Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Ez megcsalásnak számít ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számít ?

Figyelt kérdés
Szakított velem a barátom , én nekem volt egy egyéjszakás kaland, amit amúgy nagyon megbántam.. részeg voltam. Azóta kibékültünk az exemmel, viszont nekem olyan érzésem van mintha megcsaltam volna.. ő is beszélgetett mással , flörtölgettek.. de akkor sem olyan durva mint az enyém😅 hozzátenném, hogy nem gondoltam volna soha, hogy szeret még engem, és visszaakar majd jönni. Rossz ember vagyok emiatt ?

2023. júl. 15. 12:50
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
szakítás előtt megcsalás, szakítás után nem megcsalás
2023. júl. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
26%
Ha szereted, akkor kvázi megcsaltad, érzelmileg egész biztosan.
2023. júl. 15. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Ő dobott ki mint macskát fo*ni😅sose tettem ilyet vele , amíg együtt voltunk, mindent hozzám vágott szakításkor, szóval teljesen úgy voltam vele mi már sose leszünk egy pàr..
2023. júl. 15. 13:28
 4/7 anonim válasza:
Nem ítélkezem, hidd el, sőt, lehet meg is érdemelte, csak kérdezted, megcsalás-e, és számomra az.
2023. júl. 15. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
57%
Mindenki maga dönti el mi a megcsalás. Felnőtt párkapcsolati kérdésbe írtál, nem gondolom hogy a te megcsalási problémádat mi fogjuk eldönteni. Minek neked párkapcsolat ha szakítás után már más ágyában vagy?
2023. júl. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem megcsalás de engem zavarna a helyében hogy ilyen hamar már mással szexeltél
2023. júl. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem gondold át, hogy valóban szereted-e, és ha nem tennél meg érte “mindent”, akkor offold. Valószínűleg nem jött össze neki a lány, akivel kavart, ezért is vagytok újra együtt.
2023. júl. 15. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!