Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a francot akar tőlem a...

Mi a francot akar tőlem a főnököm fia?

Figyelt kérdés

Egy cégnél dolgozom jelenleg titkárnőként, és a főnököm fia is ott dolgozik. (afféle kiskirály). Lassan 2,5 hónapja dolgozom ott, de egy nyugodt napom sincs tőle. Akárhányszor összefutunk véletlenül, bámul, de úgy, hogy szabályosan rosszul érzem magam miatta. Mondvacsinált munkaügyekkel hívogat ebédelgetni, vagy éppen munka közben hív be magához, mert "valami fontosat akar", aztán már ott ülök 40 perce és nem is arról beszél...

Beszélgettem a kolleganőimmel, akik régebb óta dolgoznak ott, mind azt mondták, hogy vigyázzak, mit mondok neki, mert valójában egy aljas szemétláda, és megüthetem a bokám, ha túl sokszor rázom le.

Mit lehet csinálni az ilyennel? Munkát nem akarok váltani, mert ez jól fizet, és nem szakadok meg, szeretem csinálni.

22


2017. febr. 11. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Végülis ha elhív beszélni munkaügyben, legalább addig se kell dolgozni. Talán nem sokat segít, de próbáld így felfogni.

Ha nincs indok, ami miatt "megütöd a bokád" (pl. elküldenek), elvileg fel is jelentheted őket.

2017. febr. 11. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Biztos hogy kreálnának indokot, ha erre kerülne sor...nagyon sok meredek sztorit hallottam a kolleganőimtől.
2017. febr. 11. 17:33
 3/9 anonim ***** válasza:

Szerintem akarhat tőlled valamit mivel felettesed azt gondolja mindenhez jogai vannak...

Vigyázz vele mert ebből semmi jó nem sülhet ki

2017. febr. 11. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 topoliner válasza:
69%
Álnaiv a kérdés.
2017. febr. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

3 : az az egyedüli szerencse, hogy csak az apja rúghat ki, vele meg elvileg rossz a viszonyuk.

Ettől függetlenül persze ugyanolyan kellemetlen a dolog.

2017. febr. 11. 17:49
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem tetszel neki. Sajnos nem tehetsz semmit, ne törődj vele.
2017. febr. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez a cég az melyik kocsma???


"megüthetem a bokám"


Komoly helyen dolgozol.

2017. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 acelsziv ***** válasza:
Na vajon mit akarhat...
2017. febr. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Fel akar szedni, meg akar feketetni, ez nem kérdés. Ha túlmegy egy határon, akkor lehet jelenteni, mint zaklatást. De döntsd el, mi a fontosabb: a becsületed vagy pedig hogy megmaradjon a munkád?
2017. febr. 12. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!