Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak nők,akiknek innen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők,akiknek innen lett szeretőjük,vagy itt kerestek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi.Illetve a többség hol szokott szeretőt keresni?
2023. márc. 13. 00:43
1 2 3 4 5
 21/48 anonim ***** válasza:
32%
Utolsó két kommentelőnek gondolom nincs gyereke,lakáshitele vagy CSOk-ja,de erkölcsi prédikációt azt tudnak adni a kökemény érettségivel..
2023. márc. 14. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/48 anonim ***** válasza:
28%
21# így van, nincs egyik sem, meg nem is lesz, hitelekre nem vagyok rászorulva, gyereket legyártani sem fogok egy random emberrel csak azért, hogy segélyeket meg állami támogatásokat grundoljak össze. Az érettséginél nyilván magasabb végzettségem van, nem is Magyarországon lakom, sem a netes ismerkedésre, sem arra nem vagyok rászorulva, hogy legalja emberekkel szexeljek, csak mert ingyen van. Személyeskedés helyett lehetne tanulni, munkahelyet váltani, normális párkapcsolatot kialakítani. Mi az a nagy boldogság, amire irígykedni kellene? Hogy csórók vagytok, tele hitellel, pocsék kapcsolatban éltek, viszont heti 1-2 szexet össze tudtok hozni egy olyan valakivel, akit más lapáttal sem piszkálna meg? Hát sok boldogságot, aztán nézz a gyerekeid meg a párod szemébe.
2023. márc. 14. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/48 anonim ***** válasza:
62%
Na megint egy migráns magyar szól bele a hazaqi helyzetbe..Migránskám szerintem inkább mosogass Londonban..Egy 2 diplomás mérnök.
2023. márc. 14. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/48 anonim ***** válasza:
34%
Igen én is észrevettem hogy az utóbbi időben a kommentelők egy része vagy határon túli magyar,vagy migránsmagyar...Mindkettő azt hiszi ismeri a hazai helyzeteket..Az csak gáz hogy szavazhatnak egy olyan ország sorsáról ahol nem is élnek.
2023. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/48 anonim ***** válasza:
48%
"Migránsmagyar"--Ez mekkora találó.:-)
2023. márc. 14. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/48 anonim ***** válasza:
33%
Akkor volt nektek diplomátok, amikor én a Holdon jártam. Egyrészt nem vagyok migráns, meg magyar állampolgárságom sincs, a saját hazámban szavazok. Amúgy az mennyire hazai helyzet, ahol a félrelépés a téma? Mindenki ahhoz szól hozzá, amihez akar, és olyan oldalon, amelyen akar. Ti meg éljetek szépen Magyarországon, ahol dübörög a gazdaság, és két félrelépés között össze tudtok annyi pénzt lapátolni túlórákkal, hogy kiteljen fél kiló akciós krumpli a pulyáknak a hitelre vett panelban.
2023. márc. 14. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/48 anonim ***** válasza:
46%
Na még nem is magyar állampolgár..Biztos román..
2023. márc. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/48 anonim ***** válasza:
8%

5


És te hogy nézel ki? A Shrekk az milyen?

2023. márc. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/48 anonim ***** válasza:
24%
Ha az élettelen, aki a neten ismerkerik, akkor az is az, aki a való életben.
2023. márc. 14. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/48 anonim ***** válasza:
94%
Kerestem itt és volt pár találkozom is innen, mert vannak normális férfiak. De nem lett belőlük több, mert hiányzott az a bizonyos plussz. Kiváncsi lennék, hogy kérdező mennyi idő alatt találta meg őt?
2023. márc. 15. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!