Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Előnytelenebb külsejű vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előnytelenebb külsejű vagy sikertelenebb nők: ha alkalmad lenne lefeküdni egy számodra vonzó, de nős pasival, megtennéd?

Figyelt kérdés

Olyan nőkhöz szól a kérdés akik kicsit kilátástalannak érzik a párkeresést, akár külső vagy bármi más miatt. Nagyon ritkán van szex, ami hiányzik.

Tegyük fel, hogy megismerkedsz egy férfival aki számodra nagyon vonzó és úgy alakul, hogy lefeküdnétek. De a pasi nős/foglalt. Hogyan döntenél? Visszautasítod a lelkiismereted miatt? Vagy belemész, mert nem tudod, lesz-e még ilyen lehetőség?

Aki nem szeretné még névtelenül sem leírni a véleményét, akkor szavazzon lent. Csak őszintén!



2023. jún. 21. 11:21
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
0%
Ja és én meg tudtam állni hogy ne rondítsak bele házas ember kapcsolatába, utólag nézve jó döntés volt, tiszta a lelkiismeretem, nem kell szembeköpnöm magam naponta a tükörben.
2023. jún. 22. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
0%
Az az ő ügyük hogy milyen a kapcsolatuk, van önuralmam, nekem ott semmi keresnivalóm.
2023. jún. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
43%
En nem tudok erzelmek nelkul szexelni, nekem nem megy. Nem az erkolcsiseg miatt nem lennek szereto, hanem azert, mert nem akarok en lenni az eltitkolt, a harmadik. Engem ez kicsit se tenne boldogga, barmennyire fantasztikus a szex.
2023. jún. 22. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
100%
7. és 11. vagyok, szerintem amúgy kitörölheti a fenekét az ember a lelkiismerettel, erkölccsel és társaival, ha közben végigszenvedi az életét vagy annak egy meghatározó részét. Az csak a mesékben működik, hogy a jó végül elnyeri méltó jutalmát...
2023. jún. 22. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
9%
Nekem ugy tunik, hogy itt jopar no a korabbi megcsalas miatt akar revansot venni hazas embereken.
2023. jún. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:

Köszönöm az újabb válaszokat, jöhetnek még vélemények.

Annyit kérek, hogy ne támadjuk le a másikat, ha ellentétes véleménye van. Külön értékelem, hogy páran le merték itt írni azt, amivel a többség lehet nem értene egyet.

2023. jún. 22. 11:33
 27/33 anonim ***** válasza:
0%
Ezzel nyugtatni magad hogy nem vagy megcsaló csak használati tárgy, ugyanolyan megcsaló vagy, ha úgy tetszik bűnsegéd, kettőn áll a vásár és kész is a házasságtörés.
2023. jún. 22. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
46%

Én fiatalon, kb 19 évesen megtettem.

Bármennyire is nem éreztette ezt a srác, sőt... De én éreztem akkor, hogy jó kis kapcarongy vagyok.. nem érte meg.

2023. jún. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
3%
Ha meg a szex se lesz jó, akkor duplán hibáztatni fogod magad.
2023. jún. 23. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 A kérdező kommentje:

28-as, köszönöm neked is, hogy leírtad a saját tapasztalatodat.

Kioktató kommenteket továbbra se kérek.

2023. jún. 23. 10:03
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!