Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyámnak szeretője van. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak szeretője van. Mit tegyek? Mi az én szerepem a dologban? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött, hogy Apámnál kialakult egy akut daganatos betegség. Az orvosok közölték, hogy elég valószínű, hogy áttétes rákja van. Kb egy hónap múlva derült ki, hogy "csak" egy limfóma. Még gyógyítható volt, de kemóval.


Kemón keresztülmentünk, haja kihullott, meg minden ami ilyenkor van... Nem volt egyszerű.


Eltelt azóta lassan 5 év. Nos, Apám lassan 60. Anyám 50es évei elején. Éshát a nyár folyamán egyszer kiböki, hogy hát őt nagyon zavarja, hogy nincs szex. Hát, amit a cukor meghagyott Apámnál, azzal leszámolt a kemó, hogy értsétek.


Namost, kb egy éve azt vesszük észre Apámmal, hogy valahogy furcsa Anyám. Furcsán viselkedik.

Random menjünk el moziba, rendeljünk kaját, menjünk el úszni, vagy kitalálja, hogy csináljak róla szelfit, stb. Többször sminkel, le akar fogyni, uj ruhákat vesz (mintha olyan jól el lennénk engedve anyagilag - bár az ő pénze, ő dolga)


Szóval eléggé gyanús volt, hogy van valami másik f@sz a képben, mert Apámnak a 30 év alatt soha nem akarta kicsipni magát ennyire. Az elmult évben megszaporodtak Anyám munkahelyén az "oktatások".


Aztán volt két gyanús hétvége, amikor Apámmal összebeszéltünk, hogy magára hagyjuk. Mikor hazajöttünk, a díszes kávéscsésze meg volt mozdítva, a kávéból hiányzott pont 2 adagnyi, és a kanál sem úgy volt visszatéve, ahogy hagytuk (előtte és utána lefotóztunk mindent). Plusz volt pár darab csikk a kukában, de Anyám nem olyat szív... És mit ad isten, mire hazaértünk, Anyám épp ágyneműket mos...


A házunkra jópár éve kamerát szereltünk fel, amik elvileg nem működtek hosszú ideje. Apámmal múlt hónapban beüzemeltük őket.

Előkerestük a nagyon régi webkameránkat, beüzemeltük a hálószobai számítógép mellett, plusz megcsináltuk úgy, hogy mozgásra felvételt indít. Pont a hálószoba ajtaját veszi. El is van rejtve.


Hát, mit ad isten, egyik hétvégén nézzük a telefonról a biztonsági kamera felvételt - háát, jött egy autó. Ugyanaz a faszi.


Belső kamerát is megnéztük, azon is vannak felvételek szépen.


Anyámat egyik éjszakai műszakja után még lefárasztottuk, leitattuk, aztán amig ki volt dőlve, telefonjáról lementettük a messengert és az sms üzeneteket, hivaslistat, az elmult egy évből. Kezdjük összerakni a részleteket, hogy mikor mi ment amikor "jajj, nem rtem el csak a későbbi vonatot" mondattal jött haza.



Namost, tisztázzuk. Engem alapvetően nem zavar amit csinál, csak ahogy csinálja. Elmondása szerint 4 éve nem tudott szexelni, ami durva, dehát a rák meg a kemó már csak ilyen. Úgy adja elő, mintha Apám kerülné direkt, holott ő meg örül, hogy él.


Kapun kívül akár ott az árokparton is kefélhetnének, nem zavarna, de ebbe a házba hordja az új faszijait, holott ezt a házat Apám építette gyakorlatilag a két kezével (egyedül a falat meg a tetőt rakták fel a kőművesek és ácsok, többit Apám csinálta (gipszkartonozás, glettelés, hőszigetelés, festét, burkolás, vezetékelés, stb. Nem tudsz a házban olyat mutatni amit Anyám hozott vagy rakott volna össze. Erre ott k...rnak a hálószobában.


Szóval, mit tegyek ebben a helyzetben? Kinek adjak igazat? Kell-e valakinek igazat adnom?


Ha válás lesz (úgy tűnik), a fentebb felsorolt bizonyítékok elegendőek, hogy a ház Apámnál maradjon. Ha kell, kifizetem Anyám részét, de nem szeretném, hogy Apám ki legyen rakva, fél életében ezt a házat építette a családjának...



