Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Milyen emberileg az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen emberileg az ilyen szerető?

Figyelt kérdés

Adott egy társaság, ahol két olyan fél is jelen van, akik szeretők, de mindketten házasságban élnek. Ez az info nem publikus a többiek (munkatársak) felé. Iszogatás, beszélgetés megy, közben a férfi elkezdi csapni a szelet egy másik nőnek is, miközben a szerető is ott van és végig nézi. Nem történik semmi, de sokat flörtölnek egymással, írkálnak egymásnak stb. A szeretőnek, miután az egész előtte zajlik, ez rosszul esik, feláll az asztaltól és elmegy.

A pasinak jelzi, ha ez megtörténik még egyszer, akkor ő befejezte a viszonyt. A pasi fel van kissé háborodva a féltékenységén…

Valakinek ennyire nincsenek gátlásai és jó érzés benne?! Nyilvánosan képes erre?



2023. júl. 2. 20:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
87%

Én azt nem értem, hogy miért kellett ilyen külsős szemszögből leírni a történetet, ha úgyis egyből lejön belőle, hogy te vagy a női szerető :D kis butuska :D

Én is csak azt tudom mondani, mint a többiek. Szeretői viszonyban nincs hűség, kivéve, ha külön meg van beszélve.

2023. júl. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 A kérdező kommentje:

A hűség és a másik megalázása nem ugyanaz..

Miért ne lehetne egy viszonyban hűség, kizárólagosság? Ha nincsen hűség, akkor azt miért nem lehet szintén titokban csinálni?

Ebben a viszonyban nem a hűség a gong, hanem a tisztelet és az empátia hiánya…


11….így is széttrollodjátok a témát….! Nem véletlenül lett ilyen módon feltéve a kérdés!

2023. júl. 2. 23:08
 13/27 anonim ***** válasza:
79%
#12 ez nem trollkodas, csak az igazsag, amit nem tudsz elfogadni, hogy emberileg te sem vagy a csucsok csucsa. Naivitas elvarni egy szeretoi kapcsolatban a "huseget". Mar mindketten bebizonyitottatok erre valo kepessegeteket.
2023. júl. 3. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem elkezdtél érzéseket táplálni a csávó iránt és azért zavar... A legtöbb szeretői viszonynak az a lényege, hogy érzelem és kötődés nélküli szexet kapjanak. Ha szerelmet akarsz inkább foglalkozz a férjeddel, ha nem adja meg, válj el. Ne legyél egy férfi lábtörlője.
2023. júl. 3. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, én megértelek.

Nem rég én olyan helyzetben voltam, hogy egy asztal társaságnál voltunk és bár nem kezdett ki más nővel, de rám sem nézett konkrétan egész este, mintha levegő lettem volna. Nekem ez esett rosszul. Most erre azt mondanák az előző válaszolok, hogy mit képzelek, mit várok, csak szerető vagyok. De a szerető is ember, vannak érzései és sokszor nem csak úgy a semmire, érzést keltenek benne. Persze az már más téma, hogy nők és férfiak, hogy élik meg ezt a helyzetet, milyen elvárásaik vannak. Nekem sem férne bele az ami veled történt és nagyon rosszul esne. Ezek akkor fájnak amikor a lelked is benne van a dologban, nem csak a tested. Ugyanakkor egy vészcsengő, hogy ez így nem jó mert fájdalmat okoz. Remélem tudtam segíteni.

2023. júl. 3. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:

15, nagyon köszönöm a válaszodat! Igen, ez segít ! Sokan nem értik a lényeget a szexkapcsolat és a szeretői viszony között. Szingli koromban volt egyszer szexkapcsolatom, ott előre megbeszeltunk mindent, nem is volt gond. De még ott sem fordult olyan elő, hogy előttem más nővel flörtölget.

Igen ez red flag volt és kiváló tükör számomra. :(

2023. júl. 3. 10:12
 17/27 anonim ***** válasza:
100%

Pont azért engedi meg magának az ilyen viselkedést veled szemben, mert "csak" a szeretője vagy. Tehát meg van magyarázva azzal, hogy nincs jogod hűséget kérni (vagy legalábbis normális hozzáállást).

