Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel lehet a szeretőt felboss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a szeretőt felbosszantani?

Figyelt kérdés
Tudom ki a párom szeretője, sajnos egy rossz időszakban, válságban sikerült neki összeszedni a páromat. A mai napig reménykedik hogy a helyembe léphet. Kicsit fel szeretném nyitni a szemet, vagy raebreszteni hogy ő csak egy bosszú vagy vigaszesemény volt. ráadásul ki is lett rendesen beszélve és nevetve a férfitársaságban szegénykém, amiről ő mit sem sejt:)

2023. márc. 3. 13:26
1 2 3 4 5
 11/49 anonim ***** válasza:
44%
Szánalmas vagy. A karma körbeér, ha eddig nem, de majd előbb utóbb biztosan ki leszel nevetve te is és nem lesz mivel dicsekedned, mert kiraknak téged.
2023. márc. 3. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/49 A kérdező kommentje:
11#engem nem raknak ki, arról meg nem én tehetek hogy amikor nem voltunk együtt a párom kibeszélte sőt fogadások is köttettek a szeretőre
2023. márc. 3. 14:17
 13/49 anonim ***** válasza:
6%
Veresd meg. Attol el fog húzni messzire.
2023. márc. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/49 anonim ***** válasza:
90%

#10:

Visszacsaltad? Nagyon jó lesulyedtel az ő szintjére, de akkor sem te vagy az első aki félrelépett!

Vagy most már minden kívánságod teljesíti? Mert helyreráztad a dumáiddal? Nem sokáig, elfelejtheted, hogy megvaltozik. Tudja, tisztában van azzal, hogy elnezted neki így simán megteszi újra és újra, hiszen megbocsajtasz neki. Önbecsülésed nincs, szerinted ő megfog téged becsülni ha eddig sem tette? Naná, hogy NEM!

2023. márc. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/49 anonim ***** válasza:
80%

Mennyi idős vagy? 20?


Borzasztó gyerekes, és szánalmas vagy. Mire vered magadat? Nem látod át, hogy a pasid ugyanezt veled is simán megteszi majd?

2023. márc. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/49 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon magabiztos vagy kérdező. “Engem nem raknak ki”. Hamarosan majd erről írsz ki kérdést! :)
2023. márc. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/49 A kérdező kommentje:
Nekem az tetszik hogy csak a kérdésemre nem kapok választ:)
2023. márc. 3. 14:24
 18/49 anonim ***** válasza:
80%

De ha ennyire nyerő helyzetben érzed magadat, miért szükséges őt felbosszantanod ?


Szíved mélyén tudod, hogy Te sem érsz többet a párod szemében, ez zavar igazán...

2023. márc. 3. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/49 anonim ***** válasza:
90%

Engem is kibeszélnek a férfiak,nem éppen szép módon,mégis jól alszom éjszaka.Sőt,van aki kezét lábát összetörné,hogy járjak vele,komoly kapcsolatban.Ha a szeretőjét kibeszélte a párod,akkor téged is,csak még nem hallottad vissza.

Amúgy hagyd békén,és foglalkozz a pároddal,aki téged is hülyének néz.

2023. márc. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/49 A kérdező kommentje:

Úgy látszik sok itt a harmadik és szerető pozícióban lévő ember, ezért van ekkora felháborodás:)

Pedig az esetek többségében a szerető kerül kidobásra, bárhogy is megy a kampány ez ellen. És még egyszer mondom, nem ez volt a kérdés

2023. márc. 3. 14:28
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!