Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Szerintetek mi lenne a jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mi lenne a jó döntés megcsalás után?

Figyelt kérdés

Elmesélem a sztorinkat. 22F


3 éve vagyunk együtt a párommal, én vagyok az első szerelme. A legnagyobb baj, hogy én Pesten tanulok, ő pedig vidéken (kb 300km), viszont minden héten haza megyek, és együtt vagyunk 3 napot. Amikor fent voltunk nálam Pesten, akkor bele néztem a telefonjába és olyan üzenetek láttam amire soha nem gondoltam volna. Először kiakadtam majd megpróbáltuk megbeszélni, megcsalt két sráccal.. Az egyik másfél éve történt viszont heti rendszereséggel küldtek egymásnak a képeket addig amig ki nem derült, a másik srác meg tavaly novemberben. Plusz még szerintem van neki egy kis figyelem hiánya mert még vagy 5+ férfit hülyitett. Amikor megkérdeztem miért csinálta, azt felelte, hogy ő még soha nem volt senki mással és nem tudta hogy le marad e valamiről. Gondolkodtunk hogy szakítsunk, de egyszerűen nem tudtuk elengedni egymást. A szülei szerint én mekkora patkány vagyok, hogy bele nézek a telefonjába a tudta nélkül, mert amúgy ha nem nézem meg soha nem fogja elmondani. Eltelt azóta 4-5 hónap, már nem beszélünk róla, ő rajta látom hogy megnyugodott, meg én is próbálom ezt a látszatot kelteni, de egyszerűen a bizalom az megszűnt létezni én felőlem, semmit nem hiszek el neki, eleinte folyamatosan bele néztem a telefonjába, amíg wc-n volt, valamit csinált, ezt már nem csinalom, megpróbáltam úgy hozzá állni, ha ezek után is folytatja akkor azzal már nem tudok mit kezdeni. De igen, ahogy mondtam, nem tudok bízni benne, viszont nagyon szeretem. Plusz az se segít, hogy én nagyon messze vagyok tőle, akkor meg aztán ki tudja mit csinálhat. A másik legnagyobb bajom az hogy szorongok, előtte nem éreztem ilyet nagyon, hogy ennyire kínozzon valami belülről, viszont amikor mellette vagyok akkor ez elmúlik, de távolról egyszerűen nem bírom. Nem tudom mi lenne a jó döntés, vele maradni vagy folytatni ezt az egészet?



2023. ápr. 22. 13:36
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
90%
Velem is hasonló történt, üdv a klubban, testvér!
2023. ápr. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
96%
Meg kell tanulnod elengedni a másikat, ha ennyire nincs meg a bizalom akkor kár energiát és időt pazarolni a kapcsolatra, mert halálra van ítélve.
2023. ápr. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
91%
Nincs jó hírem. Van aki ilyen, van aki meg nem. És nem változunk. Mellette maradhatsz, de szenvedni fogsz.
2023. ápr. 22. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%
Köszönj el tőle.
2023. ápr. 22. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
95%
4+ Minden oerc veszteség vele neked.
2023. ápr. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Bakker, én ennél sokkal kevesebbért is dobtam már ki pasit. Legyen már önértékelésed. Ilyen nőszemély azt se érdemli meg, hogy többet a szemébe nézz.
2023. ápr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, most is dugja valaki, csak már okosabban csinálja, hogy ne bukjon le.
2023. ápr. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanúgy félrelép, mint lépett, még akkor is megtenné, ha együtt élnétek, mert ő élni akar. A legkézenfekvőbb megoldás a szakítás, bármennyire is szereted, ragaszkodsz hozzá, mert nem bízol benne jogosan, mert ő hűtlen és nem szeret téged
2023. ápr. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
Nem látok jövőt a kapcsolatotokban.
2023. ápr. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
100%
Azzal a kézzel tette vissza amikor kicsusszant, amivel reggel neked készíti a kávét... Már rég ki kellett volna dobnod, és akkor nem kellene feleslegesen utazgatnod 300km-t. Lenne életed, buli, haverok, nők.
2023. ápr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!