Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nàlatok a szexkapcsolat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nàlatok a szexkapcsolat alacsonyabb rendű kapcsolatnak számít?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy csak azért használjàk egymást, mert nincs jobb, de legalább kéznél van?
2019. dec. 27. 22:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Igen, annak tartom. Szerintem még a kapcsolat szót is lehetne mellőzni a szóösszetételből.
2019. dec. 27. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 Noren1989 ***** válasza:
51%

Igen, így gondolom. Emellett, ha meg nem jön be az illető jelleme, akkor egy alkalomnàl úgysem lesz több.


Egy kapcsolat ennél jóval több, nem is lehet összehasonlítani a kettőt.

2019. dec. 27. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18%

Igen, habár megértem azokat akik így élnek. Jobban is illik ez a modern korhoz, ahol kb. lehetetlen a "klasszikus" mintákat követni. Vagy ha mégis az rengeteg kínnal jár és semmilyen "jutalom" nem jár érte.


Persze az ideális, ha így éltek ÉS szerelmesek is vagytok és nagyon közeli barátok, de nem éltek együtt. Persze a hűség kötelező még így is, ami nagyon helyes, de minek együtt élni, mikor minden kapcsolat szakítással vagy válással végződik szinte? Kinek van erre pénze és lehetősége? A többségnek nem. Talán az 1-2% nagyon-nagyon gazdagnak, de még nekik sem igazán, mert az ő jövedelmük jórésze is elmegy, a presztízs-dolgokra, a megjelenésre így náluk sem járható út összejönni nagy hévvel aztán szakítani, új lakásokat venni, a régit eladni, ügyvédek sarcát kifizetni...

2019. dec. 27. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
A szex csak szex! Kevés, h meghatározza egy ember életet!
2019. dec. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
81%
Nyilván "alacsonyabb rendű", kapcsolatnak sem nevezném, hogy összejárnak dugni jobb híján.
2019. dec. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
42%
Gyenge emberek sportja. Akik fiatalon ezt űzik, 80% az esélyük hogy sosem lesz saját családjuk. Ezt nem én mondom, hanem a szakpszichológus. Van is benne valami. Egyébként kapcsolatnak nem mondható. Ha dugni jó valakivel, akkor miért nem vállalják fel egymást? Ha meg nem vállalható a másik, miért sűllyednek le arra a szintre, hogy odaadják a testüket egy ilyen embernek? Vagy ha a desszerttel jóllakik az ember, akkor onnantól fogva sosem fog ebédelni. Amúgy meg helyes út a kiégéshez.
2019. dec. 28. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
67%

Egyértelműen. A szexpartneremet csak használnám,annyival sem tartoznék neki, mint egy barátnak...


Ezért is éreztem mindig rohadt megalázónak, mikor ismerkedtem valakivel és kapcsolat helyett ezzel kezdett alkudozni. Undorító, ennél az is jobb, ha azt mondja, hogy nem akar semmit. A legutóbbi ilyen esetnél annyira elegem volt már ebből a megaláztatásból, hogy elbőgtem magam a noszogatás közben. Ha valaki kapcsolatot akar, azzal szerintem a legnagyobb ge...iség ezt eljátszani randik után

2019. dec. 28. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
73%
Igen, de ezt most erkölcsi állásfoglalás nélkül mondom. Szex a párkapcsolatban is van, csak mellette még sokkal több minden. Logikus, hogy annak van nagyobb jelentősége, nem?
2019. dec. 28. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
53%
Igen. Dugni bárkivel tud az ember, nem kell ebbe többet látni.
2019. dec. 28. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen. Még csak kapcsolatnak sem nevezném.
2019. dec. 28. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!