Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Miert csal egy ferfi?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert csal egy ferfi?

Figyelt kérdés
Ha egy ferfi szerelmes a nojebe, ennek ellenere ugy dont hogy megcsalja. Miert teszi?
2023. jún. 15. 06:53
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
70%
Mert megszállás alatt van.
2023. jún. 15. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 anonim ***** válasza:
51%
1+ Okkult befolyást tettek rá valaki, valamikor. Mágia.
2023. jún. 15. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/33 anonim ***** válasza:
47%
Amig ez hajtja, és nincs megszakítva sosem lesz hűséges, és képtelen lesz a hűségre. Bekerül egy spirálba, és addig amig azt valaki meg nem szakítja nincs kiszállás belőle. A vége: impotencia.
2023. jún. 15. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
18%

Nagyon pörög. Le kell rombolni a libidóját, utána minden másra fog gondolni.

Adj neki sok szójatejet.

2023. jún. 15. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
97%

A megcsalás legtöbbször nem egy hideg fejjel végig gondolt, racionális döntés eredménye, amikor az ember egy kockás papírra felírja a pro/kontra érveket, esetleg kikéri mások tanácsát és ezek mentén dönt, hanem szembejön egy lehetőség, és általában a következményeket teljes egészében lesz@rva mennek bele egy ilyen helyzetbe. Jelzem, férfiak-nők egyaránt.

És hogy miért mennek bele? Izgalom, változatosság. Van, akinek ez megér annyit, hogy kockára tegyen egy X évtizeden keresztül épített kapcsolatot, egy közösen felépített életet, van, akinek nem. De még egyszer: legtöbbször ilyenkor nem a racionális énje dönt az embereknek.

2023. jún. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 anonim ***** válasza:
90%
Mert gerinctelen.
2023. jún. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/33 NTBS ***** válasza:
66%

Sok oka lehet.

Érzelmi válság a legfőbb.

2023. jún. 15. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 anonim ***** válasza:
68%
Jaj persze, ha egy nő csal akkor hulye ribnc, ha férfi, akkor őt kelepcébe csalták, okkult erőkkel, ő csak egy áldozat, szegény.🤣 Hogy mik vannak.
2023. jún. 15. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/33 anonim ***** válasza:
48%

Sok dolog lehet. Jó lehetőség, rossz szex, kevés kommunikáció. Vagy egyszerűen ilyen az illető.

Nekem is lett volna lehetőségem félrelépni, de sosem tettem. Aztán megismertem valakit és közöltem az akkori barátnőmmel, hogy akkor én most szünetet kérek és elfogok menni az illetőhöz. Az ok nálam egyszerű volt: Egyre rosszabb lett a szex és semmit sem hallgatott meg, plusz úgy éreztem, mintha én már csak kellék lennék a kapcsolatban. Utána már tepert volna, de hiába...


Egyébként mai szemmel simán megcsalnék már bárkit. Miért? Mert ez éri meg. Hiába voltam mindig hűséges, úgyis én húztam a rövidebbet. Egyszerűen férfiként ez ilyen, egy nő akármikor talál jobbat. Férfiként, meg nem mindig pottyan az ember ölébe könnyen a szex.


#8: Nem, ez úgy szokott kinézni, hogyha a férfi félrelép, akkor ez szívtelen, gonosz féreg, de ha egy nő lép félre, akkor ő nem kapott elég törődést és csak kiteljesedik.

2023. jún. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 anonim ***** válasza:
94%
Nem tudom, hogy hány éves vagy, de illene tudni, hogy az emberek hazudnak. Még maguknak is. Ez a férfi nem szerelmes a nőjebe az fix. Persze mondhatja, de ez csak egy üres frázis, semmi egyéb.
2023. jún. 15. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!