Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen az ilyen ember feleségk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen az ilyen ember feleségként és emberileg, mi a vélemény róla?

Figyelt kérdés

Egyik ismerősömről van szó, 11 éve van együtt a férjével. Született két gyermekük. Állítása szerint szereti a férjét, mindennél jobban. A férjét már háromszor megcsalta elmondása szerint, a férj gyermekkori barátjával.

A hölgyről még annyit, hogy folyamatosan negatív mindenhez, semmihez nincsen kedve, be van savanyodva. Folyamatos hangulat ingadozása van. Pedig a férje is mindennél jobban szereti. Nem tudom, az ilyen ember mit érez.


2020. nov. 22. 09:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%
A te lelki világodnak most az tenne jót, ha ezt a hölgyet mindennek elmondanánk itt? Igazam van?
2020. nov. 22. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem.Véleményre vagyok kiváncsi.
2020. nov. 22. 09:42
 3/15 anonim ***** válasza:
87%

1-eske is az a tipikus kommentelő, aki szerint egy nő csak szent lehet, és sérthetetlen, hibáktól mentes.

Sosem értettem a női összetartásnak ezt a kb sejthalmaz szintű hozzáállását, én férfiként pont leszrom, hogy más pasasról miket mondanak, pontosan tudom, mennyi szralak van a világban.

Nőből, és férfiből egyaránt.


Lehet, a T. feleség még nem élte ki magát, kissé korán ment férjhez.

Vagy a T. férjtől nem kapja meg azt, amit kellene.

Vagy mindig üldözi a szerelmet.

Önértékelési gondjai vannak.

stb.

2020. nov. 22. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Önértékelési gondjai vannak. De mindenhez negatív
2020. nov. 22. 10:07
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Az a véleményem, hogy ő is qrva szerencsés, hogy mindezek ellenére kell valakinek, szeretik. Nekem feleennyire gáznak sem kell lennem, hogy le se sz*rjanak. Mondjuk ő bizonyára egy szép vagy legalábbis átlagos külsejű nő, én meg ronda, meghatározó különbség.
2020. nov. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Pont nem szép. Kövér. Férje nem tud róla.
2020. nov. 22. 11:04
 7/15 anonim ***** válasza:
23%

Mondd el a férjének! Tegnap itt azt javasolták fordítva!

Ja, hogy most egy ribizliről van szó! Az más.

2020. nov. 22. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
0%

Tegnap egy szerencsétlen egysejtű azt mondta, hogy ha ilyen megcsalós fia lenne felkötné magát!

Lányodnál nem? Most írj olyat!

Nincs is kettősmérce! A ribanzzoknak mindent lehet?

2020. nov. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
30%
A ketto egyutt eros kombinacio, hogy negativ is otthon es felre is jar. En ellenkezo peldat tudok. A feleseg felrelep, csak szex, semmi szerelmi szal, es azota otthon turelmesebb, kiegyensulyozottabb, oszinten jobban szereti a ferjet.
2020. nov. 22. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Elmondása szerint szereti a férjét. Mindenbe negatív az életben, sosem pozitív. Hangulata ingadozó, nincs jó kedve. Sunyi az ilyen ember? Kerülni kell az ilyen embert?


Nem az én családomba van, ismerem személyesen az illetőt.

2020. nov. 22. 14:52
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!