Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki csalta már meg a párját....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalta már meg a párját. Van, hogy sosem derült ki? Illetve, meg sem bánta? Miért tetted?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg senkit, tudtommal engem sem, csupán csak érdekel a téma, mert ezen mindig sokat gondolkozok, hogy mit érezhetnek akik kerültek már ilyen helyzetbe.
2023. máj. 12. 16:47
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
86%
Azért tettem, mert a férjemet egyáltalán nem érdekelte az orgazmusom, nem volt kielégítő vele a szex, és sajnos a nők nyelven sem kimondottan ért. Borzasztó hianyerzetem volt emiatt, ami az evek alatt felgyulemlett. Egyszer történt, sose derült ki. Nem érte meg,engem borzasztoan megviselt a bűntudat, emiatt élvezhetetlen is volt számomra, soha többé nem tettem ilyet. Arra volt egyedül jó, hogy rajottem, hogy sokkal jobban szeretem a férjem, minthogy, a szex miatt felredobjam a kapcsolatunk.
2023. máj. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
85%
Nem értem miért hiszik azt sokan, hogy minden megcsalás kiderül. Nem, ez nem így van, maradjunk ennyiben.
2023. máj. 12. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Párom fél lábbal.mindig kint volt a kapcsolatból, flörtölt csajozott, és ezzel párhuzamban engem hülyített és engem állított be a féltékenynek, így kialakult bennem az hogy csendben tűrök nem nézek semmit hogy én nem leszek A Féltékeny, és el.is engedtem a görcseimet, de attól még bekül rengeteget szenvedtem hogy el akar vagy elfog hagyni vagy csal és volt egy pasi aki vigasztalt, elmesélte a ferfi gondolkodást, hogy miért nőznek(a párja mellett ő is), mesélt vicces sztorikat a nőkről is, könynesre is röhögtük magunkat nem egyszer, na es szóval ő volt a pótlék.

2 férfi tett ki csak egyet.

Párom soha nem kontrollált, nem volt féltékeny, annyira lesz.rt, hogy ha néha néha nem alszok vele az se tűnt neki fel kb.


De ez korábban is így volt másik 2 pasival. Egyik kínoz másik vígasztal és igy megvan az egyensúly. Néha gondolkodtqm is hogy a legbolsogabb talán épp abban a pillanatban vagyok amikor a kettő közt vagyok, hogy egyiktől.indulok a másikhoz vagy vissza. És útközben olyan jó érzés volt az az érzés hogy van honnan/kitől mennem és hova/kihez mennem. Es nincs "űr". Ez a tudat hogy kétpóluson is várnak ingázhatok és nem céltalan kell csavarognom a vakvilágba egyedül meg bolyongani meg mint amikor álmodik a nyomor ölelő karokról, egy mosolyról, egy jó szóról, hanem ez megvan. A van érzéstől voltam teljes.

Amely érzést képtelen egyetlen férfi adni.

Azaz kielégíteni mentálisan vagy érzelmileg.


Sokáig éltem ebben a tudatban hogy nekem 1 az semmi. Mert erzelmi fogyatékosok a pasik vagy nem tudom. És 2 érzelmi fogyatekos kb valahogy pótol egy embert.

2023. máj. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
75%
Az első pasimat hárommal is. Kettőt bevallottan, soha nem jött volna rá magától. A harmadikról nem meséltem neki, nem is tudta meg.
2023. máj. 12. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
27%

"csupán csak érdekel a téma"


aha.

2023. máj. 12. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
71%
Mert már nem volt jó a kapcsolatunk, és beleszerettem másba.
2023. máj. 12. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
69%
Mert a kapcsolatunk elején kiderült, hogy két és fél év és ugyanannyi idő pszichológushoz járás után sincs még túl az exén. Nem akartam egyébként megcsalni, csak úgy alakult (sajnos nálam igaz volt az a mondás, hogy "alkalom szüli a tolvajt"). Másnap reggel megmondtam neki. Nem derült volna ki amúgy. Megbocsátott és még elég sokat együtt voltunk. Amúgy egy rossz kapcsolat volt, de nem emiatt.
2023. máj. 12. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

A szex regota nem mukodott es igazabol az elejen sem volt olyan tul jo, csak remeltem hogy idovel majd job lesz.

Nem lett jobb... Sot ma mar odaig eljutottam hogy nem is kivanom vele mert csak fekszik mint egy darab fa.

Meglatogattam a csaladomat egyedul es ott talalkoztam egy regi ismerossel es hat a nehany nap alatt volt minden ezzel a holgyemennyel.

Nem bantam meg mert a szex sokkal jobb volt, sot igazabol minden jobb volt. Mielott irjatok hogy az ujdonsag varazsa, mondanam hogy ezzel a novel a hazassagom elott is ismertuk egymast eleg kozelrol( ha ertitek mire gondolok...).

Nem tortent ez regen de ha en nem mondom el itthon akkor mastol biztos nem tudja meg

2023. máj. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
67%
Miert is nem őt vetted el. Akkor ma ő fekudne ott mint egy darab fa..
2023. máj. 13. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
59%
9 Nem veszed észre, hogy ez egy ostoba nő, aki férfinek adja ki magát?:DD
2023. máj. 13. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!