nő férjével, akkor viseld a sorsod, és lépj le. Még ne te legyél megsértődve...

2023. febr. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%
Nem a bevallás okozza a család fájdalmát, hanem maga a megcsalás. A feleségnek joga van tudni, bár ehhez gerinc kellene, az meg a szetetőknek meg a férjeknek sincs
2023. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
34%
Semmit ne mondj a feleségednek mert kidobna
2023. febr. 17. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!