Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Barátnőm párja a háta mögött...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm párja a háta mögött flörtölget lányokkal, de előtte is egyfolytában a szex a témája. Mikor teszek jót, ha beleszólok, és elmondom amit tudok, vagy inkább ne?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy ők ezt egymás között megbeszélték, de mi van ha nem, és én borítok mindent?
2017. jún. 12. 21:56
 1/7 anonim ***** válasza:
18%
Közöd?
2017. jún. 12. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kimaradt, hogy társaságban (akár a párja előtt) is beszél más lányok melléről, fenekéről.
2017. jún. 12. 22:01
 3/7 anonim ***** válasza:
29%
Ez a kettejük dolga. Söprögess a saját házad táján!
2017. jún. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Legjobb barátnőmről van szó, nem szeretném végignézni, ahogy tönkremegy az élete és az önbizalma.
2017. jún. 12. 22:21
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én örülnék ha a barátnőm szólna nekem ilyen helyzetben.
2017. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A baratnod is ott van a tarsasagban mikor beszel a lanyok fenekerol/ mellerol?


Egyebkent en ha a legjobb baratnom (az enyemet 8 eve mondom annak es eleg szoros a kapocs) lenne ebben a helyzetben nyilvan elmondanam. Forditva is elvarnam Tole. Viszont csak egyszer mondanam el a velemenyemet, utana hagynam, nem szeretem egyreszt a szamat tepni, masreszt szomoru ugyan de ha igy jo Neki, akkor nekem is.

2017. jún. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mondjuk ja,nem sok közöd van hozzá,ha legjobb barátnő,ezer éve ismered,akkor a helyedben talán szólnék.

Sajnos ebből sehogyan sem jössz ki jól...ha szólsz,az a baj,ha nem szólsz,akkor meg az lesz.

Egy megcsalást kapásból elmondanék,a legjobb barátomnak.

Ez a flörtölgetés fene tudja,lehet nem megy tovább,és csak bohóckodik a srác,ettől még nem frankó a dolog.

2017. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!