Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Mennyi az esélye, hogy lépjen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az esélye, hogy lépjen felém a férfi? Vagy ennyi alapján lehet, hogy csak benézem , hogy bejövök neki?

Figyelt kérdés

Nős. Nekem bejön nagyon nagyon, úgy vettem észre, hogy én is neki.

Pl. sokszor nézi a testemet , elköszönéskor megsem várja,hogy elforduljak ,de már levándorol a tekintete

Szokta mondani, hogy jól nézek ki, szépnek tart, sőt azt is mondta, hogy én vagyok a legszebb az ottani lányok közül (pedog6eu nem igaz)

De bent úgy magától nem jön oda hozzám csak nagyon ritkán .

Bejelölt facen,de írni nem írt, egyszer írt a történemre, amire válaszoltam,de azt csak láttamozta.Pedig vártam, hogy akkor legalább elindulna egy beszélgetés,ha már bent nem talizunk sokat.

Vagy lehet ezek a dolgok csak kedvességből mondja és félre értem? Igaz ,mondani bármit lehet,de hogy annyira néz azt miért játszaná meg?

Nagyon nagyon belezügtam, folyton rá gondolok.


2023. jún. 28. 16:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Hat pedig arra keszulj fel, ha le is fekudtok, orok masodik leszel, mert miattad nem fogja otthagyni a feleseget. Egy ido utan biztos zavarna, hogy sose er ra pl hetvegen. En a helyedben megprobalnam elengedni ezt a dolgot, tudom, szerelmes vagy, de akkor is.
2023. jún. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
86%
Hagyjátok. Majd rájön a saját kárán.
2023. jún. 28. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
82%
Nem biztos, hogy nem hagyja ott a feleségét. De egy ilyentől mit várhat az ember most komolyan?
2023. jún. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem ítélkezem, mert pont nem érdekel.

Azonban ha mégis kéne(kérdésedből fakadóan), akkor azt mondanám:

Legyen mersze ott hagyni a feleségét. Még az is jobb, hogy házas együtt fekszik-kel egy másik nővel közben meg félrelép.

2023. jún. 28. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%
Erkolcs ennyi.
2023. jún. 28. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Ohhh...Nekem is szokta azt mondani valaki,hogy nagyon csinos vagyok,azt is,hogy szép,de figyelj csak!Felnőtt emberek vagyunk.Egy házas férfinek van felesége,akinek éppúgy fájdalmat okoznék,mint a gyerekeinek.Természetesen önmagamnak is,ugyanis ebbe képtelenség érzelmileg nem belekeveredni,ha van az embernek szíve.Számomra ez nem érné meg,csak felkavarnám az állóvizet,bonyolítanám a saját életemet,nem beszélve másokéról,akik mindössze szenvedő felek a sztoriban...

Szóval,szerintem kétszer gondold meg,mielőtt egy illúzió megszállottá tesz!

2023. jún. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Viszont,hogy a kérdésesre válaszoljak:aki akar valamit,az lép.Elhív randira,üzen,vagy bármi egyéb tettel bizonyítja,hogy kellesz neki.
2023. jún. 28. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Gyereke(i) is vannak? Nagyon sok nős férfi bámulja a nőket,de nem csak együtt,hanem mindet. Csak mindegyik azt hiszi ő az "egyetlen". Gondolod más nőkkel nem csinálja ugyanezt?
2023. jún. 29. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
45%

Nemhogy a férfit dicsérnétek, hogy bár tetszik neki a nő, mégsem lép konkrétabbat.


Amúgy férfiszemmel valószínűleg tetszel neki, de nem mer lépni mert ha visszautasítod az elég ciki lenne számára.

2023. jún. 30. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!