Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Aki csalta már meg a párját....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Aki csalta már meg a párját. Van, hogy sosem derült ki? Illetve, meg sem bánta? Miért tetted?

Figyelt kérdés
Nem csaltam meg senkit, tudtommal engem sem, csupán csak érdekel a téma, mert ezen mindig sokat gondolkozok, hogy mit érezhetnek akik kerültek már ilyen helyzetbe.
2023. máj. 12. 16:47
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
51%
A ferfiak szivesen mennek vissza mindenféle multbeli lyukhoz. Szerintem élethű esi írta
2023. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
22%
*és ferfi írta szerintem
2023. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
29%
12 Akkor rosszul hiszed. Totál női energiája van.
2023. máj. 13. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:
Úgy látom az esetek nagy részében a szex a motiváció. És persze, ha már megcsalás akkor egyértelmű, hogy csak a szex miatt lehet... , de én azt hittem sokkal több az olyan, hogy az érzelem, odafigyelés, gondoskodás hiányzik a másik félnek.
2023. máj. 13. 20:12
 15/19 anonim ***** válasza:
56%
#14 az is benne van nemcsak a szex hiánya!
2023. máj. 14. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
55%
Langyos volt a házasságom de annyira nem rossz, hogy váljak. Szerelmes lettem. El is váltam volna de a szeretőm nem, ezért nem szóltam otthon semmit. 5 és fél évig voltunk együtt. Sosem derült ki. Magától lett vége már több mint egy éve. Nem bántam meg. Mind külsőre, mind belsőre életem legjobb partnere volt. Ajándék az élettől.
2023. máj. 15. 05:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
80%
Utolsó, megkérdezhetem hogy lett vége, mindketten így akartátok? Otthon változott valami utána? Nem hiányzik hogy ez már nincs?
2023. máj. 15. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
59%
A bezártság egy idő után monotonná teszi az ilyen kapcsolatokat. Meg éreztem, hogy részéről elmúlt a szerelem. A plusz szex amit kaptam tőle már nem hiányzik. Az egyénisége igen. Rengeteget beszélgettünk. Tudtunk egymásról mindent. Tehát barátság is volt.
2023. máj. 15. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 gyurlaci ***** válasza:
79%

Nem is értem hogy hogy lehet hogy majd öt évig mással kúrok és mással élek.

Nekem ez nyomorult szar életnek tűnik. Jó mondjuk nálunk nincs gyerek a pecó meg az enyém, de akkor is.

2023. máj. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!