Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előnytelenebb külsejű vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű vagy sikertelenebb nők: ha alkalmad lenne lefeküdni egy számodra vonzó, de nős pasival, megtennéd?

Figyelt kérdés

Olyan nőkhöz szól a kérdés akik kicsit kilátástalannak érzik a párkeresést, akár külső vagy bármi más miatt. Nagyon ritkán van szex, ami hiányzik.

Tegyük fel, hogy megismerkedsz egy férfival aki számodra nagyon vonzó és úgy alakul, hogy lefeküdnétek. De a pasi nős/foglalt. Hogyan döntenél? Visszautasítod a lelkiismereted miatt? Vagy belemész, mert nem tudod, lesz-e még ilyen lehetőség?

Aki nem szeretné még névtelenül sem leírni a véleményét, akkor szavazzon lent. Csak őszintén!



2023. jún. 21. 11:21
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
73%

"A szép nőnek jutott egy férj, akár gyerekkel, megkapta, hogy egy vonzó férfi feleségként felvállalja, most én kapok egy-két jó estét? Ezek nincsenek pariban, még így is bőven kijutott a jóból a feleségnek, nincs miért rosszul éreznie magát."

A 7. vagyok, ez az én hozzászólásomból ebben a formában kimaradt, de pontosan ugyanezt gondolom! Meg még azt is, hogy ha a feleségnek ez így egyszer már összejött, akkor ha kiborulna a megcsaláson és szakítana, jó eséllyel simán összejönne megint idővel. Ellenben én valószínűleg az egyetlen lehetőségemet hagynám ki.

Ja, még mielőtt valaki belekötne: a korom azért (is) lényeges, mert innentől már nem tudni, hány évem van hátra, amíg még "működöm" szexuálisan. Talán 40 sem leszek, és vége. Persze akkor legalább nem fog tovább kínozni a dolog, az viszont változatlanul fájni fog, hogy elteltek az aktív éveim úgy, ahogy.

2023. jún. 21. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
7 (illetve 11) és 8: Köszönöm az őszinte válaszokat. Teljesen érthető számomra, amiket írtatok.
2023. jún. 21. 15:15
 13/33 anonim ***** válasza:
20%

"Egyébként szerelmesen mindenki lefeküdne, csak az emberek nem ismerik saját magukat és ezt nem látják előre."


Ezt mind saját tapasztalatból írod.


Annyira elegem van, hogy aki AZT HITTE, ismeri önmagát, aztán rájött, hogy mégsem, az utána az egyetlen, saját tapasztalata után osztja az észt, hogy mindenki hülye, mert úgy könnyebb elviselni, ha ő is az volt. És ez minden témában így van.

2023. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
13-as, részben saját tapasztalat, de a szerelem mindenkit kifordít önmagából, arra láttam elég példát.
2023. jún. 21. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
22%

Nem mindenkit. Ne érts félre, engem is, de nem mindenkit. Nem tudom, mi értelme van ennek a mindenkizésnek. Értem, magamról mondani valamit ciki, ha mindenkit belekeverek, már kevésbé az. Na de felnőttként és önismerettel nem itt kéne tartani.


Illetve nem mindenki ugyanazokat teszi meg, ha kifordítja magából a szerelem. Valaki gyilkol például. Lehet ő is azzal nyugtatja magát, hogy mindenki tenné vagy aki nem, az nem is volt még szerelmes (bi-bi-bí!).

2023. jún. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
87%
Az életösztön mindenkiben ott van és amikor kapuzárásosan azzal szembesül egy ember, hogy valószínű most van utoljára alkalma az életben szerelmesen szexelni, akkor szépen félreteszi a Bibliát és szétteszi a lábát. Van néhány szent, aki akkor se, de az átlag ember szétteszi. Nem egy példát láttam erre. Természetesen nagyon sokan nem kerülnek ilyen döntéshelyzetbe, mert nem elég vonzóak ahhoz, hogy olyan pasi akarja őket, akibe szerelmesek.
2023. jún. 21. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
49%
Hazas ferfibe beleszeretne eleg nagy ongol. Szellel szemben pisiles, mondhatnam.
2023. jún. 21. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
0%
phejj 🤮
2023. jún. 22. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
78%

Az, hogy nős, nem ront a helyzetén...

Igen, minden további nélkül lefeküdnék, és le is fekszem - nem az én problémám az ő családi állapota!

Sok házasságban azt hiszik a felek, hogy elég volt a boldogító igent kimondani, a Bibliát az asztalra tenni, és egy életen át a hűség lesz az alap!

A mai világban sokkal könnyebb valakit megszerezni, mint megtartani!

Azok, akik egy házasságlevéllel vélik a házasságukat megvédeni a "gaz csábítótól", erkölcsi ítéletekkel védekeznek, azok nagyon rossz úton járnak, garantáltan meg fogják csalni (legfeljebb nem fog tudomást szerezni róla!)

Engem nem a rondaságom miatt csalt meg a párom, hanem mert nem volt 100-as a szex, és nem teljesítettem a kívánságait. Megkapta mástól - erre kirúgtam! Ő éli világát, én meg naponta görcsöltem a szexuális nyomorommal, mert én sem feküdtem le a kollégámmal, mert nős, pedig nagyon akart...

Mára szemrebbenés nélkül megteszem, és nem érdekel sem a közvélemény, sem a Biblia!

Életem két rossz döntése: kirúgtam a párom, mert félre kettyintett, majd én nem feküdtem le a kollégámmal, mert nős.

Mára lettem olyan bölcs, hogy figyelnék a párom minden szexuális rezdülésére, hogy ne más adja meg neki, hanem én!

Mára eljutottam oda, hogy tanultam a hibáimból, jelenleg egy nős pasi szeretője vagyok. És - a körülményekhez képest - boldog.

2023. jún. 22. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
29%
Azzal vigasztalod magad hogy te is vagy olyan gerinctelen hogy szétbombázod mások kapcsolatát, akármilyen, mint a párod, mert ha neki meg lehetett tenni, neked miért ne. Csak ne felejtsd el, a te ügyeddel neked kell elszámolnod. Ja hogy nincs lelkiismeret, az is a te bajod.
2023. jún. 22. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!