Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a testvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a testvéred párját rajta kapnád egy rokonotokkal?

Figyelt kérdés

A nővérem két évvel ezelőtt összejött egy sráccal, aki őszintén szólva soha nem volt szimpatikus, nekem túlságosan okoskodónak és magának valónak tűnt.


Pár hónapja viszont feltűnt, hogy édesanyám, aki korábban hasonló nézeteket vallott, elkezdett vele barátkozni.


Tegnap este kimentem az udvarunkra, mert a két kutyánk nagyon ugatott, aztán a házunk mögött megláttam anyámat és a nővérem pasiját egymással ölelkezve, a srác épp anyám nyakát csókolta.


Anyám azt állítja, hogy csak egyszeri alkalom volt, és többet nem fordul elő. (Este még bevallotta, hogy a nyakára adott puszit a srác, de reggelre már azt mondta, hogy nem is a nyakát csókolta, csak az arcára adott puszit.) Amikor neki estem a srácnak, ő úgy kezdte el magyarázni, mintha én mindenféle dolgot beképzelnék, és nem is történt semmi, csak pont jött nővéremhez, és megölelte anyámat. A nővérem ebből semmit nem vett észre, a szobájában volt, édesapám pedig nem volt otthon, dolgozott.


Nem tudom, mit tegyek. Anyám könyörög, hogy ne mondjam el a nővéremnek, többet nem fordul elő. Attól félek, hogy ha elmondom, örökre tönkre megy a családunk, ezt ő és édesapám sem bocsájtja meg, ráadásul mindkettőjük egészsége rámehet. Én viszont nem tudok tovább egy légtérben lenni a sráccal, aki viszont tuti nem fogja magát szégyellni, tegnap végleg bebizonyosodott, hogy semmilyen szégyenérzet nincs benne.


Ráadásul a két család régóta jó viszonyban van egymással, félek, hogy ha elmondom az igazságot, akkor abból folyamatos balhék lesznek, és mindenki megszívja.


Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jún. 1. 10:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Én elmondanám,de ha lehet bizonyítanám,vagy videó, kép által, vagy amikor rajta kapom őket, akkor magammal vinném a tesót, apát akár, hogy lássák a saját szemükkel, esetleg együtt mennénk elkapni inflagranti, ha úgy tűnik mindkettő egyszerre eltűnik, elment valahová.
2023. jún. 1. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen ez annyira bizarr szituàció hogy szerintem normàlis ember elsem hinné.

Én is elmondanám, bizonyítékkal!!!! Videó/fotó!

Tarts össze a testvéreddel, anyukàd -pardon de- undorító.

2023. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
98%
Egyébként nem te tenned tönkre a családot hanem ők ketten és a párjuk,akikkel együtt vannak. Annak oka van, hogy ők csalják a partnereiket, persze undorító ügy, de akkor is van indok rá. A férfi, vagy srác amúgy nem egyedül szemérmetlen, anyukád is az!
2023. jún. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 Appassionato2022 ***** válasza:
71%

Igazad van, el kellene mondanod, a nővérednek tudnia kellene róla. De: ők ketten tagadni fogják és az lesz a végkicsengése, hogy te kavarsz puszta rosszindulatból. Szóval én most hallgatnék és figyelnék, fotóznék( ha van mit) és a köv. alkalommal borítanék. Ha meg nem lenne köv. alkalom, akkor hallgatnék erről, de a véleményemet és a fenntartásaimat megbeszélném a nővéremmel EGYSZER, DE AKKOR NAGYON KOMOLYAN, hangsúlyozva, hogy Te nem

írigykedsz, de nem látod ezt a kapcsolatot jónak ezért, azért, amazért.... De az egy elkapott jelenetről akkor is hallgatnék, mert nem tudnám bizonyítani és vélhetően (ha a másik kettő tagad) a nővére se hinne nekem.

2023. jún. 1. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Mondd el mindenképpen. Nehogy már a te hibád legyen, nem miattad megy tönkre a család, hanem a kedves édesanyád és a tesod párja miatt. Én tuti elmondanám neki, mielőtt ne adj isten hozza megy vagy gyereket szül neki.
2023. jún. 1. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
79%
Az igazsag fajdalmas, de meg mindig jobb, mint hazugsagban elni. Lathatod, mennyit er a csaladi kotelek, meg az osszetartas. Semennyit. Az csak akkor er valamit, ha az osszes tagja elkotelezett es osszetarto. Nalatok nem ez a helyzet. Az biztos, hogy szep lassan ra fog menni az egeszseged, ha nem adod ki magadbol ezt az infot. Mint egy lassan olo mereg. En biztos, hogy magammal szeretnek joban lenni, az en lelkiismeretem legyen tiszta, a tukorbe nezes ne nekem okozzon gondot az egesz eletemben. Ha oszinte vagy es az igazsag partjan allsz, akkor kesobb sem fogod megutalni magad. Anyukadnak nem neked kell uj eselyt adni, hanem az apukadnak, ot arulta el. Apukad majd eldonti, hogy mit vesz figyelembe es mit nem, felnott ember, joga van hozza. Ha az osszes informacio birtokaban lesz, akkor a szamara legjobb dontest fogja meghozni remelhetoleg. Az mar csak rajta mulik, ne donts helyette.
2023. jún. 1. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Beszálltam volna velük egy hármasba.
2023. jún. 1. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
28%
Ha kiderül akkor nagy eséllyel tönkre megy a család és az mindegy hogy te mondod el vagy maguktól rájönnek esetleg lebuknak.
2023. jún. 1. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Jobban járna mindenki ha hallgatnál.Végülis családban marad nem?
2023. jún. 3. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Ha lett volna eszed, bekapcsolod a diktafont a telódon, amikor kérdőre vontad őket és felveszed a beszélgetést. De ezt még mindig megteheted.

A másik, hogy anyud ezek után biztosan szégyelli magát és nem mer viszonyba bonyolódni ezzel a gátlástalan kocsooggel.

Harmadrészt, ha jobb a fizikumod, mint a csávónak, akkor nyugodtan verd be a képét, mert ha ezt megcsinálja a nővéred anyjával, akkor megcsinálja bármelyik másik nővel, vagyis csalja a nővéredet fűvel fával, ez egész biztos.

Úgyhogy nem anyuddal szembesíteném a nővéredet, hanem azzal, hogy úgy hallottad, hogy rajta kívül még egy tucat nőnek csapja a szelet a csávó, úgyhogy jobb lenne, ha kidobná, mielőtt megalázza valahogy.

2023. jún. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!