Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez nálatok minek számít?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez nálatok minek számít?

Figyelt kérdés
Szóval barátnőm interneten (egy videójátékban) együtt játszott egy lengyel sráccal, akinek szintén van kapcsolata. Ez megtörtént még párszor, majd elkezdtek discordon beszélni, (nem olyan sokat) amiből flört, ("You are so handsome" és hasonlók) és képcsere (csak arcról) lett. Amikor ez kiderült, nagyon ideges lettem, kérdéses hogy jogosan-e? Nyilván itt a "megcsalásról" nem szó szerint beszélhetünk, mivel egy külföldi emberről van szó, akivel semmi történt. A történtek után sokszor bocsánatot kért, de még vagdosta is magát ezután, amit nagy baromságnak tartok. Oknak azt mondta hogy "kellett egy kis figyelem". Ez már 2-3 hónapja történt, de még mindig sokat gondolok erre. Szerintetek mit kellett volna tennem?

2023. márc. 24. 00:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
40%
ez semmi. Napi szinten van ilyen csajoknál. Érted? :D
2023. márc. 24. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
80%
Szépnek nem volt szép, de ezt tényleg el lehet engedni. Tisztáztátok remélem hogy neked ez sem fér bele, ne csináljon hasonlókat mert akkor vége.
2023. márc. 24. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
94%
A netes flört még elnézhető, főleg ha megbánta. De a vagdosás miatt kuka. Mindig ezt fogja csinálni, ha neked valami nem tetszik és neki rosszul esik a kritika?
2023. márc. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
82%
Hat ezzel a csajjal mar kar foglalkozni...
2023. márc. 24. 05:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%
Vagdosós csaj szerintem is kuka.
2023. márc. 24. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
51%
Az rólad meg mindent elmond, hogy hónapokkal később is a képcserén kattogaz, miközben a barátnőd vagdossa, vagdosta magát. Ez mentális betegségek tünete, amivel elsőlegesen kell foglalkozni.
2023. márc. 24. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
92%
Majd minden megbánás után vagdosni fogja magát. Nagyon nem okés.
2023. márc. 24. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Nem vagdossa magát, nagyon ritkán, kb évente 2x van ilyen hogy ezt csinálja. Én megbocsájtottam, mert nagyon szeretem, csak kellett egy kis megerősítés.
2023. márc. 24. 08:16
 9/15 anonim ***** válasza:
56%
A vagdosásból az évente 0 a normális, minden más beteg lelkiállapotra utal. Vedd rá, hogy menjen el pstichológushoz és hagyd békén. A "kellett egy kis figyelem" pont azt jelenti, hogy tőled nem kapja meg. Méghogy ő kérjen bocsánatot... Szegény csaj.
2023. márc. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Semmi baja a kapcsolatunknak, ne legyünk már okosak úgy hogy nem ismerjük a helyzetet. 130 kilóméterre lakik, nyilván nem találkozunk minden nap, ezt ő is tudja. Volt vagy 3 kapcsolata, mind egy toxic gyökér volt, gondolom onnan maradt meg neki ez a "szokása".
2023. márc. 24. 09:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!