Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mit tegyek? Hogy számoljak el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Hogy számoljak el a bűntudatommal?

Figyelt kérdés

23/F vagyok és ilyen szituációba nem keveredtem még, nem tudom mit csináljak.


Egy nálam 15 évvel idősebb nővel jöttem össze abban a tudatban, hogy a mostani távkapcsolata szétesőben van. Eddig rejtegetett a nő, de azt hittem csak azért, mert nem akarja, hogy mások megszólják.


Kiderült, hogy a kapcsolata nincs szétesőben. Elmondta, hogy a párja haza akar költözni, de nem működnek vele jól a dolgok, így nem tudja mi lesz a vége. Ekkor kezdődött el, hogy előttem kezdett el hazudozni a párjának arról, hogy mit csinál és én is tudomást szereztem a történtekről.


Ahogy ezt láttam, elkezdett bennem gyülemleni a bűntudat, hogy amíg velem van és bújik össze, addig a túloldalon a másik férfinak össze-vissza hazudozik arról, hogy mit csinál. Megkértem a nőt, hogy mondja el a párjának mi a helyzet, mert annak nincs értelme, amit csinál. Azt mondta nem mondja el.


A héten ismét voltam a nőnél, miután itt volt a faszija. A házában egy óriási TV tátongott vagy félmillió forintos értékben és arról mesélt nekem a nő, hogy az illető új autót is akar neki venni.


Azóta olyan rosszul érzem magamat, hogy összebújni sem tudok vele, mert nem tudok elvonatkoztatni attól, hogy a másik oldalról van, aki szereti és én részt veszek abban, hogy kihasználja és átverje. A csávó teljesen önzetlenül pumpálja a pénzt és energiát a kapcsolatba, évek óta vele van és folyamatosan megcsalás áldozata, de most éppen én vagyok az "elkövető". Én nem ismerem személyesen az illetőt, de még így is hányingerem van attól, ha arra gondolok, hogy amíg az ő fejében minden rendben van, addig a nő velem bújik össze, miattam hazudozik neki folyamatosan.


Mondtam a nőnek, hogy bűntudatom van, amikor nem ment a szex. Azt mondta, hogy nekem ne legyen. Ennek ellenére ugyanúgy próbálja velem folytatni a dolgokat, de én már le akarok inkább lépni, mert egyszerűen úgy érzem, hogy szétcsesztem a becsületemet.


Adjatok tanácsot! Mit tegyek?



2023. jún. 23. 10:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
72%
Lépj le és infozz a pasinak.
2023. jún. 23. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
38%

Belinkelhetem a kérdésedet a férfiakat lelketlen szemétládáknak beállító női kommentek alá? (Költői kérdés)


Te gondolod jól, én is így érezném magam, borzasztó kellemetlen lenne, azonnal otthagynám a francba. Én a helyedben összeszedném a tökeimet és megmondanám, hogy ezt én így nem csinálom tovább. Abban nem vagy hibás, hogy belementél, hisz nem voltál megfelelően informálva.

2023. jún. 23. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
76%

A mostani kérdésedet kissé átfogalmaztad, de rád lehet ismerni.


Itt az előző kérdésed:


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__parka..


Kaptál rá jó pár választ. Ebben a kérdésedben a #24-dik válaszban TE magad azt írtad hogy: "Ah, hagyom az egészet vele a p*csába."

Ezek után meg odamentél a csajhoz!

Sajnálom, de te menthetetlen vagy!

Te sosem fogod otthagyni hanem hagyod magad alázni. Miért jó neked ez, fel nem foghatom...

2023. jún. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

#3-as.


Igazad van. Viszont megmondtam neki, hogy nem már nem megy. Részéről rendben van.


Ez a kérdés arra vonatkozik, hogy utólag hogyan számoljak el magammal.

2023. jún. 23. 10:59
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

#4:

Ha akarnád (képes lennél rá) akkor már szakítottál volna vele!

Ezt pár mondattal el lehetett volna intézni. Már akkor amikor kiírtad a többi kérdésedet. De te még most is a nyakára jársz, és már a szex sem megy.

Szerintem ne a nőhöz menj, hanem pszichológushoz aki segít kielemezni hogy miért kajtatsz a nő után, még akkor is, ha már agyilag felismerted hogy mit művel veled (és a párjával). Lehet hogy a gyerekkorodból hozol valamilyen rossz szülői mintákat, vagy kötődési zavarod van stb, stb. Ezt szakember tudná megmondani. A pszichológusnál "elszámolhatsz magaddal".

2023. jún. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Bűntudatod nem kell legyen, hiszen te vagy hazugság áldozata.

Ugyanis azt mondta neked, hogy széteső kapcoslatban van, jóformán szingli. Aztán kiderült, hgoy hazudott neked.

Dobd ki a nőt, a pasinak meg mond meg, hogy őt is átbszták a palánkon. A nő meg egye meg amit főzött, hiszen konstans hazudozik mindenkinek. Neked is, a másik pasinak is.

2023. jún. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
66%
És ilyennek jut pénzes pasi....
2023. jún. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát ja, nem fogja eldobni azt akivel csak tavkapcsolatba kell lennie, és a találkozásnál rögtön kap egy fél milliós tévét.

Ezt nagyon nagyon gyorsan el kell engedned.

2023. jún. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
75%
A pasi is ezer biztos hogy mással szexel
2023. jún. 23. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Miért mész még hozzá?
2023. jún. 24. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!