Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Férfi szemszögből érdekel a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfi szemszögből érdekel a vélemény a következő szeretői kapcsolatot illetően?

Figyelt kérdés

Próbálom röviden írni. Egy éve tart, házas házas felállásban. Nem terveztük, de így alakult. Az elején minden nagyon jó volt, sokat keresett, beszélgettünk, nyitott volt, kedves, mindent megosztott velem. Teljesen elvarazsolt. Sosem volt senki ilyen figyelmes velem. Ahogy telt az idő úgy kezdett változni a viselkedése és zárkozotabb lett. Már nem hajlandó beszélni arról, hogy mi zajlik benne érzelmileg pl. Próbáltam beszélni vele, de nem sikerült. Azt is mondtam, ha változott valami szóljon. Nagyon passzív lett. Mostanában mindig én kezdemenyezem a találkozást, én hívom, nem is tudom mikor hívott fel utoljára. Néha szokott írni. Nem tudom mit csinaljak. Nagyon jó amikor együtt tudunk lenni kicsit, de ez a bizonytalanság és tavolsagtartas a részéről kikeszit..múltkor valahogy próbáltam jelezni, hogy nekem fontos és vannak érzelmek is, lehet elijesztettem..sosem akartunk válni, arról volt, szó, hogy kicsit szebbé tesszük egymás életét mert mindketten magányosak voltunk a hazassagunkban..

Igazából elfogadnam és megertenem azt is, ha azt akarja, hogy vége legyen, azt is ha azt mondja ritkábban van ram igénye, csak már történjen valamerre mozdulas.

Most egyelőre úgy döntöttem, hogy nem keresem többet..


2023. júl. 12. 13:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Megunt, de nem mer szakítani, mert fél, hogy borítasz.
2023. júl. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Benned fel sem merul, hogy van olyan, hogy lelkiismeret? Neked van olyan? Ketlem.
2023. júl. 12. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
59%
Szerintem is megunt. Nem vagy izgalmas már neki, ennyi.
2023. júl. 12. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Katasztrófa az életed
2023. júl. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
59%
Valszeg meguntt téged, már nem olyan izgalmas. Továbblépne, de amíg nincs jobb, addig megtart téged.
2023. júl. 12. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő a férfi és te a nő ugye?

Arról van szó, hogy valamilyen oknál fogva nem akarja ezt a kapcsolatot már folytatni, csak nem vállalja a konfliktust, ami ennek a kimondásával jár…. :( a férfiak többsége nem szeret fájdalmat okozni a nőnek. Plusz azért insegesebb napokra talonban is tart valahol….

Mindenestre ez a felállás már nem okoz neked örömet, több a fájdalom. Én biztos, hogy ennél a pontnál kimondanám, hogy vége… ! Ne ő döntsön, vedd a kezedbe az irányítást, már amennyi ebben a helyzetben maradt számodra….

2023. júl. 13. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hat igen, 2 szek kozott a padlo jutott neked. Van egy szar hazassagod, es a szereto is feltett a leertekelt portekak nevu polcra. Az erkolcsi ertekeden vagy kezelve, a boldogsagod is pont azzal egyenlo. Ezt hivjak karmanak. Amikor a konnyebb utat valasztod, annak mindig meglesz a neked nem tetszo ara. Most mar csak annyi kell, hogy a ferjed elhagyjon, az lenne a cseresznye a megerdemelt tortad tetejen. Ne gondold, hogy ez mar olyan messze van. A ferfiak kenyelmesebbek, ezert sokszor elofordul, hogy egy kimondottan szar kapcsolatban is bennragadnak. Aztan egyeseknel idovel csak betellik a pohar.
2023. júl. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!