Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ha a párotok azt kérné, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párotok azt kérné, hogy csaljátok meg mert őt ez izgatja, ti megtennétek?

Figyelt kérdés
Párom ezt kérte tőlem (1,5 éve vagyunk együtt), de én nem vagyok benne biztos hogy megtudnám tenni.

2023. jún. 16. 17:08
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2023. jún. 16. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
84%
Nem, de nem is hiszem, hogy van olyan nő akit ez izgatna fel.
2023. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
82%
Csak ha választhatom a másik pasit utána.
2023. jún. 16. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
71%
Nem, ott is hagynám
2023. jún. 16. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
#2 én vagyok a nő. Bocsi ezt elfelejtettem oda írni. És férfiről el tudod képzelni hogy ez izgatja?
2023. jún. 16. 17:13
 6/29 anonim ***** válasza:
79%

#5


Persze, szerintem ez gyakoribb, mint sokan hiszik.

2023. jún. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
64%

Én voltam olyan hülye tinin hogy a párom féltékeny volt es elutaztam es akkor azt mondta nyugodtan csaljál meg.


Én meg azt hittem ha majd azt mondom neki hogy nem csaltalak meg, akkor majd olyan nőnek néz aki a kutyának se kéne, nem foglalkozik vele senki nem is kell senkinek.


Igy amikor később kérdezte mikor találkoztunk azt hazudtam hogy igen megcsaltam. Erre egy r.bancnak nézett akiben csalódott és soha nem hitte el nekem az igazat ezután az ellenkezőjét.


Na ez aztán tényleg gyerekszerelem volt.

Ma már tudom hogy csak féltékenységbol mondta és dacbol hogy biztos nem kell ő nekem ugyis más pasim lesz ha elmegyek akkor csináljam menjek csaljam. Csak ezt tinin gyerekfejjel még nem vágtam le. Nem is értettem miért mond ilyeneket nekem.


Azota felnőttünk és még évtizedek múlvq is azt hiszi rólam hogy egy pasizós senki vagyok. Olyanokat mond hogy ő megkomolyodott már.(hát én meg soha nem is voltam komolytalan. Nekem megkomolyodni se kellett..)



Na visszatérve a kérdésre mai fejjel ha vki ilyet mondana hogy ez izgatná kivágnám mint macskát. Lehet le is köpném csak nem vagyok c.gány hogy menjen is.

2023. jún. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
76%
Anyja pics.áját. Menjen isten hírével a fa.szba az ilyen.
2023. jún. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
80%

Csak akkor ha ez engem is izgat.

De a leirasodbol süt hogy teged ez nem vonz.

Szakitas.

2023. jún. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%
Azt izgatja egyedül, aki fogyatékos, perverz hajlamú, vagy nem szerelmes beléd.
2023. jún. 16. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!