Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Férfiak 30 felett emberileg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak 30 felett emberileg tényleg értéktelenek pénz nélkül?

Figyelt kérdés

Ezt így szokták mondani hogy férfiak 30-40 körül már csak akkor jutnak nőhöz ha van elég pénzük.


Ez logikusan azt jelenti hogy nekik nincsen emberi értékük, csak gazdasági?


Most nem hajléktalan férfiakra gondolok, hanem például már simán egy olyan férfit is ebbe az értéktelen kategóriába sorolnak aki átlagfizetésből él.


2023. jún. 7. 09:22
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
7%
Definiáld az átlagfizetést! A netto 400 ezer nem átlag, hanem átlag alatti itt a fővarosban! Helyrajztól sokminden függ! Mondjuk ugy, hogy a jó egzisztencia a rajtengedély...
2023. jún. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
92%

Nem vagyok szegény, mégis értéktelennek érzem magam.

Fitt egészséges vagyok, igényes, adok is magamra. Ennek ellenére senkinek se kellek, valószínűleg nincs jó kisugárzásom vagy fene tudja.

Szóval nem ezen múlik.

2023. jún. 7. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
84%
Az a baj,hogy képtelenek vagytok felfogni, hogy nem a pénz kell, hanem a biztonság. A legtöbb nő szeretne gyereket és a gyes időszak alatt őt és a gyereket is el kell tartanotok. Ha saját magad sem tudod középszínvonalon eltartani,akkor 2 másik embert hogyan?
2023. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
90%

Nem tapasztalom.

47 évesen elmondhatom, hogy még egy nő sem a pénzemért volt velem.

Találtak értékesebbet.

Nők!!!

Nem fruskák, és ribizlik!

2023. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
91%

Még annyit hozzátennék hogy itt is sokan akartak már velem találkozni, aztán mikor képet küldtem, annyit mondtak: egész normális, vállalható vagyok.

Utána szép lassan elhalt a beszélgetés és nem írtak többé.

2023. jún. 7. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 A kérdező kommentje:

# 1

# 3


akkor értem már az okát a rengeteg egyedülálló nőnek. Itt Magyarországon ugye legtöbb férfi az átlagfizetést keresi.


És mivel több nő van mint férfi, ezért értelemszerűen nem fog jutni nekik olyan aki aki képes lesz családot eltartani.


Ez nagyon szomorú jövő, illetve már jelen.

2023. jún. 7. 09:34
 7/37 A kérdező kommentje:

# 2


de ez hogy lehet?

2023. jún. 7. 09:37
 8/37 anonim ***** válasza:
93%

Vannak értéktelen emberek, de ez nem pénz kérdése. A pénz viszonylagos. Meg is lehet teremteni, el is lehet költeni.

Jellemet nehezebb szerezni.....

2023. jún. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
82%

A férjem már elmúlt 30. Megismerkedésünkor minimálbért keresett, most éppen már egy éve munkanélküli, visszament egyetemre tanulni valamit. Számomra ő a legértékesebb ember a világon. Szebbé teszi a napjaimat, az egész életem boldogabb, mióta velem van. Már nem is tudom elképzelni az életem nélküle.


Azt, hogy így érezzen irántad valaki, nemcsak pénzzel lehet elérni.

2023. jún. 7. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
87%

Én 33 évesen aratok a nők között és anyagilag nem vittem sokra.


Igaz az arcom jóképű és picit fiatalabbnak nézek ki, a magasságom átlag feletti (192) és sportos alkatú vagyok, ez mellett sok nő mondja, hogy jó beszélgetőpartner. Bár lehet ezt csak azért mondják, mert alapból tetszem nekik kinézetre.


De tudom nem születhet minden férfi jóképűnek és magasnak. De aki igen, az még 30 után is értékes a nők szemében pénz nélkül is.

2023. jún. 7. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!