Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogyan bukott le?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogyan bukott le?

Figyelt kérdés
Vagy hogyan buktatta le a hűtlen párját? Nem, nem erre verem, csak érdekelne 1-2 sztori részletesen. Akár pm-ben is. Köszönöm!
2023. márc. 17. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Esküvőn a mennyasszony a fotóssal etyepetyézett hátul.

Pincér voltam.

Mennyasszony apukájától anyukájától egy kisebb nyereményösszeget kaptam csak hogy ne mondjam el senkinek.

Egy év után váltak,szintén megcsalás miatt.Nem ez volt az első a nőnek.

Közös ismerőstől tudom ezt.

2023. márc. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
63%

Házhoz jött a szerető. Ejszaka ráfeküdt a csengőre.

A párom ki se dobta behívta. Kiakadtam elmentem.


Aztán a párom rámszállt hogy segitseg már lerázni mert felcsinalta (elmondása szerint kipróbálta hogy lehet e tényleg gyereke a csaj volt ehhez a kiserleti nyúl)es ghostingolni akar.

Párom menekült tőle mint a forró tűztől, a csaj meg nekem sírt, meg tőlem kért tanácsokat mit tegyen pénze sincs abortuszra, még én ápolgathattam a kis kelkét.

2023. márc. 17. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
88%

*jav

Hogy segítsek már lerázni

2023. márc. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
81%
#2 eskü nagyon nehéz megérteni mit írsz.
2023. márc. 17. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
13%

Éjszaka aludtunk de ráfeküdtek a csengőre. Egy bő volt. A párom behívta. Én levágtam h mi van és elmentem, hogy szakítok.

Pár nap múlva könyörgött, ideadta a teloját nekem hogy segítsek már lerázni a csajt, mert rá van tapadva, mert felcsinálta.

A miértre hogy miért csinálta fel azt mondta ki akarta próbálni lehetne e gyereke azaz nemzőképes e.(pasiknál ugye nincs menstruáció meg ilyenek)ezen azt se tudtam sírjak e vagy röhögjek.

A csaj állandoan sírva kereste tényleg rá volt tapadva, fárasztó volt. De a párom meg menekült tőle, szóba sem akart vele állni.

Így én vettem a fáradtságot hogy beszélek vele, mert màr sajnáltam is csóri csajt, mivel fel lett csinálva sírt és tehetetlen volt, az mellett hogy utáltam is. De próbáltam már emberségből vmit segíteni hogy értse meg ez a hajó elment és intézzen vmit a terhességgel amit akar, de szedje össze magát.

(2)

2023. márc. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
19%
*egy nő volt
2023. márc. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
84%
#5 már bocsi, de azért az hogy intézzen valamit a terhességgel, az elég durva kijelentés. Ahhoz a pasid is kellett hogy megcsinálja. Akkor vállaljon ebbe is felelősséget szerintem.
2023. márc. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
82%
7 ne haragudj de nincs jogom megmondani valakinek hogy tartsa meg vagy vetesse el. De ha csak sir hamar elrepul az a 12 hét a magzat meg ember.
2023. márc. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
52%
Ha gyerek lett volna ebbol az a csaj olyan "hontalan" szerencsétlen hogy még abban is nekem kellett volna segiteni. szerintem. Tipik áldozattipus naiv.
2023. márc. 17. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
68%
#8 ezt értem. Nem is ezzel van a baj, hanem azzal, hogy a pasid is kellett hozzá, hogy megcsinálja, neki is felelőssége ez.
2023. márc. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!