Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen emberileg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberileg az ilyen szerető?

Figyelt kérdés

Adott egy társaság, ahol két olyan fél is jelen van, akik szeretők, de mindketten házasságban élnek. Ez az info nem publikus a többiek (munkatársak) felé. Iszogatás, beszélgetés megy, közben a férfi elkezdi csapni a szelet egy másik nőnek is, miközben a szerető is ott van és végig nézi. Nem történik semmi, de sokat flörtölnek egymással, írkálnak egymásnak stb. A szeretőnek, miután az egész előtte zajlik, ez rosszul esik, feláll az asztaltól és elmegy.

A pasinak jelzi, ha ez megtörténik még egyszer, akkor ő befejezte a viszonyt. A pasi fel van kissé háborodva a féltékenységén…

Valakinek ennyire nincsenek gátlásai és jó érzés benne?! Nyilvánosan képes erre?



2023. júl. 2. 20:52
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
90%
Ha a feleség nem zavarja, akkor ez ugyan miért?
2023. júl. 2. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
81%
A szerető miert vár el huseget, amikor vele csalja a feleségét? Igaza van a férfinak, nincs joga féltékenységre, ha meg nem tetszik, hogy mással is koketál, akkor többet ne legyen a szeretője.
2023. júl. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
72%
Kerdező te ki vagy a történetben?
2023. júl. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
85%
#3 A sértődött szerető! Ki más lenne.. 😅
2023. júl. 2. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
Na ne már :D Házas, van egy szeretője (valószínúleg te), persze, hogy mások után is néz akkor. A felesége nem zavar, de ha másnak csapja a szelet, az igen?
2023. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
100%

Most mi a kérdés?

Emberileg ítélkezni kéne valaki felett aki csalja a feleségét, aztán elkezdi még a sokadik nőnek is csapni a szelet?

Szimpatikus úriember.

2023. júl. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
100%

Nekem blvolt olyan kapcsolatom amiben a srác csak szexet akart. Ez le lett beszélve. Értelemszerűen kerestem mellette mást, mellette akár viseocseteltem is pasikkal.

Amiben elkezdett beleszóli hogy zavarja meg féltékeny lett.

Én meg úgy voltam vele ha nem akar tőlem semmit duguljon is el!

2023. júl. 2. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
89%
A sértett szerető nem fél, hogy rászakad a plafon? Ez már a képmutatóság netovábbja. Legalább érzi, mit csinál a férjével.
2023. júl. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:

Szerintem meg egyáltalán nem egyértelmű, hogy a viszony egyben azt is jelenti, hogy mostantól nyíltan egymás mellett lehet másokat levadászni. A feleség és a férj adott, amikor a viszony létrejött, akkor is ott volt.

De ha még valaki nyílt kapcsolatban van, sem jelenti azt, hogy a másik jelenlétében enyelgek újakkal.


Roppant érdekes, hogy az álszent válaszolók a hűtlent mentegetik fel jóformán….

Nagyon hasznos lenne, ha a szokásos sablon szövegen túl olyan hozzászóló is elmondaná a véleményét, aki volt is ilyen helyzetben, nem csak a fotelból okoskodik.

Intelligens hozzászólások, értékes viták jöhetnek. Akinek ez nem megy, megértem, nyugodtan görgessen tovább.

2023. júl. 2. 21:51
 10/27 anonim ***** válasza:
91%
Ne foglalkozz azzal hogy mit csinál! Elvégre a szeretője vagy, nem a felesége! A feleségének lenne joga ezen felháborodni, neked nem!
2023. júl. 2. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!