Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyámnak szeretője van. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak szeretője van. Mit tegyek? Mi az én szerepem a dologban? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött, hogy Apámnál kialakult egy akut daganatos betegség. Az orvosok közölték, hogy elég valószínű, hogy áttétes rákja van. Kb egy hónap múlva derült ki, hogy "csak" egy limfóma. Még gyógyítható volt, de kemóval.


Kemón keresztülmentünk, haja kihullott, meg minden ami ilyenkor van... Nem volt egyszerű.


Eltelt azóta lassan 5 év. Nos, Apám lassan 60. Anyám 50es évei elején. Éshát a nyár folyamán egyszer kiböki, hogy hát őt nagyon zavarja, hogy nincs szex. Hát, amit a cukor meghagyott Apámnál, azzal leszámolt a kemó, hogy értsétek.


Namost, kb egy éve azt vesszük észre Apámmal, hogy valahogy furcsa Anyám. Furcsán viselkedik.

Random menjünk el moziba, rendeljünk kaját, menjünk el úszni, vagy kitalálja, hogy csináljak róla szelfit, stb. Többször sminkel, le akar fogyni, uj ruhákat vesz (mintha olyan jól el lennénk engedve anyagilag - bár az ő pénze, ő dolga)


Szóval eléggé gyanús volt, hogy van valami másik f@sz a képben, mert Apámnak a 30 év alatt soha nem akarta kicsipni magát ennyire. Az elmult évben megszaporodtak Anyám munkahelyén az "oktatások".


Aztán volt két gyanús hétvége, amikor Apámmal összebeszéltünk, hogy magára hagyjuk. Mikor hazajöttünk, a díszes kávéscsésze meg volt mozdítva, a kávéból hiányzott pont 2 adagnyi, és a kanál sem úgy volt visszatéve, ahogy hagytuk (előtte és utána lefotóztunk mindent). Plusz volt pár darab csikk a kukában, de Anyám nem olyat szív... És mit ad isten, mire hazaértünk, Anyám épp ágyneműket mos...


A házunkra jópár éve kamerát szereltünk fel, amik elvileg nem működtek hosszú ideje. Apámmal múlt hónapban beüzemeltük őket.

Előkerestük a nagyon régi webkameránkat, beüzemeltük a hálószobai számítógép mellett, plusz megcsináltuk úgy, hogy mozgásra felvételt indít. Pont a hálószoba ajtaját veszi. El is van rejtve.


Hát, mit ad isten, egyik hétvégén nézzük a telefonról a biztonsági kamera felvételt - háát, jött egy autó. Ugyanaz a faszi.


Belső kamerát is megnéztük, azon is vannak felvételek szépen.


Anyámat egyik éjszakai műszakja után még lefárasztottuk, leitattuk, aztán amig ki volt dőlve, telefonjáról lementettük a messengert és az sms üzeneteket, hivaslistat, az elmult egy évből. Kezdjük összerakni a részleteket, hogy mikor mi ment amikor "jajj, nem rtem el csak a későbbi vonatot" mondattal jött haza.



Namost, tisztázzuk. Engem alapvetően nem zavar amit csinál, csak ahogy csinálja. Elmondása szerint 4 éve nem tudott szexelni, ami durva, dehát a rák meg a kemó már csak ilyen. Úgy adja elő, mintha Apám kerülné direkt, holott ő meg örül, hogy él.


Kapun kívül akár ott az árokparton is kefélhetnének, nem zavarna, de ebbe a házba hordja az új faszijait, holott ezt a házat Apám építette gyakorlatilag a két kezével (egyedül a falat meg a tetőt rakták fel a kőművesek és ácsok, többit Apám csinálta (gipszkartonozás, glettelés, hőszigetelés, festét, burkolás, vezetékelés, stb. Nem tudsz a házban olyat mutatni amit Anyám hozott vagy rakott volna össze. Erre ott k...rnak a hálószobában.


Szóval, mit tegyek ebben a helyzetben? Kinek adjak igazat? Kell-e valakinek igazat adnom?


Ha válás lesz (úgy tűnik), a fentebb felsorolt bizonyítékok elegendőek, hogy a ház Apámnál maradjon. Ha kell, kifizetem Anyám részét, de nem szeretném, hogy Apám ki legyen rakva, fél életében ezt a házat építette a családjának...



2023. márc. 8. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/75 anonim ***** válasza:
67%

"Mikor Apám beteg lett még nem voltam külföldön, erre gondoltál esetleg, hogy ha a 25 ből kivonsz 5-öt az épp 20 és még egyetemen voltam, nagyokos?"


Azért nem gondoltam arra, mert úgyis otthagytad!!! :D

Tudtad, hogy beteg, de te mentél külföldre az álmaid megvalósítani, akkor miért vetsz/dobsz követ anyudra? Ezt nem értem. Te mivel vagy különb, amikor a szarban hagytad apud még hamarabb, mint anyud. Lehet ezt rá fogni, de te semmivel nem vagy különb nála, ugyanolyan leszel mint ő, csak magadat nézed már most. :D

2023. márc. 8. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/75 A kérdező kommentje:

Nem nyomorék (veled ellentétben), csak beteg. Ellátni el tudja magát, hisz ahogy olvashattad, kemó alatt is volt, hogy főzött, mosott, takarított, stb.


