Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a párom, akivel külföldön együtt élek?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni egyszerűen. Egy hölgytől kaptam üzenetet a témában. Csatolt egy beszélgetést, amiből a párom állítólag már üzeneteket vont vissza és ezt jelezte is. Kaptam közös képet is, ahol a párom ölelgeti, tehát találkoztak, ez biztos. És aznap mikor az üzenet érkezett későn jött haza a barátom, 10 körül, azon a hétvégén pedig elment itthonról, állítólag üzleti útra, de a hölgy állítja, hogy vele volt mindvégig. Kérésre tudok küldeni csatolmányt a beszélgetésről. A hölgy állítja, hogy tavaly is találkoztak, amikor nyaralni jött hozzánk. Ezt a profilját a páromnak nem ismertem ezelőtt és ahogy említették, csak róla volt kinn kép, rólam egy sem.

A párom tagadja, azt mondta, hogy semmi sem volt közöttük, csak a nő egyedül volt, ő részéről csak barátok, nem akarta, hogy egyedül legyen és a nő akart tőle többet csak.



2023. júl. 24. 14:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
100%

Az ölelgetős képet hogy fotózták?Szelfi vagy valaki más?

Egy másik profil facen,és egyező időpontok,mikor nem volt otthon a férjed.

Nem akarok vészmadárkodni,de szerintem ez óriási bukta,sajnos.. :-(

Semmi nem volt közöttük, de mégis kicsoda akkor ez a nő,és a te férjed

miért nem akarja hogy egyedül legyen???

Szerintem valami gebasz lett, és a szerető fel dobta a férjedet..

Legalábbis nagyon úgy tűnik,hogy ez egy bosszú a nő részéről,

elvégre már minimum tavaly nyár óta kezelgeti a férjed a nőt..

Csak most lehet szakítani akart vele,vagy hasonló..

2023. júl. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
100%
A megcsaló fél akkor is tagad meg kimagyaráz amikor már ott a bizonyíték előtte. Megcsalt ezen nincs mit vacilálni. Elválsz vagy tűröd a következményeket mint az örökös bizalmatlanságot továbbra.
2023. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg a férjed tartott egy szeretőt aki többet akart. Nem tudták csendben megoldani a végét ezért a nő most kitálalt.
2023. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem megcsalt sajnos, igen. Nagyon úgy tűnik.
2023. júl. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
63%

"A hölgy állítja, hogy tavaly is találkoztak, amikor nyaralni jött hozzánk."

Ez a nő egy közös ismerősötök? Privátban is írhatsz, ha ide nem akarod leírni.

2023. júl. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
Írj, küldj csatolmányt. Érdekelne.
2023. júl. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
100%

Ok nélkül mi értelme lenne egy ilyen megkeresésnek?

Senki sem írogat random nőknek hogy

a barátja bizony vele kufircolgat,időről időre..

Ráadásul tudta hogy mikor nem volt otthon, mikor utazott el.

És az a szingli facebook profil se túl bizalomgerjesztő..

Mondjuk nem értem hogy ki nektek ez a nő,milyen kapcsolatban

álltok vele.

2023. júl. 24. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
Ők fotózták magukat. A barátom a háta mögött állva ölelgeti.😢 Nem vagyunk házasok. Szóval elválnom nem kell, csak elköltözni. De úgy szeretnék megbocsátani a szívem szerint sajnos.
2023. júl. 24. 15:14
 9/35 anonim ***** válasza:
66%

Ha tudta, hogy van a pasinak csaja és leállt vele kufircolni, az is csúnya dolog, az meg még csúnyább, hogy ezután még rád is ír, hogy vele csal a barátod.

De talán még mindig jobb így, mint egy hazug kapcsolatban élni.

2023. júl. 24. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
100%

Egyszer régen, nagyon szerelmes voltam egy lányba. Egy alkalommal meglepetésszerűen mentem hozzá, velem volt két haverom is. Nem volt otthon, az anyukája mondta, hogy melyik szórakozóhelyre ment. Odamentünk, a bejárat előtt, egymást ölelve smárolt valakivel.

Amikor közelebb mentem, észrevett, a csávó bement az épületbe, a "barátnőm" odajött hozzám, én meg sem tudtam mukkanni a látvány hatására és azt mondta: Ez nem az volt, aminek látszott. Ez a pali egy sima barát, aki szomorú volt valamiért és ő csak vígasztalva átölelte. Smár nem volt, rosszul láttam. És hittem neki...Pedig láttam...

A haverjaim utána mondták, nem vagyok normális. Nem is voltam...

Kedves Kérdező, te ismered a sztorid részleteit. Döntsd el kinek/minek hiszel.

2023. júl. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!