Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a párom, akivel külföldön együtt élek?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni egyszerűen. Egy hölgytől kaptam üzenetet a témában. Csatolt egy beszélgetést, amiből a párom állítólag már üzeneteket vont vissza és ezt jelezte is. Kaptam közös képet is, ahol a párom ölelgeti, tehát találkoztak, ez biztos. És aznap mikor az üzenet érkezett későn jött haza a barátom, 10 körül, azon a hétvégén pedig elment itthonról, állítólag üzleti útra, de a hölgy állítja, hogy vele volt mindvégig. Kérésre tudok küldeni csatolmányt a beszélgetésről. A hölgy állítja, hogy tavaly is találkoztak, amikor nyaralni jött hozzánk. Ezt a profilját a páromnak nem ismertem ezelőtt és ahogy említették, csak róla volt kinn kép, rólam egy sem.

A párom tagadja, azt mondta, hogy semmi sem volt közöttük, csak a nő egyedül volt, ő részéről csak barátok, nem akarta, hogy egyedül legyen és a nő akart tőle többet csak.



2023. júl. 24. 14:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
81%

Uh... a legrosszabbkor ütött be ez az egész.

A hapsinak erről ne szólj egyelőre, de ne is foglalkozz vele, nehogy bajotok legyen! Rá ne építs szerintem sem a továbbiakban... lesz anyud vagy más részéről segítséged, ha megszülsz??

Ja és gratulálok a babához, nagyon vigyázz magatokra!

2023. júl. 25. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Az apának kötelessége fizetni a gyerektartást, ha már védekezni lusta volt, vagy ha eleve terveztétek a gyerkőcöt, akkor pláne.
2023. júl. 25. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
De egyedül egy kisbabával...😢 A szüleim biztos segítenek,bár nyugdíjasok, de gyesen sokat nem lehetek, hamar dolgoznom kell, hogy ezt végig tudjam egyedül csinálni. Anyagilag is és mindenhogy. A szülőszobán is egyedül kell majd lennem, előre rettegek, hogy nem lesz ott velem senki 😢 Nagyon nem jó ez így, de csoda, hogy ennyi idősen egyáltalán megestem. Azon, hogy elvetessem nem is gondolkodom. Kizárt.
2023. júl. 25. 14:16
 24/35 anonim ***** válasza:
0%

És most a kapcsolatotok milyen? Hideg? Vagy elrejted az érzéseidet?

Szexelni gondolom most nem szexelsz vele, vagy igen?

2023. júl. 25. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
0%
Béna pcs a pasid.
2023. júl. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Örülj hogy nem a gyermekszuletes utan kell vacakolj egy valassal.

Hidd el 💯 x nehezebb lenne.

Meg csak 40vagy mit izgulsz?

Orulj tényleg hogy időben bukott ki a dolog.

Majd talalsz magadnak mást aki tisztel es nagyon fog szeretni.. csak ne panikolj.

En 34 vagyok, 2,5 eves gyerekem van es ha most valni sokkal nehezebb mintha ezt terhesen tettem volna.


Te sokkal jobb helyzetben vagy, de terhesen en is igy ereztem hogy jaj mi lesz.

Hivj vki segítséget az első hónapokban, legyenek barataid , vagy tesod anyud tud majd kicsit segiteni az elején ha megszulsz.

De ettől nem lesz baja ha bolcsibe kell menjen majd félévesen, meglátod nem lesz semmi baj, hidd el tapasztalatból irom.

2023. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

"És aznap mikor az üzenet érkezett későn jött haza a barátom, 10 körül, azon a hétvégén pedig elment itthonról, állítólag üzleti útra"

Vagyis együtt éltek külföldön, de nem ugyanazon a munkahelyen dolgoztok. Ez így elég arcátlan megcsalásnak tűnik.

Te tudod, hogy közös kasszán vagytok-e, közösek-e a megtakarításaitok, vagy mindenki magának gyűjt. Közös-e a lakásbérlet és érdemes-e egyedül fizetned tovább, vagy inkább hazajönni.

Mondd el neki nyugodtan szerintem, hogy nem tudsz benne bízni, látod, hogy neki szabadság kell, elengeded, menjen a dolgára.

2023. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
100%
És ezek után csak mert terhes vagy képes lennél megbocsátani neki? Továbbra is bíznál benne és gond nélkül el tudnád hinni hogy valóban esetleg üzleti útra megy? Sosem agyaskodnál vagy idegeskednél semmin hogy hol éa mit csinál? A gyerek mellett ez pont rohadt jó lesz. Szerinted a gyerek nem lesz nyűgös ha érzi rajtad a stresszt? Hagyd el végleg. Ha elmondanád neki most hogy terhes vagy holt biztos hogy vissza könyörgi magát te meg elhiszel neki minden szépet aztán vagy betartja vagy nem.
2023. júl. 27. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

"A párom tagadja, azt mondta, hogy semmi sem volt közöttük, csak a nő egyedül volt, ő részéről csak barátok, nem akarta, hogy egyedül legyen és a nő akart tőle többet csak."

Persze és ezért ölelgetni kezdek egy idegen nőt, sőt, még szelfizek is vele és még kamu nevet is mondok neki ismerkedéskor. Reális. :D

2023. júl. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Sajnos, szinte tuti hogy megcsalt :|
2023. aug. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!