Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Anyámnak szeretője van. Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyámnak szeretője van. Mit tegyek? Mi az én szerepem a dologban? Mit tennétek a helyemben?

Figyelt kérdés

A dolog úgy kezdődött, hogy Apámnál kialakult egy akut daganatos betegség. Az orvosok közölték, hogy elég valószínű, hogy áttétes rákja van. Kb egy hónap múlva derült ki, hogy "csak" egy limfóma. Még gyógyítható volt, de kemóval.


Kemón keresztülmentünk, haja kihullott, meg minden ami ilyenkor van... Nem volt egyszerű.


Eltelt azóta lassan 5 év. Nos, Apám lassan 60. Anyám 50es évei elején. Éshát a nyár folyamán egyszer kiböki, hogy hát őt nagyon zavarja, hogy nincs szex. Hát, amit a cukor meghagyott Apámnál, azzal leszámolt a kemó, hogy értsétek.


Namost, kb egy éve azt vesszük észre Apámmal, hogy valahogy furcsa Anyám. Furcsán viselkedik.

Random menjünk el moziba, rendeljünk kaját, menjünk el úszni, vagy kitalálja, hogy csináljak róla szelfit, stb. Többször sminkel, le akar fogyni, uj ruhákat vesz (mintha olyan jól el lennénk engedve anyagilag - bár az ő pénze, ő dolga)


Szóval eléggé gyanús volt, hogy van valami másik f@sz a képben, mert Apámnak a 30 év alatt soha nem akarta kicsipni magát ennyire. Az elmult évben megszaporodtak Anyám munkahelyén az "oktatások".


Aztán volt két gyanús hétvége, amikor Apámmal összebeszéltünk, hogy magára hagyjuk. Mikor hazajöttünk, a díszes kávéscsésze meg volt mozdítva, a kávéból hiányzott pont 2 adagnyi, és a kanál sem úgy volt visszatéve, ahogy hagytuk (előtte és utána lefotóztunk mindent). Plusz volt pár darab csikk a kukában, de Anyám nem olyat szív... És mit ad isten, mire hazaértünk, Anyám épp ágyneműket mos...


A házunkra jópár éve kamerát szereltünk fel, amik elvileg nem működtek hosszú ideje. Apámmal múlt hónapban beüzemeltük őket.

Előkerestük a nagyon régi webkameránkat, beüzemeltük a hálószobai számítógép mellett, plusz megcsináltuk úgy, hogy mozgásra felvételt indít. Pont a hálószoba ajtaját veszi. El is van rejtve.


Hát, mit ad isten, egyik hétvégén nézzük a telefonról a biztonsági kamera felvételt - háát, jött egy autó. Ugyanaz a faszi.


Belső kamerát is megnéztük, azon is vannak felvételek szépen.


Anyámat egyik éjszakai műszakja után még lefárasztottuk, leitattuk, aztán amig ki volt dőlve, telefonjáról lementettük a messengert és az sms üzeneteket, hivaslistat, az elmult egy évből. Kezdjük összerakni a részleteket, hogy mikor mi ment amikor "jajj, nem rtem el csak a későbbi vonatot" mondattal jött haza.



Namost, tisztázzuk. Engem alapvetően nem zavar amit csinál, csak ahogy csinálja. Elmondása szerint 4 éve nem tudott szexelni, ami durva, dehát a rák meg a kemó már csak ilyen. Úgy adja elő, mintha Apám kerülné direkt, holott ő meg örül, hogy él.


Kapun kívül akár ott az árokparton is kefélhetnének, nem zavarna, de ebbe a házba hordja az új faszijait, holott ezt a házat Apám építette gyakorlatilag a két kezével (egyedül a falat meg a tetőt rakták fel a kőművesek és ácsok, többit Apám csinálta (gipszkartonozás, glettelés, hőszigetelés, festét, burkolás, vezetékelés, stb. Nem tudsz a házban olyat mutatni amit Anyám hozott vagy rakott volna össze. Erre ott k...rnak a hálószobában.


Szóval, mit tegyek ebben a helyzetben? Kinek adjak igazat? Kell-e valakinek igazat adnom?


Ha válás lesz (úgy tűnik), a fentebb felsorolt bizonyítékok elegendőek, hogy a ház Apámnál maradjon. Ha kell, kifizetem Anyám részét, de nem szeretném, hogy Apám ki legyen rakva, fél életében ezt a házat építette a családjának...



