Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak nők,akiknek innen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők,akiknek innen lett szeretőjük,vagy itt kerestek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi.Illetve a többség hol szokott szeretőt keresni?
2023. márc. 13. 00:43
1 2 3 4 5
 11/48 anonim ***** válasza:
43%
Akinek több füle van, mint foga, nincs rászorulva, hogy online ismerkedjen, pláne nem itt. Jólszituált mérnök, persze. Akkor minek a kérdés, ha épp állítólag dúl a love?
2023. márc. 13. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/48 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó,tudod pont az ilyen kommentek miatt félnek az emberek az online ismerkedéstől.Igen jólszituált vagyok,hogy helyes az teljesen szubjektiv.Hogy miért van szeretőm az teljesen magánügy,viszont a kérdést azért raktam ki mert itt találtam meg a szeretőt s merő kivancsiság volt hogy ez mennyire általános.Azért a gyakori is teljesen leképezi a magyar társadalmat.Sőt pont az aluliskolázott általad felfogúnak nevezett emberekből van itt kevés mert ezek az emberek Magyarország elavultabb,elmaradottabb részein élnek s kb.ők azok akik kocsmában ismerkednek,mert lehet a számitógépkezelés nem megy nekik,vagy nincs internet stb.Nézzétek meg pl.az IT részleget itt,rengeteg szakmabeli szokott hozzászolni,ahogy én is.S igen mellette a szexualitás részt is néztem.Remélem megválaszoltam a kérdésed:-)Ettől még persze lehet neked olyan elképzelésed hogy itt minden férfi egy 18 éves pattanásos kisgyerek s nincsenek értelmesek de ezeket hacsak nem ez a tapasztalatod itt akkor merő berögződésre,előitéletre építed.S képzeld az én szakmámban pl.elég nehéz nővel ismerkedni amikor 1000 mérnökből 2 nő...
2023. márc. 13. 15:40
 13/48 anonim ***** válasza:
65%
A kérdezőnek teljesen igaza van.Bár nekem nincs szeretőm,nem is tervezem,de a férjem innen szedtem össze akit a mai napig szeretek.3 gyerek apja.Mindketten sportosak vagyunk s szintén jólszituáltak.A párom pedig jogász.:-)
2023. márc. 13. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/48 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem is vannak itt boven normalis emberek, csak itt a parkapcsolatokban sok a bolond. De ha megnezi az ember a tobbi kategoriat, akkor boven lehet latni, hogy sok tanult ember jar ide, majdnem mindenfele teren lehet szakmai kerdesekre normalis valaszokat kapni, orvosok, penzugyesek, jogaszok, it-sek, stb, alapvetoen tele van az oldal normalis emberekkel.

Ebben a temakorben a szelsoseges vitak miatt tunik mindenki fogyatekos elettelennek.

2023. márc. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/48 anonim ***** válasza:
12%
12# a legtöbb ember akkor sincs rászorulva, hogy online ismerkedjen, mármint aki normálisan néz ki, meg van élete. Ok, lehet, hogy mérnök vagy, de olyan munkahely nemigen van, ahol kizárólag csak egyféle végzettség jelenik meg. A magyar társadalmat meg ki nem sz@rja le, a legtöbb ember, aki ide ír, vagy határon túli, vagy eleve külföldön született, vagy kivándorolt. Az ilyen "jólszituáltak" persze próbálkoznak mindenkinél, miközben annyit sem értek el az életben, mint egy osztrák vécépucoló, lepukkantak, már negyvenesen kopaszodnak, pocakjuk van, meg lógómellü feleségük, de azért ismerkednének. Eleve nincs értelme itt üzenetet küldeni, mert egy csomó kretén társkeresésre használná.
2023. márc. 13. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/48 A kérdező kommentje:
Utolsó félig igazat adok,de fejlesztőcégnél vagyok vezető fejlesztő..Itt nem igazán vannak nők..S ha az ember szeretőt keres az azert online néha könnyebb,mert előben nem írod ki az üzenőfalra.
2023. márc. 13. 17:28
 17/48 anonim ***** válasza:
52%
Innen nem volt szeretom, mas oldalon viszont talaltam, mikor korabban kerestem. N41
2023. márc. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/48 anonim ***** válasza:
56%

"Aki innen szed össze valakit az meg is érdemli. Sanyarú sorsa lehet."

Elég büdös magyar felfogásod van! Nem mindegy honnan van bárkinek is? Vagy az a bajod hogy a másik boldog? Egy igazi alja szar vagy!

2023. márc. 13. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/48 anonim ***** válasza:
56%

Utolsó!

Aki a párja mellett szeretőt tart, annak egy kalap szar az élete. Miért nem hagyja ott azt a megcsalt embert? Boldogtalan az élete, nehogy azt írd már hogy ha van egy szeretőd akkor boldog vagy! Pillanatnyilag lehet, de hosszú távon meg otthon van a párod és annyi gerinc nincs benbed hogy azt mond neki szemtől szemben hogy nem szeretlek, meg untalalak. Válni akarok mert nem vagyok boldog veled. A szar alak az te vagy, mert ilyeneket csinálsz a párod tudta és háta mögött.

2023. márc. 14. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/48 anonim ***** válasza:
63%
Hatalmas boldogság lehet, ha csak arra kellenék egy férfinek, hogy belémürítsen, csak mert a prostizásra nem akar költeni. Nyilván az a szar alak, aki megbeszéli a problémáit vagy szakít hazudozás meg félrelépés helyett.
2023. márc. 14. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!