Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » A barátom flörtölget a kollégá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom flörtölget a kollégája nőjével. Hogy szakítsak vele? ( a Többi lent)

Figyelt kérdés
Legelőször annyit kell tudni az egész storyról, hogy mindketten 21 évesek vagyunk. Már 1 év és 5 hónapja vagyunk együtt. Az elején minden happy volt, de mostanra megváltoztak a dolgok. Új év első napján épp rápillantottam a barátom telefonjára és láttam, hogy a munkatärsa csajával írogat a messengeren és hangüzeneteket küldözgetnek(ismerik egymást személyesen) . Kérdeztem, hogy ez mi? Ez az új csajod? Tagadott mindent, hogy semmi köze hozzája meg stb . Na aztán a tegnap éjszaka nem tudtam aludni és gondoltam, hogy belépek a Face fiókjába,mert nekem bűzlik az úgy,de úgy hogy nem tudtam a jelszavát csak az email címet a barátomnak.De annyit kell tudni, hogy közös a Netflixem vele és az oda való jelszót tudom.Kiprobaltam és jó volt a Facera. Na a csajszi Levan neki ott tiltva, meg semmi üzenet neki. Mondom ok. Na, de aztán rámentem a barátom Snapchatjére ott olyan szövegek fogadta,hogy "hiányzol életem, cuki - mukim, kívánlak nagyon stb" óriási nagy ideg jött belém, sőt most is reszket a kezem, ahogy irom az idegtől. De erről nem tudd semmit a barátom. Most szombaton fogunk találkozni. Én úgy döntök, hogy szakítok vele, mert aki szereti a másikat így nem viselkedik. Ez már nálam a megcsalas kezdete. Úgy döntöttem, hogy amit közösen írtak azt kinyomtatom neki és az összesen az orra alá nyomom. Hogy most tagad le te köcsög, hogy nincs semmi köztetek.

#átverés #hazudozás #Flörtölgetes
2023. febr. 23. 19:54
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
10%

A te oldalad sem jobb, nincs indorítóbb mint ez a feltöröm a másik levelezését féltékenységemben...

Ok az sem normális, ha egy pasi másik nőkkel írogat, de az sem az amit te csinálsz, ez már a legalja a féltékenykedésnek...

Nem kell kinyomtatnod se semmit, ti totálisan nem iletek össze, te mert nem bízol meg benne, ő meg mert másfelé is kacsintgat.

2023. febr. 24. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Megmondta mindenki a frankót.

Tiltás, aztán vissza se nézz.

2023. febr. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%
Add ki az útját a pasidnak. Örülj, hogy megszabadulsz tőle! Egész közös életetekben ezt csinálná veled! F
2023. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!