Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Van egy családos férfi akiért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van egy családos férfi akiért odavagyok. Nekem is családom van. Soha nem gondoltam hogy képes lennék megcsalni a férjemet, de vele megtenném. Mit kéne tennem hogy végre találkozzon velem munkán kívül is?

Figyelt kérdés
Tetszem neki de nem lép, csak beszélgetünk. Mikor írkálunk akkor bátrabb és utal rá hogy többet akar. De engem már az őrületbe kerget annyira vágyom rá! Azt hozzáteszem hogy mindkettőnknek boldog a házassága csak hiányzik valami...

2023. ápr. 6. 20:41
1 2 3 4 5 6
 1/56 anonim ***** válasza:
84%

Ha boldog a házasságotok akkor még csak a gondolata a megcsalásnak sem merülhetne fel.

Ha más után nézelődsz inkább szakíts válj el és úgy kezdj másik férfival.

2023. ápr. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/56 A kérdező kommentje:

Írtam hogy mindkettőnknek hiányzik valami. Ettől még otthon minden rendben, csak van amiből sok, van amiből kevés...

Vagy csak egyszerűen vágyunk az újra, és akkor mi van? Gyarló emberek vagyunk...

2023. ápr. 6. 20:46
 3/56 anonim ***** válasza:
76%

Most komolyan arra vársz tippeket, hogy hogyan csald meg a házastársad? Ez a kérdés sértő a házasság intézményére nézve.


Váljatok el, utána azt teszel amit akarsz. Addig elvileg hűséget fogadtál. Persze mostanság a házasság csak "jó buli a lakodalom" meg "kell a jobb hitel miatt" és nincs mögötte reális tartalom.

2023. ápr. 6. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/56 anonim ***** válasza:
25%
Valjatok el!
2023. ápr. 6. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/56 A kérdező kommentje:
Nem megrökönyödni kell, hanem továbbgörgetni, ha nem tetszik a kérdés. Okoskodni én is tudok, de ez itt egy kérdés!
2023. ápr. 6. 21:04
 6/56 anonim ***** válasza:
57%

Aki megszeretné csalni vagy megcsalja a párját nem gyarló...

Hanem inkább nem írom le mi.

Remélem ez egy nem valós kérdés mert nem hiszem, hogy valaki majd itt tippeket ad majd, hogyan csald meg a férjed.

2023. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/56 anonim ***** válasza:
26%
Remélem senki nem ad neki tippeket, de tényleg.
2023. ápr. 6. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/56 anonim ***** válasza:
81%
Nem lehet, hogy csak játsza az agyát neked, aztán lehet nem is akar szexelni veled. Amùgy annyira akarod őt, miért nem kérdezel rá, hogy akkor mikor fog megb@szni? Kb ennyi
2023. ápr. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/56 anonim ***** válasza:
29%

5

A kérdésedre kaptál választ csak nem tetszenek a válaszok...

Semmiképp se csald meg a férjed ha más férfi az akire vágysz, válj el. Mond meg neki más az akire vágysz és váljatok szét.

2023. ápr. 6. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/56 A kérdező kommentje:
#8 te voltál a legnormálisabb válaszoló!
2023. ápr. 6. 21:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!