Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ki hogy bukott le a felesége...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hogy bukott le a felesége előtt, hogy szeretője van?

Figyelt kérdés

2022. okt. 30. 21:41
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
87%
A szerető megkereste a felséget. Hallottam ilyet..
2022. okt. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim válasza:
11%
Te
2022. okt. 30. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
30%

Úgy volt, hogy az asszony megy a gyerekkel az uszodába. A szeretővel elkezdtük a dolgot, de visszajöttek az otthon felejtett úszószemüvegért, és bukta 😬

Elég sok hibát vétettünk, kicsit még várni kellett volna hogy elég távol legyen az asszony, de már nem bírtunk magunkkal. Vagy lehet nem kellett volna hazavinni a szeretőmet sem.

Aztán sajna ki lettem dobva, pedig milyen jó dolgom volt. Ki voltam szolgálva, most meg mindent magamnak kell csinálnom...

2022. okt. 30. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
16%

#4

Nem vicces ez. Meg amúgyis megbántam!

2022. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

3. Uhh ez durva :/ sajnalom.

De akkor ezekszerint szomszed volt a szereto? Ő is kidobott vagy mi?

2022. okt. 30. 22:23
 6/43 anonim ***** válasza:
24%
Nem a szomszéd, csak már előre megvolt beszélve mikor jöhet a csaj. De azóta sajna vele is rosszba lettem.
2022. okt. 30. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
92%
Ez amugy iylen " milyen hibába ne essek " féle kérdés? :D :D
2022. okt. 30. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
89%

Én a feleség voltam, és úgy bukott le a férjem, hogy Bécsben az egyik hosszú mozgólépcsőn előttem beszélgetett két magyar lány a pasijaikról. És az egyik olyan dolgot mondott a másik lánynak, ami egyértelművé tette, hogy ő a férjem szeretője. Aznap már csak egy kamerát vettem a hálószobába, amit rögtön be is üzemeltem, és két nap múlva ki is raktam a szűrét. Megjegyzem Budapesten éltünk (én azóta már elköltöztem külföldre), Bécsben csak a karácsonyi bevásárlás miatt jártam (gondolom a két magyar csaj is csak vásárolni volt).

Ilyen egyszerű 😇

2022. okt. 30. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 A kérdező kommentje:
Milyen kicsi a vilag..
2022. okt. 30. 22:57
 10/43 anonim ***** válasza:
90%
5. Késő bánat. Nagy az egó, azért ment a megcsalás. Ha igazán szeretsz valakit, nem csalod meg. Pont. :)
2022. okt. 30. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!