Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel lehet a szeretőt felboss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a szeretőt felbosszantani?

Figyelt kérdés
Tudom ki a párom szeretője, sajnos egy rossz időszakban, válságban sikerült neki összeszedni a páromat. A mai napig reménykedik hogy a helyembe léphet. Kicsit fel szeretném nyitni a szemet, vagy raebreszteni hogy ő csak egy bosszú vagy vigaszesemény volt. ráadásul ki is lett rendesen beszélve és nevetve a férfitársaságban szegénykém, amiről ő mit sem sejt:)

2023. márc. 3. 13:26
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
91%

Azzal ha levegőnek nézed. Mihelyst nekiállsz áskálódni, nevetség tárgyává teszed magad, mivelhogy ezzel árulod el hogy te egy senki vagy hozzá képest.

Legyen tartásod és ne akarj senkinek se rosszat. Magadnak akarj jót, és tartsd meg a párodat, azon munkálkodj.

2023. márc. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
90%

Ha még együtt vannak, akkor egyik nap széles mosollyal, es két bőrönddel bekopogsz hozzá, hogy "Ezek a párom cuccai, mától a tied."


Ha nincsenek együtt (akkor mi alapján reménykedik??), akkor meg hagyd a francba, majd rájön.

2023. márc. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
39%
Ha leépíted a pasid, és miután ők összejöttek, egy csettintéssel visszacsábítod magadhoz.
2023. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 anonim ***** válasza:
86%
Itt igazán téged alázott meg a párod. Szörnyű, hogy ezek után is azon gondolkodsz hogyan bántsad a másik nőt. Pedig itt a legnagyobb szr házi a te párod. Én biztos úgy kiraktam volna, mint a macskát. Nem vagy te jobb, mint a másik (véletlenül se gondold ezt), csak ostoba és buta, a párod meg ezt felismerte. Ne lepődj meg, ha nemsokára másba is farokkal fog beleesni. És az is biztos bosszú meg vígaszesemény lesz megint. Persze jogodban áll hülyének lenni.
2023. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
81%

Őszintén?A párod egy aljas, gerinctelen féreg, téged meg ugyanolyan senkinek tart, mint a szeretőjét.Erre vered magad?Erre vagy büszke?Ti itt mindketten áldozata vagytok egy szemét férfinek.Mi is lesz ezért a büntetése?Semmi.Kikefélte magát, te visszafogadod, valamint tovább égeted magad azzal, hogy a szeretőt mocskolod.Holott ne legyen effelől kétséged, téged ugyanannyira tart a "párod", mint azt a nőt, akivel megcsalt.

Szerintem ez számodra egy olyan "győzelem", amiben nincs dicsőség...sokszor irigylem az ilyen ostoba embereket, mint te.Nektek sokkal kevésbé fáj az élet.

Ha elfogadsz egy tanácsot: ha vissza is fogadod a párod, van mit átértékelned, túl nyíltan örömködnöd nincs miért.

2023. márc. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
85%
Eszterke, Te vagy?🤣
2023. márc. 3. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim ***** válasza:
91%

Komolyan nevetsz rajta, a férfiasságán amikor megkapta a csajodat? 😅

Nevetsz konkrétan hogy valaki lefeküdt a pároddal.

Ez a vicces 😂

2023. márc. 3. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim válasza:
95%

Figyelj, szerintem te is jól ki vagy nevetve abban a társaságban, illetve most itt is. Ráadásul még saját magadból is viccet csinálsz. Tényleg ennyire buta csaj vagy? Összekaptatok a paliddal, ő meg félrekúrt, de azóta minden okés és békesség van? Szerintem itt nem a csajszi szemét kell felnyitni, hanem a tiédet. Normális férfi nem kúr félre bosszúból, mégha rossz a helyzet köztetek akkor sem.

Ha neked ez kell, akkor hajrá. Azért készülj fel, hogy nem egyszeri eset volt ez.

2023. márc. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező egyetértek azokkal, akik azt írták, hogy bizony a párod a fő bűnös nem a szerető.

Ki tudja miket ígérgetet neki, hogy megtudja fektetni.

Eléggé cink, hogy ahelyett, hogy a válság idején veled próbálta volna helyrehozni a dolgokat inkább más nőt fektetett meg.

Helyedben nem lennék arra büszke, hogy megcsaltak és voltam olyan ostoba, hogy vissza is fogadtam. Mert mindegy mi lesz a vita tárgya köztetek ugyanúgy meg fog csalni újra. Ezzel kéne inkább foglalkozni a harmadik személy helyett. Egyébként megsúgom, hogy a haverokkal, vagy a te barátnőid ugyanúgy kibeszélnek téged, mint őt...

2023. márc. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 A kérdező kommentje:
Nem vagyok naiv vagy buta, nem szó és következmény nélkül történt a békülés.
2023. márc. 3. 14:13
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!