Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Vannak nők,akiknek innen lett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak nők,akiknek innen lett szeretőjük,vagy itt kerestek?

Figyelt kérdés
Kort is légyszi.Illetve a többség hol szokott szeretőt keresni?
2023. márc. 13. 00:43
1 2 3 4 5
 41/48 A kérdező kommentje:
Az eddigi válaszokat köszönöm!
2023. aug. 15. 15:41
 42/48 anonim ***** válasza:
56%
#39 neked bejött az élet, biztos jó pasi vagy ha 2 házasságban élő nőt is dugsz🤔
2023. aug. 30. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/48 anonim ***** válasza:
88%

Igen,innen ismerem de nem ismerkedési szándékkal találtunk egymásra.Az a helyzet,hogy már 1x elköszöntem tőle,de mégis újra felvettem vele a kapcsolatot...de lehet hogy lassan vége lesz😔😔

46 vagyok

2023. aug. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/48 NTBS ***** válasza:

Itt is előfordulhat.

De ritka.

2023. szept. 12. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/48 anonim ***** válasza:
17%
Különösebben nem fogják törni magukat a nők, és ha még érdekelnél is valakit, akkor 99%, hogy az érdeklődése max. 5 percig fog tartani, aztán eltűnik az illető. Teljesen értelmetlen próbálkozni akár itt, akár máshol, csak pazarlod az idődet és az energiádat a mai csajokkal.
2023. okt. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/48 anonim ***** válasza:
55%
Én is mérnök vagyok de nő! Szerintem előbb lesz 5-öm a lotton minthogy megcsaljam a férjem. Inkább kiváncsiságból olvasgatok itt. Érdekelnek hogy az emberek hogyan reagálnak dolgokra ill mennyire másképp gondolkodnak. Amúgy 14 éve vagyunk együtt, 8 éve házasok. 3 gyerek. Vannak nehézségek de sosem gondoltam még más férfire
nov. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/48 anonim ***** válasza:
59%
Èn nekem anno lett innen,de nehèz
dec. 26. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/48 anonim ***** válasza:

Tarskereso app-ekre, oldalakra regisztralok. Csak online vagyok lathato, van, hogy ugy sem, hanem en irok ra pasikra es uzenetben kuldok kepet.

Itt eszembe nem jut, es nem is akarok uzeneteket latni.

dec. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!