Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mi a francot akar tőlem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a francot akar tőlem?

Figyelt kérdés

Adott egy srác akinek barátnője van évek óta. Körülbelül 2 éve a dolgozunk egy helyen, de ritkán találkozunk, még ritkábban beszélünk. Nekem nincs párom jelenleg.


A kezdetektől fogva azt éreztem, hogy tetszem neki bár soha nem adta ennek konkrét jelét, egészen biztos vagyok benne. Mire eljutottunk egyáltalán odáig, hogy bekövessen facen eltelt jó egy év.

Aztán ez megtörtént instán is, kaptam pár like-ot, amit viszonoztam is stb...

Majd egyik napról a másikra eltűntek a like-ok és az ismerősöm sem volt.

(Azt gondolom a barátnő észlelte a problémát és intézkedett :D )


Ennek ellenére a instasztorikat egy kis szünet után újra nézegeti és likeolja is.

Személyes kommunikáció azóta is nulla, csak szemkontakt van de az kiégeti a gyomromat is úgy érzem néha.

Ja igen azt elfelejtettem, hogy ez alatt az idő alatt kialakult egy elég erős vonzalom elé. Hogy miért, nem tudom. Nem is az esetem és idősebb is vagyok pár évvel.


Nem ír rám, nem nyomul rám, tehát a körülményekhez képest elég korrekt a barátnőjével azt gondolom.

Azonban ezek a folytonos szivecskék amit persze csak és kizárólag sztorira kapok amit más nem lát az már kezd kicsit frusztrálni, mivel nem közömbös számomra.

A kérdem az lenne kedves férfiak, hogy mi a tökömet akarhat tőlem??



2023. jún. 20. 10:31
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
52%
Ez mióta gondolat egyáltalán, hogy a like-olásnak bármilyen módja mögött valamilyen szándék lapulna? Elhiszem, hogy bizonyos esetekben van, de alapból ezt feltételezni és ezen fennakadni... A like annyit jelent, hogy tetszik neki az adott kép vagy sztory vagy tököm tudja mi. Ennyi. Pont.
2023. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem túlgondolod. Abból, hogy kollégák bekövetik egymást meg lájkolják egymás sztorijait, miért következik az, hogy nyomulnának egymásra?
2023. jún. 20. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
70%
Van egy idegen pasi, aki néha rányomogat egy lájkot az instádra és te erre beleábrándozod, hogy közeledni akar? Nem, nem akar. Le kellene kattannod róla és elérhető pasik után nézni.
2023. jún. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
68%

Insta sztorik.... 🤦‍♀️Olyan unalmas, hogy ez életed fő célja.

Egyébként meg mit akarna? Jól megbszni, és meg is teszi, ha eljön a megfelelő idő rá. Értsd, a barátnő nem gyanakszik már.

2023. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

Nem vagyok már tinédzser, nem ábrándozok és képzelek be semmit, 34 évesen azért már feltudja mérni az ember, hogy tetszik e valakinek vagy sem. De a kérdésem nem is erre irányult elsősorban.

De azért köszi a válaszokat ;)

2023. jún. 20. 11:00
 6/20 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem akar toled. Max neha kiveri a kepeidre, ha olyan tipusuak. Az emberek lajkolgatnak ossze-vissza, semmit sem jwlent. 34 evesen mar tudhatnad.
2023. jún. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
86%
A fizikai vonzalom es a hutlensegre valo hajlam ezt eredmenyezi. Ha csettintenel neki, mar ugrana is. Osztonleny az ilyen, ne varj tole sok mindent.
2023. jún. 20. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
80%

Lehet megb@szna, de ennyi, lehet csak likeol ágyba-főbe kb. mindenkit.


De téged ne érdekeljen miért teszi, mert foglalt! A szeretője akarsz lenni? Nem fogja elhagyni érted, vagy ha mégis téged ugyanúgy szétcsalna, mint őt.

Egyáltalán hogyan lehet olyan pasas iránt vonzódni, akivel alig beszélgettél, most meg aztán végképp? Jó, rád néz, mondjuk szép a szeme, és akkor mi van? Te neked azért tetszik, mert nincs aki jól elintézzen, vagy ribizli vagy eddig lelkiekben, de szívesen lennél tettekben is. Már elnézést, hogy ezt írom, de ennek más magyarázata nincs.

Ezer szingli pasas mászkál melletted nap mint nap, miért nem ismerkedsz? 🙄

2023. jún. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Igen tudom, az előző kapcsolatom is egy kósza likolgatással indult kedves 6-os.

Az a feltételezés 2023-ban, hogy ezek a dolgok úgy ahogy van semmit nem jelentenek kicsit érdekes.


Kedves 8-as,nem akarok a szeretője lenni, de azért azt hozzá tenném, hogy nem egy kívülállónak/3.nak kell megvédenie egy párkapcsolatot.

Ismerkedek szingli pasikkal és van aki "elintéz" a te szavaiddal élve, tehát nem innen fúj a szél. Az, hogy miért vonzódom hozzá, mint mondtam nem tudom.



Azt hiszem ezt túltárgyaltuk, köszi mindenkinek a választ.

2023. jún. 20. 11:30
 10/20 anonim ***** válasza:
76%

#9:


Nem kell megvédeni a kapcsolatukat neked, senki se mondta, de ha van emberi tartásod, méltóságod, erkölcsös vagy, akkor nem állsz be még jobban tönkretenni a kapcsolatukat, mint van.

Ráadásul embertársadról van szó, akinek ugyanúgy érzései vannak, mint neked. Neked jólesne, hogy a párodra rámászna más nő és nem lenne rád tekintettel? Ugye, hogy nem?

Létezik vonzalom, de létezik lélek, gerinc és tisztelet is.

Ráfizetnél úgyis, hogy beletaposnál még jobban a kapcsolatba.

Amúgy van az, hogy azért tetszik, mert tiltott gyümölcs kategória, másképp rá se néznél, izgalmas, tabu, elérhetetlen,kudarc ért, mert többet a múltban nem foglalkozott veled, most kezdte el újra.

Nem biztos, hogy tényleg, valójában vonzódsz hozzá, viszont ha valódi a kémia, akkor ő neki szakítani kellene, mert te váltod ki belőle az olyasmifajta érzéseket és nem a párja és szexelgetni/összejönni veled.

Sehogy sincs rendben, hogy viszonyt folytatna a háta mögött veled te meg ő vele.

Olyasmit csak a gazemberek tesznek, normális értékrenddel bíró emberek semmiképp.

Döntsd el, hogy állat vagy, vagy ember vagy szívvel, ésszel.

2023. jún. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!