Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi az esélye, hogy lépjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy lépjen felém a férfi? Vagy ennyi alapján lehet, hogy csak benézem , hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nős. Nekem bejön nagyon nagyon, úgy vettem észre, hogy én is neki.

Pl. sokszor nézi a testemet , elköszönéskor megsem várja,hogy elforduljak ,de már levándorol a tekintete

Szokta mondani, hogy jól nézek ki, szépnek tart, sőt azt is mondta, hogy én vagyok a legszebb az ottani lányok közül (pedog6eu nem igaz)

De bent úgy magától nem jön oda hozzám csak nagyon ritkán .

Bejelölt facen,de írni nem írt, egyszer írt a történemre, amire válaszoltam,de azt csak láttamozta.Pedig vártam, hogy akkor legalább elindulna egy beszélgetés,ha már bent nem talizunk sokat.

Vagy lehet ezek a dolgok csak kedvességből mondja és félre értem? Igaz ,mondani bármit lehet,de hogy annyira néz azt miért játszaná meg?

Nagyon nagyon belezügtam, folyton rá gondolok.


2023. jún. 28. 16:16
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%
Nős! Hagyd békén!
2023. jún. 28. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, lehet, hogy tetszel neki, de ez nem egyenlő azzal, hogy akar is tőled bármit.
2023. jún. 28. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Aki nem a kérdésre válaszol az ne is írjon légyszi, köszi.
2023. jún. 28. 16:20
 4/19 A kérdező kommentje:
De ha nem akar akkor miért nem tartja meg magának a megjegyzéseit?
2023. jún. 28. 16:21
 5/19 anonim ***** válasza:
88%
Tetszel neki de nős. Innentől az ő erkölcsi-morális állapota dönti el, hogy lép-e. Ha olyan állapotban van mint te morálisan akkor lépni fog.
2023. jún. 28. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
86%
Még nem döntötte el, hogy akar-e szeretőt a személyedben.
2023. jún. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%
Szimpatikus vagy szamara, de tobbet nem akar semmit.
2023. jún. 28. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
90%
Erről mindig az jut eszembe, hogy red flag amikor egy pasi az anyjával él de ha a feleségével akkor hadd szóljon.
2023. jún. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
73%
Jó buta vagy,minek kell neked egy használatban lévő férfi?Ennyire rondának érzed magad?Tudod van az a mondás:mi nem volt világos elsőre.
2023. jún. 28. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Nem direkt zúgtam bele,nem is értem azt aki ezt hiszi. Gondolhatod, hogy nem direkt szopatom meg magam azzal, hogy egy tiltott férfihez kezdem el vonzódni, hogy aztán belehaljak.
2023. jún. 28. 17:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!