Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tennél, ha a testvéred...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél, ha a testvéred párját rajta kapnád egy rokonotokkal?

Figyelt kérdés

A nővérem két évvel ezelőtt összejött egy sráccal, aki őszintén szólva soha nem volt szimpatikus, nekem túlságosan okoskodónak és magának valónak tűnt.


Pár hónapja viszont feltűnt, hogy édesanyám, aki korábban hasonló nézeteket vallott, elkezdett vele barátkozni.


Tegnap este kimentem az udvarunkra, mert a két kutyánk nagyon ugatott, aztán a házunk mögött megláttam anyámat és a nővérem pasiját egymással ölelkezve, a srác épp anyám nyakát csókolta.


Anyám azt állítja, hogy csak egyszeri alkalom volt, és többet nem fordul elő. (Este még bevallotta, hogy a nyakára adott puszit a srác, de reggelre már azt mondta, hogy nem is a nyakát csókolta, csak az arcára adott puszit.) Amikor neki estem a srácnak, ő úgy kezdte el magyarázni, mintha én mindenféle dolgot beképzelnék, és nem is történt semmi, csak pont jött nővéremhez, és megölelte anyámat. A nővérem ebből semmit nem vett észre, a szobájában volt, édesapám pedig nem volt otthon, dolgozott.


Nem tudom, mit tegyek. Anyám könyörög, hogy ne mondjam el a nővéremnek, többet nem fordul elő. Attól félek, hogy ha elmondom, örökre tönkre megy a családunk, ezt ő és édesapám sem bocsájtja meg, ráadásul mindkettőjük egészsége rámehet. Én viszont nem tudok tovább egy légtérben lenni a sráccal, aki viszont tuti nem fogja magát szégyellni, tegnap végleg bebizonyosodott, hogy semmilyen szégyenérzet nincs benne.


Ráadásul a két család régóta jó viszonyban van egymással, félek, hogy ha elmondom az igazságot, akkor abból folyamatos balhék lesznek, és mindenki megszívja.


Ti mit tennétek a helyemben?



2023. jún. 1. 10:03
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Akármilyen durva a sztori tudok ilyenről. Egy haveromnak gyanus lett az akkor párja. Valakitől kapott egy fülest, hogy a csaja interneten árulja magát. Persze álnéven stb. Mindent elrejtett a csaj, lenyomozhatatlan volt. A haverom találkozott a csaja exével. Az meg elmondta, hogy anno azért szakított a csajjal, mert rajtakapta ahogy a nagybácsiját sz.pja...


Szóval van ilyen

2023. jún. 4. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Sajnálom hogy ekkora K. az anyád.🙁
2023. jún. 8. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Na, mi lett? Izgatottan várjuk a folytatást! :)
2023. jún. 9. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
47%
Ezt nem lehet így megtervezni, hogy akkor "magammal viszek valakit, vagy lefotozom őket. Mert ez nem ilyen egyszerű. Inkább azt a beszélgetést kell felvenni, amikor anyád könyörög neked.
2023. jún. 16. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!