2023. márc. 8. 09:21
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/75 anonim ***** válasza:
70%
Már nem azért a húsz forintért....az apja dolgozott meg otthon vitte a háztartást közben kemora járt. Otthon az anyja semmit nem csinált. Ne hogy már az a senkiházi ribizli legyen a szent. Ez aztán az igazságos oldal nem mondom. Véditek azt a nyomorultat aki akkor sem volt hajlandó semmit se csinálni mikor a férje beteg volt? Tudjátok egyáltalán milyen egy ilyen kezelésre járni? Láttátok már bármelyik családtagotokat ilyen állapotban? Majd ha lesz ilyesmi az életetekben várjátok el tőle hogy takarodjon dolgozni és robotoljon otthon is mert a kedves házastársa egy lusta féreg. Komolyan szégyeljétek magatokat hogy véditek itt ezt a nyomorult nőt aki életében egy forintot nem keresett. Menjen a haszontalan másik faszhoz dugassa magát ahogy akarja hagyja békén azt a szerencsétlen férjét. Nem igaz hogy ennyire szűklátóak vagytok. Jah éa igen saját lakásvan az ember oda tesz kamerát ahova akar nem számít hogy ez a kérdező vagy az apja lakása nekik joguk van hozzá már bocs.
2023. márc. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/75 anonim ***** válasza:
72%
Senki se védi a nőt, csak itt pár embernek leesett, hogy a kérdező attòl fél a leginkább, hogy anyuci elviszi a pénz felét, ami őt idegesìti mert kevesebb örökség ütheti a markát és most kiakarja tùrni az anyját. Le is ìrta,hogy az apja már rég sejtette, hogy az anyja mással kavar, itt a kérdező volt az,akit jobban idegesìtett a dolog. Amùgy meg meghallgatnám az apa meg az anya verziòját is, mert ha ez a nő tényleg olyan,ahohy a saját gyereke itt leìrja és az apja ennek ellenére még mindig vele van, akkor bocs, de meg is érdemlik egymást betegség ide vagy oda.
2023. márc. 10. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/75 anonim ***** válasza:
78%

Mindenki a nőt védi. Pedig úgy ment a férjéhez, hogy jóban rosszban (igaz manapság már megszokott dobantani, ha a másiknál gond van).



Szóval, ha megegyeztek volna a férjével, hogy vannak szexuális igényei, és ezt másokkal szeretné kiélni + ebbe a férj belemegy, akkor teljesen ok. Így viszont átverte.

2023. márc. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/75 anonim ***** válasza:
19%
Cool story bro'.
2023. márc. 12. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/75 anonim ***** válasza:
33%
Már akkor egyértelmű volt, hogy kamu, amikor a kérdező leírta, hogy az anyja kitálalt neki a szexuális élete hiányáról (milyen érdekes, hogy ez a sok buzeráns figyelmét elkerüli). Viszont arra jó volt ez a kis troll kérdés a magyarázatokkal együtt, hogy megint bebizonyítsa mennyi agyhalott, pszichopata, empátiamentes femináci/pínahiányos gci van itt.
2023. márc. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/75 anonim ***** válasza:
31%
Semmi közöd hozzá.
2023. ápr. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/75 anonim ***** válasza:
61%

“Anyámat egyik éjszakai műszakja után még lefárasztottuk, leitattuk, aztán amig ki volt dőlve, telefonjáról lementettük a messengert és az sms üzeneteket, hivaslistat, az elmult egy évből.”


Ez meg itten egy szép, tiszta, kövér BŰNCSELEKMÉNY.


Hagyj fel a hülye történetek kitalálásával, és kezdj el tanulni!

2023. ápr. 2. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/75 anonim válasza:
80%

Szerintem igen is hogy van köze hozzá, nem a szomszéd dolga hanem a saját gyereke még jó hogy foglalkozik vele.


Az én példám hogy barátnőm aki már nem az szerencsére terhesség alatt és szülés után sem feküdt le velem ( ez ment terhességel együtt kb 5 évig) Baromira megértő voltam azon kivül hogy itt siránkoztam gyakori kérdéseken csak megértettem őt és vártam) itt az okosok mind neki adtak igazat hogy "de hát a szülés stbstb miatt van ez ... 5 évig??? :D "loszart neki is volt valakije én meg napi szinten dolgoztam és eltartottam a családot bármennyire is rossz volt.... Inkább dögöljek meg egyedül mint hogy így legyek együtt valakivel. Ha biztos a bizonyiték és lebukott mert nehogymár ez magánügy legyen családon belül is... :D Apád szenvedett így is eleget ha anyádnak hiányzik valami akkor nem kell együtt maradniuk hanem menjen Anyád oda ahova akar de ne így csinálja ahogy te is mondtad.


Olvastam ilyen kommentet hogy jobb tudatlanságban élni .... ez mekkora f.szság ennyi erővel akkor foghatom magam és mehetek össze vissza mert azzal fogom nyugtatni magam hogy "pfuuu én mekkora király vagyok már megint hogy kijátszottam a hülyét" miközben vele élek... Jól tetted hogy lebuktattad beválalta tudta a rizikót és lebukott itt egyedül Anyád tehet erről mert ezt 100 féleképpen lehetett volna rendezni kulturáltabban.

2023. ápr. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/75 anonim válasza:
48%

67/

Megnézni egy családtag telefonját

pont annyira büncselekmény mint engedély nélkül (apa részéről) behozni egy idegent és a hálószóbában szexelni "egy idegennel" ha az apa hazajött volna még jól el is verhette volna mind 2 őt az is büncselekmény lett volna. De a te nézőpontod alapján egy ilyen helyzetben be kellet volna jönnie és szépen kulturáltan mondani hogy "nyugi csináljátok csak semmi gond nincs addig kint várok" na ez nem büncselekmény

2023. ápr. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/75 anonim ***** válasza:
64%

Hiába családtag. Személyes titok, hogy mi van a telefonján.

Valakit leitatni, hogy megszerezz tőle valamit, amit amúgy nem adna át, az bizony bűncselekmény.

2023. ápr. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!