Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak nők,akiknek innen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők,akiknek innen lett szeretőjük,vagy itt kerestek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi.Illetve a többség hol szokott szeretőt keresni?
2023. márc. 13. 00:43
1 2 3 4 5
 1/48 anonim ***** válasza:
33%
Én a városban ránézek valakire és már a szeretőm is lett.
2023. márc. 13. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/48 anonim ***** válasza:
47%

En minden nap massal dugok innen. 170/100 Mr. Autogyarigazgato epp most ment haza, nem volt egy nagy szam, 3 centi volt.


44/(transz)N

2023. márc. 13. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/48 anonim ***** válasza:
77%
Szeretőt nem szokás keresgélni, inkább az úgy alakul, pl munkahely, baráti társaság. Az is egy kellemetlen szituáció, nem lennék hülye, hogy még keresgéljek is. Ha annyira rossz lenne a kapcsolatom, hogy már felmerülne a keresgélés, akkor szakítanék, nem félrekúrnék. Utána meg ismerkednék irl, legrosszabb esetben facebook. Ez lenne a legutolsó hely, ami eszembe jutna, hogy itt ismerkedjek, ez az oldal a 170/110 Shrekjeivel, kopaszodó, alkoholista, munkanélküli felhasználóival mindennek a legalja, akkor már inkább egy vibrátor.
2023. márc. 13. 05:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/48 anonim ***** válasza:
53%
Volt rá példa.
2023. márc. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/48 anonim ***** válasza:
73%

Innen nekem nem kéne senki.

Aki itt nőzik, az mások mellett is ilyen kép és arctalan helyeken nőzik. Ezeket kerülöm.

Az mellett hgogy eddig akik linkelték magukat pl kerdézhez tenyleg shrekkek

2023. márc. 13. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/48 anonim ***** válasza:
81%
Sokszor küldenek az emberek privátban ajánlkozásokat, egész aranyos, udvariasabb stílusban tehát nem a nesze egy dickpick kategória. Dehát mit lehet kezdeni így arctalanul, soha nem mennék bele egy találkozásba úgy, hogy nem láttam valakit és a képekben sem nagyon lehet bízni.
2023. márc. 13. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/48 anonim ***** válasza:
47%
Aki innen szed össze valakit az meg is érdemli. Sanyarú sorsa lehet.
2023. márc. 13. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/48 anonim ***** válasza:
79%
Innen nem, a való életből lett, mert úgy alakult.
2023. márc. 13. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/48 anonim ***** válasza:
60%
Innen soha
2023. márc. 13. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/48 A kérdező kommentje:
Ennyire sok a rossz tapasztalat?Azért voltam kiváncsi mert jólszituált mérnökkent én találtam itt megbízható nőt csak kiváncsi voltam mennyire általanos:-)Ment mindenkinek a plusz.
2023. márc. 13. 14:45
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!