2023. márc. 8. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/75 anonim ***** válasza:
59%

Húúú,hát én nagyon mérges lennék anyukád helyében ha megtudnám hogy cinkos voltál, sőt, ötletadó, ebben a helyzetben. Azért nézd már a másik oldalt is. Gondolom anyukád apukád mellett volt a betegségében, és ahogy írod, a daganat mellett még cukorbeteg is.Hidd el, nem volt ez egyszerű döntés anyukád részéről sem. Biztos vívódott sokat, mérlegelt azt,hogy mit is tegyen. Ennyi idősen azért nagy áldozat az,hogy boldogság nélkül élje le az életét. Itt nemcsak a szexről van szó, az intim, kedves, összebújós, odafigyelős pillanatokról is.


Nincs jogod ebbe beleszólni.

2023. márc. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/75 A kérdező kommentje:

Ugye az megvan, hogy mindezekben Apámnak sincs része 5 éve?

Őérte nem baj? Őneki nem hiányzik a szex?


Intimitást meg hagyjuk

Hazajön Anyám, meg nem kérdezi másfél éve Apámat, hogy "ugyan, hogy vagy?"

Erre meg jöttök itt intimitással...

Csak hazajön, van ebéd, van mosva - megköszönni nem szokta

mosatlant nem rakja a gépbe, csak döglik a kanapén és nyomkodj a telefont, meg kimengy rágyújtani. Meg veszekszik - de az is valami műbalhé.

2023. márc. 8. 12:03
 23/75 anonim ***** válasza:
60%

Apádnak lehet hiányzik, de nem képes.

Anyud viszont képes. Temesse el magát ő is?

2023. márc. 8. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/75 A kérdező kommentje:

"Temesse el magát ő is?"


Miért? Ki még? Temessük el Apámat, úgy érted?

Nem kár már érte? csak végigdolgozta az életét, meg felnevelt két gyereket Anyám mellett, meg legyőzte a rákot, az mind semmi


de ha nincs szex, akkor már temessük?? Jól értem?

2023. márc. 8. 12:19
 25/75 anonim ***** válasza:
67%

Véleményem szerint mindegy, hogy általad vagy vagy miatt derült ki, hogy anyud félrekúr.

Válás esetén azt kapja mindkettő, ami őket illeti!

Nem lehet senkit kiforgatni az őt illető vagyonából, ilyen nincs! Úgyhogy nyugodj le.

Apudat nem annyira zavarja, van neki elég baja sajnos úgyis. Anyud meg ha világi cafka lenne, akkor is az anyud, aki világra hozott és felnevelt. Az ő házasságuk nem rád tartozik. Persze érezheted unfairnek4, de sajnos ilyen az élet. Anyud évekig nem szexelt, igazából nem tudod, hogy milyen problémákkal küszködtek, mert nem kötötték az orrodra, Te honnan tudod, hogy anyud nem-e apud nyomdokaiba lépett? Simán lehet. De egyébként nem számít, az bír jelentőséggel, hogy anyud régóta nem érezte magát nőnek apud mellett és joga van úgy élni az életét ahogy szeretné. Te azt hiszed, hogy apud nem tartana szeretőt fordított esetben? Dehogynem!

El kell fogadni, hogy ide jutottak. Különben te külföldről miért pattogsz? Te amikor apud beteg lett hszajöttél támaszt nyújtani, vagy anyud egyedül volt? Ha már belefolytál az egészbe, miért nem hibáztatod önmagad is? Vagy miért nem jössz haza és segítesz, támogatod apud, ha ennyire zavar a helyzet? Te már eldontotted, hogy le se tojod apud, akkor mit vagy felhaborodva azon, hogy anyud ugyanazt teszi? Hm? 🙄

2023. márc. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/75 A kérdező kommentje:

Ez a nem érezte magát nőnek dolog ott bukik, hogy én mindig is elég molettnek ismertem anyámat. Valahányszor meglátja magát egy fényképen, felhördül, hogy "Áh, mint egy tehén"

Mikor még kicsi gyerek voltam én is meg a testvérem is, folyamatosan így hivatkozott magára, hogy ő tehén meg bálna. Apám ha dicsérni próbálta, bókolni akart neki, akkor jött a "vagy hülye vagy vagy vak" kijelentés.


