Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsal a barátnőm?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a barátnőm?

Figyelt kérdés

Barátnőm sosem ír, vagy csak nagyon ritkán. Felhívni sosem akar szinte, mindig csak azt mondja, hogy "most nem jó".

Küld képet vagy videót, néha magáról is vagy csak a kisállatairól, aztán megkérdi mizu.

Írok neki hogy mi történt velem, akár hosszabb hang üzenetben, megkérdem vele mi a helyzet, illetve van e kedvem beszélni vele.

*Megnézi és nem válaszol. *

Aztán ha nem írok nem válaszol egy napig, ha meg igen, akkor meg " bocsi, de aludtam" vagy "bocsi, de itt vannak a barátaim" (fiú barátai).

Ha fel akarom hívni csak annyit mond: "most nem jó" és leteszi.

Élőben normális volt, de most távol vagyunk és nem tudnánk találkozni a távolság miatt. Ezért is lenne jó legalább felhívni egymást. De úgy tűnik neki erre nincs szüksége.

Ha nem írok semmit, amikor megint csak annyit ír egy nappal később hogy "mizu", ha meg épp megkérdem, hogy miért nem tudott írni, akkor amúgy rögtön visszaír.

Ha küldök képet magamról azt beszívezi, de a többi üzenetre akkor se válaszol és még sorolhatnám.


Ja és amikor kérdőre vonom, akkor úgy állítja be az egészet mintha én várnék el tőle sokat. Pedig én csak kettőnél több mondatot akarok váltani a barátnőmmel, olyan nagy elvárás lenne ez?



2023. júl. 1. 01:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
88%
Ideje hosszabban elbeszélgetni előítéletekkel erről vele, aztán válaszaiból következtetni.
2023. júl. 1. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Előítéletekkel?
2023. júl. 1. 01:57
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorlatilag leráz téged. Felejtsd el.
2023. júl. 1. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

És miért ír hogy "mizu?" akkor?

Vagy csak hogy ne legyen olyan feltűnő?

2023. júl. 1. 03:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy számára elég fontos. Csak ezt gyáva a szemedbe mondani. Na meg jó vagy talonban.
2023. júl. 1. 03:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

100%?

Nem tudom hogyha szakítanék akkor hibát követnék-e el?

Hogyan mehetek biztosra?

2023. júl. 1. 03:58
 7/13 A kérdező kommentje:

Illetve amikor először lefeküdtünk, nem volt meg beszélve hogy lesz szex.

Gumi nélkül volt, mert azt mondta szed fogamzásgátlót.

Azt nem rendszeresen kell szedni? Mert elmondása szerint egy évvel azelőttig nem feküdt le senkivel, ez még így is lehetséges, vagy egyáltalán nem gyanús, csak túlgondolom?

2023. júl. 1. 04:30
 8/13 anonim ***** válasza:
77%

Hány évesek vagytok? Mióta vagytok együtt?


Nagyon komolytalannak hat ez a kapcsolat...szerintem beszélgess el vele komolyan erről,hogy mindez mennyire zavar, ha nincs változás, ne pocsékold az időd.


Fogamzásgátlót sok nő szed párkapcsolat nélkül is (hormonális gondok miatt), szóval az nem feltétlen kamu.

2023. júl. 1. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Miert nem keresel mást mikor nem is érdekled. Nem is a bnőd, ez nem kapcsolat.

Ez mindig is igy volt hogy loholsz olyan utan ami fel se vesz.

2023. júl. 1. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megcsal. Ráadásul nem is érdekled már, csak nincs benne még annyi gerinc sem, hogy szakítson.
2023. júl. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!