Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nem számít, ha jónak érzed a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem számít, ha jónak érzed a kapcsolatot, vagy jobb utánanézni?

Figyelt kérdés

Sokszor 1-2 év is eltelik egy kapcsolatban, es ha egy notórius csalóval hozott össze a sors, akkor megcsalhat es nem is tudsz róla. Ha mar megismerkedésetek előtt is volt szexkapcsolata, amit nem hagyott abba. A baratom semmi jelet nem adta, hogy megcsalna, telefonja mindig szem előtt, adta a kódját is, anelkul hogy kértem volna, nem tünedezett el soha. Mindig ráért. Megis 2 evet vesztegettem el vele mire kiderult, hogy megcsal, persze akkor is tagadta

Sokszor gondolkodom, hogy kar hogy nem fogadtam fel detektíveket a kapcsolat elejen es akkor időben megtudtam volna.

Vagy nem kell kutakodni, csak azt nézni, hogy veled hogy viselkedik, es ha jól, akkor az nem számít, hogy félrelép esetleg ?


2023. márc. 5. 22:26
 1/8 A kérdező kommentje:

Mondjuk abban az esetben nem számít akkor , ha úgy csinálja, hogy nem derül ki?

Mert ha nem derül ki, akkor nem is tudod meg, hogy megcsalt, tehát szakítani sem fogsz

2023. márc. 5. 22:28
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
Úgy gondolom mindig vannak jelek. Igen, mutatta a telot, de pont azért, hogy ne fogj gyanút pl. Vannak olyan rafinált csalók, akik mindent mrgtesznek azért, hogy rá ne jöjj. Minden tökéletes, ajándékok, kirándulások, nincs vita? Olyan nem létezik. Kíváncsi lennék hogyan derült ki az egész. Mi vezetett hozzá, netán kipakolt?
2023. márc. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha számodra a hűség nem elvárás, akkor maradj benne, ennyi.


Aki nem bír a vérével, az bárki mellett félre fog járni.


Kérdés, hogy Te bárki akarsz lenni, vagy a Nő, akit a másik a tenyerén hordoz, és tisztel?


Mert aki csal, az nem tisztel. Eleinte "csupán" ennyiben mutatkozik meg, később már komolyabban éreztetni fogja, hogy csak egy lábtörlőnek tekint. Tapasztalat.

2023. márc. 5. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
95%

Mondjuk ha az is jel, hogy nincs jel, akkor sosem lesz nyugodt életed. Gyakorlatilag ez olyan, hogy... én rendszeresen átnézem a levelezéseidet, akárhogy változtatod a jelszavaidat be tudok lépni. Semmi nyomát nem látod ennek? Naugye, profi vagyok.:D


Párkapcsolat bizalom nélkül nincs. Egyszerűen értelmetlen az egész. Ha a másik csal és eljátsza a bizalmadat, az szomorú, de ha emiatt a következő kapcoslatba full gyanakodv alépsz be, akkor annak a kapcoslatnak esélye sincs jónak lenni, és ennek a te bizalmatlanságod lesz az oka.

2023. márc. 5. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Kapcsolatfüggő vagy, ezért nem veszed észre a jeleket sem mert mindegy kivel vagy csak legyen veled valaki. Ha egy kapcsolatban odafigyelsz a másikra akkor csak feltűnik, basszus.
2023. márc. 6. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én inkább szeretek az emberekben bízni és nem féltékenykedni meg nyomozgatni akkor is, ha minden jónak tűnik, mert az így is, úgy is felőröl lelkileg, akár van bizonyíték, akár nincs. Persze azért oda kell figyelni a másikra és ha egyre furábban viselkedik vagy vannak rossz megérzések bizonyos cselekedeteivel kapcsolatban, nyitott szemmel-füllel járni... de ha jó a kapcsolat, "csak a biztonság kedvéért" jelleggel nem tesztelgetném meg nyomozgatnék utána, mert megette a fene az egészet, ha ennyire nem tudok benne bízni. Az más kérdés, hogy aki a párja múltja miatt nyomozna, az sztem jobban teszi, ha nem jön össze olyannal, akiről lehet tudni, hogy mindenkivel összefeküdt, megcsalt mást stb., mert azt alapvetően zavarja a párja múltja... akármennyire vonzó meg "cuki".
2023. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

A legjobb csalók ott hazudnak a párjuk szemébe ahol csak tudnak. Lehet itt mondani, hogy vannak jelek...közben nincsenek! Ismerek olyat, aki a kisbabájuk mellett próbálkozott be a felesége legjobb barátnőinél. Volt akinél sikerrel járt. Még a mai napig is együtt van a feleségével, aki mit sem sejt az egészből.


Szóval általában akkor van ilyen, amikor az egyik fél tényleg szerelmes és vakon megbízik a másikban (nem ellenőrzi mikor hol van, telefont nem nézi stb.) a másik pedig orrba szájba csalja, de otthon megy a "jaj édes tubicám, galambom". Tanulság: nem szabad sosem senkiben megbízni

2023. márc. 9. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyanezt tapasztaltam. Szerintem mar az elejen megere valahogy lenyomozni, hogy megbiznyosodj jo emberrel vagy vagy sem.. nyilvan ne az elso naptol de kb 2.honaptol amikor kezd elmelyulni.
2023. márc. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!