Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mivel lehet a szeretőt felboss...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel lehet a szeretőt felbosszantani?

Figyelt kérdés
Tudom ki a párom szeretője, sajnos egy rossz időszakban, válságban sikerült neki összeszedni a páromat. A mai napig reménykedik hogy a helyembe léphet. Kicsit fel szeretném nyitni a szemet, vagy raebreszteni hogy ő csak egy bosszú vagy vigaszesemény volt. ráadásul ki is lett rendesen beszélve és nevetve a férfitársaságban szegénykém, amiről ő mit sem sejt:)

2023. márc. 3. 13:26
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
83%

Ó, édesem, valamiért mégsem voltál elég jó neki 😃 talán eljegyzett? Eltaláltam?


Azt hiszed, ez bármire is garancia? 😃

2023. márc. 3. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim ***** válasza:
74%
Én nem kerültem kidobásra,feleség lettem.Te viszont naiv vagy és sértett.Ha meg nem voltatok együtt,akkor nem szerető volt.És nem ok nélkül gondolja,ki tudja mit hadovál neki a párod.
2023. márc. 3. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
84%

Azért nem kapsz rá választ, mert semmi értelme felboszantani, ő már bosszús, csalódott. A drága párod gondoskodott róla. Miert nem rá koncentrálsz inkább? Azt hiszed, hogy azért mert "téged választott" veled is marad örökre, vagy mi? Nem fog, azért mert :

- nem szerelmes beléd és nem tisztel.

- csakis azért maradt veled, mert a másik nő csak szexre volt, tudja, hogy a másik nő nem tűrné el amit te ergo a megcsalást.

- addig "lesz a tiéd" amíg nem akad olyan nőre, akibe belészeret.

Aztán úgy fogsz repülni, hogy csak na. Ne gondold egyáltalán, hogy győztes vagy. Csak egy csatát nyertél meg nem a háborút!

2023. márc. 3. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 A kérdező kommentje:
21#nem találtad el, feleségül vesz
2023. márc. 3. 14:36
 25/49 anonim ***** válasza:
31%

"tudja, hogy a másik nő nem tűrné el amit te ergo a megcsalást"

Azért ezen felröhögtem. A szerető akkora önbecsüléssel bír, hogy nem tűri, ha a pasi mással is lefekszik.😃

2023. márc. 3. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 A kérdező kommentje:
25#igen, ez valóban vicces volt:) végülis a szerető hűségesen kivárja hogy letegye a telefont a pasi a párjával, elteljen az ünnep, a hétvége:) nyaralás, közös kirándulás, egyéb programok:))a szerető az valóban egy magabiztos, egészséges önértékelésű személy:) direkt nem írtam nőt..
2023. márc. 3. 14:40
 27/49 anonim ***** válasza:
86%

Majd meglátjuk hogy feleségül vesz-e. Egyébként ha annyira nyeregben éreznéd magad, nem foglalkoznál a szeretővel, nem akarnád felbosszantani és a kérdést sem írtad volna ki. :)

Sok boldogságot! Jussunk majd eszedbe aztán ha esetleg mégsem lesz esküvő vagy válni fogsz egy harmadik miatt!

2023. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
75%

A szerető általában csak dugni akar.Szerintem ő nem is foglalkozik igazán a dologgal,csak a kerdezö.

Attól,hogy feleség leszel nem fog jobban becsülni.Az,aki kibeszéli a nőket,akikkel lefekszik,és eleg csunya módon ráadásul,az egy nőt se tisztel.

2023. márc. 3. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
81%
Rád sem lehet nőt mondani, mert lábtörlő vagy!
2023. márc. 3. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 A kérdező kommentje:
28#jelen esetben a szerető magas intelligenciájánál fogva már az esküvőjét tervezte XD pedig azért ilyen biztatást nem kapott, pláne hogy a pályafutása sem volt hosszú
2023. márc. 3. 14:43
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!