Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szeretői téma! Ha csak bántani...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretői téma! Ha csak bántani tudsz kérlek ne írj. Lent a részletek. Mit tegyek elmondjam neki?

Figyelt kérdés

Tudom jól a szokásos dolgokat nem kellett volna belemenni, gerintelen vagyok stb.

Van egy férfi munkatársam van barátnője és velem megcsalta párszor. Én szeretnék többet tőle nem ezt a szeretői dolgot.Ő is kicsit máshogy viselkedik mert nem csak együtt vagyunk és ennyi. Beszélgetünk,érdekli mi van velem, homlokpuszit ad, megölel. Meglep csokival, szives üzivel es ez kölcsönös. Sokat is jelent neki mert megőrzi az üziket. Mit gondoltok ő is többet érez? Azon gondolkodom elmondom neki hogy en mit szeretnék tőle. Jó ötlet?



2023. ápr. 6. 20:12
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/75 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el, legalább tisztázni tudjátok, hogy ki mit akar. Ha ő nem szeretne mást, tovább tudsz lépni.
2023. ápr. 6. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/75 anonim válasza:
98%
Mondd el! Ha komolyan gondolja veled akkor lépni fog!
2023. ápr. 6. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha nő mellett is kekszelsz vele minek hagyná el a másikat.
2023. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/75 anonim ***** válasza:
100%
Itt már az a baj, hogy a te részedről ez egyértelműen több, az ő részéről pedig csak valószínűleg csak egy punci vagy számára. Mármint nem sértésből, de hogyha annyira szeretne és sokat jelentenél neki akkor szakítana a barátnőjével és veled lenne.. de szerintem számára így nagyon kényelmes, hogy van 2 nő akivel lefeküdhet és ezen nem is akar változtatni ameddig lehet.
2023. ápr. 6. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/75 anonim ***** válasza:
80%
És te képes lennél együtt lenni egy olyan férfival, aki lazán csalja veled a barátnőjét?? Képes lennél bízni benne? Csak mert én egy pillanatig sem. Mit gondolsz téged nem fog ugyanígy csalni a hátad mögött? Ugyan..
2023. ápr. 6. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/75 anonim ***** válasza:
100%
Ha akart volna vmit, eleve nem ugy indit, hogy lefokoz szeretőnek es a bnőjét helyezi eléd.
2023. ápr. 6. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/75 anonim ***** válasza:
100%
Hát nehéz helyzet, mondd el neki mit érzel. De én szerintem ezt engedd el, amikor én hasonló helyzetbe kerültem (pedig nem is volt párja csak alakulója) akkor jöttek a hülye dumák hogy lyuknak azért meg tudjon tartani, pedig ugyanígy “közeledett” felém mint hozzád ő
2023. ápr. 6. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/75 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem túl sokat gondolsz bele. Én is mondhatni "szeretői" viszonyban vagyok egy kollégámmal, nálunk mindkettőnknek van családja, így a konkrét együttlétet nagyon nehéz összehozni. Rengeteget beszélgetünk, megosztunk egymással ezer dolgot, szexchatelünk, de ez akkor sem szerelem.
2023. ápr. 6. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/75 anonim ***** válasza:
98%
Ha elmondod neki, akkor is max meg fog dugni. Ha egy férfi szeret, akkor nem kell nőként vallomásokat kezdeményezned! Egy férfi, ha kellesz neki, akkor lépéseket fog tenni!
2023. ápr. 6. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/75 anonim ***** válasza:
100%

A pali így tart meg.

Ezek inkább arról szólnak, hogy számodra ne csak teljesen a szexről szóljon ez.

Mondhatjuk hogy így tartja fent az érdeklődésed felé.

Mert amúgy az hogy pl szerda este tudunk dugni, elég üres egy nőnek.

És itt szoktatok bele látni többet.

Beszélj vele.

Abból nagy baj nem lehet.

Ha nem moccan feléd rögtön, akkor ez nem érzelem, csak a kettes számú punci biztonságos tartása.

2023. ápr. 7. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!