Aki eleve szeretőt tart az már olyan szinten van, hogy ő bármit megtehet, mert van rá kereslet.

Onnan tudom mert én is jártam már így ahogy te, csak én nem voltam házas (csak szerelmes).

Hiába kértem hogy ne csinálja ezt velem (másokkal flörtölés, gyanús szituációkba keveredés), nem érdekelte, mert nem voltam a felesége (bár a feleségét is semmibe vette, mert folyamatosan csalta).

Az ilyen mentalitású emberek úgy érzik, hogy bármit megengedhetnek maguknak, nem kell kicsit sem tisztelni a másikat, pedig egy alapvető tisztelet mindenkit megillet, főleg ha egyébként is mindenben mellette áll a másik (szerető).

Az meg a legrosszabb felállás amikor a munkatársad a szeretőd, mert ott napi szinten látod hogy mit művel másokkal (ami téged bánthat, mert te is emberből vagy).

Egy valamit egy életre érdemes megtanulni: ne legyél szerető, és ne keverd össze a munkádat a magánéleteddel soha semmilyen körülmények között!

De hát ugye "az okos ember más kárán tanul, a buta a sajátján, a hülye pedig semmiből sem!".

Jah, és ha ezzel az emberrel fordítva te tennéd ugyanezt, azt kikérné magának, nem nézné el, hanem a szeretői viszony megszakításával fenyegetne (mert megsértenéd férfi mivoltában). Neki szabad, de neked nem (ezt is megtapasztaltam a saját káromon).

2023. júl. 3. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

17, én azt is megkockáztatom, hogy nem ugyanaz a hűség elvárása és nem ugyanaz a pofátlanság és a másik ember érzéseinek a semmibe vétele.

Teljesen jól látod a helyzetet és a lényeget. Sokáig küzdöttem ez ellen a helyzet ellen, a férjem amúgy tud róla, meg tudtuk beszélni. Neki is volt egy kalandja, utána indult az enyém:( Az élet időnként nem a tankönyvet hozza…

Attól a fájdalom és a csalódottság nehezen múlik el, a bizalomvesztésről nem is beszélve…

Viszont örülök, hogy ott nem én vagyok a feleség szerepében! Én szerzőként is diszkrét voltam a körülményekhez képest és tiszteletben tartottam a családját maximálisan.

A szeretőség sosem jó dolog, ebben egyetértek, ettől függetlenül volt és lesz is. Vannak hosszú távú szeretői viszonyok, melyek már majdnem olyanok, mint egy párkapcsolat. Erre azonban sokan nem alkalmasak, az említett “úriember” sem ezek szerint.

Tanulság volt, hogy a részéről ezek szerint közel nulla az érzelmi kötődés, bár a mindennapokban ezt eddig nem így mutatta….

2023. júl. 3. 11:04
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Az ilyen ember mindenkiből azt "veszi ki" amit csak tud, hogy neki jó legyen, de vissza már nem képes annyit adni amennyit "kivett" belőled.

Tehát te hiába tiszteled meg azzal, hogy nem flörtölsz másokkal stb, ő nem képes (és nem is akar) arra hogy tekintettel legyen az érzéseidre.

Mert nem érdekli!

Ő megkapja ami neki kell (szex) és ennyi. Visszafelé már ne várj semmit.

Itt neked kell okosabbnak lenni és szakítani.

Mert jobb nem lesz a helyzet.

Ha meg együtt dolgoztok akkor neked még rosszabb lesz végignézni, hogy mit művel. Ha nincs az illetőnek annyi EQ-ja hogy megértse, hogy neked is van lelked, neked is vannak dolgok amik rosszul esnek, akkor csak egyet tehetsz, azt hogy megszakítod vele a kapcsolatot.

Ha jól nézni az illető, jó a dumája akkor mindig lesz neki valaki aki betöltheti a helyedet (sanszos hogy még melletted is van más).

2023. júl. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
19, ezek az emberek amúgy valami pszichopaták, vagy nárcik? Összeségében persze lényegtelen, csak érdekelne… mert ezek szerint egy mosógépbe több érzelem szorult…
2023. júl. 3. 11:36
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!