Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők miért csináljátok ezt,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők miért csináljátok ezt, mit jelent ez?

Figyelt kérdés

Kolléganővel egymásba kavarodtunk, eleinte nem érdekelt, mert tudtam egy hosszú éves kapcsolatban van és sose voltam az a romboló, szerető típus, aztán ahogy teletek a hetek és hónapok, jól éreztük magunkat egymás társaságában, nevettünk egymás viccein, megértettük egymást.


Aztán heccelésből elkezdtünk flörtölni egymással, 5 nap után kolléganővel elcsattan az első csók, fenomenális volt.


Azóta hullámzó a viszonyunk, amikor én akarom őt akkor ő engem nem, amikor próbálom elfelejteni, kerülöm akkor betoppan és megcsókol, biztat, hogy ne haladjunk ennyire előre, csak várjuk ki a végét, nem lehetünk ennyit együtt mert megunjuk egymást...


Hétvégén nem hajlandó velem találkozni, arra hivatkozik, hogy eleget látjuk egymást a munkahelyen, és talán fél a lebukástól is...


De akkor könyörgöm, hogyan ismerjem meg? napi 4x2-3 perc szokott lenni amíg csókolózunk kint a raktárba de akkor is szalad vissza.


Hétvégéken folyton azt mondja, alig vártam, hogy lássalak kicsit szerelmes is vagyok...


Tárgyalásokon, szándékosan mellém ül és fogdossa a kezem meg simogat az asztal alatt, sokszor már legszívesebben elkapnám...


Hétvégén mindig rendbe teszem magam és a gondolataim, olyan elméletek gyártok, hogy kihasznál engem, utálnom kell őt, 90% használ, aztán hétköznap meglátom, illedelmesen köszönök, direkt kerülöm és utánam jön és megcsókol és kezdődik minden előröl.


Flört csók, beszólások, flört, tapi csók, aztán délután jön érte a párja...



2023. márc. 11. 19:31
 1/9 anonim ***** válasza:
95%

Szórakozik veled. Alapvetően az nem bűn ha bár van kapcsolatod, de mondjuk pl.: beleszeretsz másba. Érzelmi megcsalás ez tény, de basszus emberek vagyunk, lehet szar a kapcsolat, előfordulhat.


Lehet "csak" csókolóztatok, de attól még az fizikai megcsalás ami viszont nagyon is döntés kérdése. Ha szerelmes lesz az nem döntés kérdése.


De ő együtt van a párjával, közben téged hülyít. Minden csak marhára nem korrekt. Valóban kihasznál.


Te tudod, hogy mit kezdesz vele, de szerintem ebből koppanás lesz. De ne legyen igazam.

2023. márc. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Ez 1 nő.
2023. márc. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
91%
Szeretőnek akar.
2023. márc. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
81%
Hülyére vesz.
2023. márc. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Én speciel pont nem csinálnék ilyesmit...

Ez a nő meg egy szakadék rongy.

Pörget az ujja körül,ennyi...

2023. márc. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
86%
Egótuning vagy. Semmi több.
2023. márc. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Már megint egy munkahelyi krwa aki nem bír magával. Meg megint egy idióta aki nem akar senki kapcsolatába belekontárkodni, de azért sikerül mégis a raktárban kezelgetni.


Hányadékok vagytok mindketten, talán egymáshoz is valóak.

2023. márc. 11. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
68%
Undoritoak vagytok mindketten. S remelem a srac is megcsalja ezt a not. :)
2023. márc. 14. 03:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
100%

Neked van párkapcsolatod?

Sokszor ilyenkor a nők először látni akarják, hogy te lépj ki először a jelenlegi kapcsolatosból és utána tesznek komolyabb lépéseket feléd…

Azóta van fejlemény a dologban? :D

2023. ápr. 24. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!