Én külföldre nem csak az almaim mentem kergetni... vagy tudsz mondani olyan fizut itthon, amivel kereshetek annyit, hogy ha gond van, tudok állni egy-egy jó orvost, sebészt, magánklinikát szüleimnek? Várom a javaslatokat...


De nyilván, segíteni a szüleidnek azt jelenti hogy otthon sütöd a kenyeret meg eteted őket, de ha jól keresel, és hazaadod nagy részét vagy félreteszed egy alapba, akkor már le vannak sz@rva magasról.


Hihetetlen, hogy emberek mennyire fekete-fehérben tudnak gondolkodni, komolyan mondom

2023. márc. 8. 14:35
 33/75 anonim ***** válasza:
61%
Ezt pont te mondod? Te is fekete fehérben gondolkozol.
2023. márc. 8. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/75 anonim ***** válasza:
30%

32


Mit fogsz kezdeni anyaddal? Olyan semmirekellő, hogy hazaviszi a szeretőt, te onnan mit tudsz tenni? Nem érted, hogy annyi a házasságnak? Nem lehet helyrehozni, te beleavatkozol annál rosszabb apádnak. Te csak lapulj, hiába fogsz beolvasni a gusztustalan anyádnak, hogy ne a házba vigye ha nem hallgat rád. Apadat semmibe nézi, téged figyelembe fog venni? Ne viccelj már.

Fogd be a pofád, mert még jobban rateszel apadnak a szenvedesere. Tényleg ennyire önző vagy? Kit érdekel a pénzed ha beleavatkozol abba amihez semmi közöd? Te házadba megy kurni anyad? Nem, akkor qssoljál hülye, önző, hisztis gyerek. 🤦‍♀️

2023. márc. 8. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/75 anonim ***** válasza:
56%

"Hozzáteszem: a férjem 10 évig volt beteg,tehát tudom milyen ezt a másik oldalról átélni."

Süket duma. Anyám több mint 20 évig ápolta apámat, amikor éppen kellett sajnos, aki persze nem hagyta el magát, pedig volt 3 gerinc műtétje(az első már 32 évesen), plusz leukémiás is volt utána. Nem volt olyan év 50 éves korától hogy ne lett volna kórházban és anyám végig kitartott mellette. Ez az igaz szeretet.

Nem tetszik? El lehet válni.

2023. márc. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/75 anonim ***** válasza:
41%

Én pont nem kérném a negyvenes férjemtől, hogy amellett, hogy engem ápol mondjuk 10 évig, közben ne dugjon, mert én beteg vagyok.

Nyilván nem akarok tudni róla, de az ő élete még nem állt meg attól, hogy én nem tudok vele.

2023. márc. 8. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/75 anonim ***** válasza:
80%
Sztem mindenkinek az lenne a legjobb ha te nagadhoz vennéd apádat.A többit meg a bíróságon elintézik.Egyébként minden 50-50 %.
2023. márc. 8. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/75 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem meg undorító hogy az itteni válaszolók szerint a kérdezőnek homokba kéne dugnia a fejét. Meg mi az hogy semmi köze nincs hozzá? Már miért ne lenne? Hiszen rendesen megalázza az apját ez a mocsok nő. Miért kell elfogadni szerintetek azt a helyzetet hogy ha az egyik fél beteg a másik nyugodtan csalhatja? Ennyire ostobák vagytok hogy ezt normálisnak tartjátok? Bezzeg mikor fiatalok sírnak itt 20-30 éves korosztály akkor annak egyből megy a duma hogy hagyd el/válj el. 50-60 évesen nem kell elhagyni hanem tűrni kell? Még is milyen feldogás ez nálatok? Takarodjon a nő oszt adja be a válást ha neki nem felel meg a jelenlegi helyzet nem kell sajnálatból a férjével maradni. Komolyan megáll az eszem amiket itt írtok...
2023. márc. 8. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/75 anonim ***** válasza:
61%

38:


En nem értek azzal egyet, hogy a nő szemérmetlenül csalja az ő otthonukban a férjét, de azzal igen, hogy ne avatkozzon bele! Ő hiába mondd akármit az anyja és az apja fogja eldonteni, hogy váljanak vagy ne.

És tényleg nincs köze az ő magánéletükhöz hiába ő is szenved a helyzet miatt, nem ő a férj, vagy a feleség, ő a gyerekük, aki inkább hallgathatna, vagy erőt nyújthatna az apjának nem még jobban nyúzná...

2023. márc. 8. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/75 anonim ***** válasza:
77%
35-ös,mit süket duma? Kitartottak a férjem mellett,ápoltam,mindenben mellette voltam. De tudom milyen nehéz ez lelkileg,fizikálisan egyaránt. Nem török pálcát annak a feje fölött sem aki kapaszkodót keres egy ilyen helyzetben. Ha elválna és magára hagyná betegen,tisztességesebb lenne?
2023. márc. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!