Persze minden nő aki nála kicsit is vonzóbb, az k*va. Még engem is lek*rvázott Anyám, mikor először lett barátom...


Súlyproblémáim nekem is voltak, meg olyan dolgok, amik nem tetszettek magamon, pl h szemüveges vagyok. De nem sajnáltattam magam, hanem mentem és tettem ellene. Leadtam már 13 kilót, mert úgy érzem jól magam a bőrömben. Anyám részéről ilyesmit nem látok, nem is láttam mióta eszemet tudom. Szóval lehet őt sajnálni, h nem érzi magát nőnek, de nem is tett érte...


Mikor Apám beteg lett még nem voltam külföldön, erre gondoltál esetleg, hogy ha a 25 ből kivonsz 5-öt az épp 20 és még egyetemen voltam, nagyokos?

2023. márc. 8. 12:37
 27/75 anonim ***** válasza:
36%

"Ugye az megvan, hogy mindezekben Apámnak sincs része 5 éve?

Őérte nem baj? Őneki nem hiányzik a szex?"


Apádnak nem volt rá igénye, nem akarta csinálni.

Egyébként k.rva beteg hogy elvileg a gyerekeként te apád farkának a kielégülésével foglalkozol..



"Hazajön Anyám, meg nem kérdezi másfél éve Apámat, hogy "ugyan, hogy vagy?"


Apád megkérdezte az elmúlt 5 évben anyádtól hogy hogy van? Vagy evidensnek gondolta hogy jól, mert hát nem ő a rákos


"Csak hazajön, van ebéd, van mosva - megköszönni nem szokta"


Gondolom az elmúlt pár évtizedben, amióta házasok, apád ugyanezt csinálta anyáddal, hát szokja meg:)

2023. márc. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/75 anonim ***** válasza:
61%

Apadnak szuksege lenne vkire,aki ott el vele es kisegiti ebbol a nehez helyzetbol. Egyedul egy rakos nem epul fel.


Nem kellett volna kielezni ezt a megcsalast.


Most mar megalazo ak eli meg vele maradni. Ha esze van,nem valik el.


Te kulfoldrol konnyen kavarsz.


Dechazajonni mar nem fogsz apadhoz ,h gondozd,ha anyadat eluldoztetek???

2023. márc. 8. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/75 anonim ***** válasza:
57%

Kérdező te vagy hazudsz a korodról vagy egy nagyon buta ember vagy. Már ha hívhatom embernek azt aki bárkit is (főleg az anyát) leitatja, kamerával figyelteti.


Anyád azért nem érezte magát nőnek mert a kedves apád egy bottal nem piszkálta meg. Nem ért hozzá úgy nem látta benne a nőt. Nekünk nőknek igenis szükségünk van arra hogy ne csak házi cselédként kezeljenek hanem nőként. A gyengédségre az intimitásra. Ha nő lennél ezt tudnod kéne.


Senki nem beszélt arról hogy apádnak meg kéne halnia, el kéne tenetni. A te szintedre fordítom, apádnak nem megy a szex anyádnak igen, akkor anyudnak miért kéne nélkülöznie? Szenvedjen ő is?? Amúgy meg lehet kifigást gyártani de ha apád nőnek nézné anyád minimum kielégítené egy vibrátorral, előjátékkal.

2023. márc. 8. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/75 anonim ***** válasza:
69%
Én a helyedben kettőjük között a békességre törekednék,nem lázítanám az egyik felet a másik ellen. Hozzáteszem: a férjem 10 évig volt beteg,tehát tudom milyen ezt a másik oldalról átélni. Pontosan nem látjuk a helyzete,Te viszont totálisan a Te szemszögedből írod le. Lehet hogy apukád nem is látná ezt fele annyira rémesnek ha Te nem élesítenéd fel. Külföldön vagy,lehetne ragozni, hogy Te is cserben hagytad. Felemeled a hangod hogy ez nem így van? Igen. Akkor ne törj pálcát a másik feje fölött.
2023. márc. 8. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!