Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsalhatott a párom, akivel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalhatott a párom, akivel külföldön együtt élek?

Figyelt kérdés

Nem akarom elhinni egyszerűen. Egy hölgytől kaptam üzenetet a témában. Csatolt egy beszélgetést, amiből a párom állítólag már üzeneteket vont vissza és ezt jelezte is. Kaptam közös képet is, ahol a párom ölelgeti, tehát találkoztak, ez biztos. És aznap mikor az üzenet érkezett későn jött haza a barátom, 10 körül, azon a hétvégén pedig elment itthonról, állítólag üzleti útra, de a hölgy állítja, hogy vele volt mindvégig. Kérésre tudok küldeni csatolmányt a beszélgetésről. A hölgy állítja, hogy tavaly is találkoztak, amikor nyaralni jött hozzánk. Ezt a profilját a páromnak nem ismertem ezelőtt és ahogy említették, csak róla volt kinn kép, rólam egy sem.

A párom tagadja, azt mondta, hogy semmi sem volt közöttük, csak a nő egyedül volt, ő részéről csak barátok, nem akarta, hogy egyedül legyen és a nő akart tőle többet csak.



2023. júl. 24. 14:42
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Ez a baj, hogy nagyon úgy tűnik, hogy nem tudta a hölgy, hogy van barátnője. Ezzel kezdte a mondandóját, hogy nagyon sajnálja előre is, mert a barátom azt mondta neki, hogy egyedülálló és hogy pontosan ezt akarta elkerülni, egy nem független embert, mert családot szeretne. A párom állítólag egy véletlen folytán bukott le a hotelben, ahol a személyi igazolványát oda kellett adnia a recepción és totál más nevet látott rajta a hölgy, mint, ahogy bemutatkozott neki. Sajnos mindenki szerint totál egyértelmű a helyzet, én pedig félkegyelmű vagyok, ha hiszek neki.
2023. júl. 24. 15:27
 12/35 anonim ***** válasza:
100%

Szívesem elolvasom a csatolmányt és mondok véleményt róla privátban, úgyhogy ha gondolod, küldd el nekem is.

A leírásod alapján egyébként sajnos pont annak tűnik a dolog, aminek látszik.

2023. júl. 24. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

Tehát a pasid mindenkinek hazudozik. Neked arról, hogy nincs melletted senkije, más nőknek meg hamis nevet mond be, úgy ismerkedik, nehogy rákeressenek fészen, ahol kiderülne egyből, hogy csaja van. 😂😂

Ezzel viszont azonnal megdőlt az a hazugsága is, hogy a másik nővel csak barátok, hiszen nem hogy nem barátok, de még hamis nevet is mondott neki.

Meg az összes többinek.

Egy a csávó egy országos szélhámos. Menekülj tőle!

2023. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
100%
Te vagy/voltál neki a fix punci, a többi meg a random muff akiket szintén hülyített.
2023. júl. 24. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
100%
Hazudozik róla, hogy hol járt, és titkos profilja van? Egyértelmű, hogy megcsalt.
2023. júl. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
76%
Ki tudja hány nője volt/van melletted. Egy derült ki. Lehet még száz. 😂
2023. júl. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
61%
A röhögős szmájlit mondjuk nem értem. Jó érzés a káröröm?
2023. júl. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
67%
Nők, hogyan lehet belőletek ennyire hülyét csinálni? Nem ismeritek fel a nőcsábászokat?
2023. júl. 24. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
81%
Neked kell ennél több bizonyíték? 🤦Magadtól vagy ilyen hülye vagy segítenek benne? A csaj borította a bilit mert a pasid egy gerinctelen szarcsimbók. Te meg ahelyett hogy kidobnád még mentegetni próbálod? Te sem a legélesebb kés vagy a fiókban. 🤦🐑
2023. júl. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Sajnos másfél hónapos terhes vagyok, de ezt még senkinek sem mondhattam el a családból, mert 40 éves vagyok és veszélyeztetett és nem biztos, hogy megmarad. Az orvos javasolta, hogy 3 hónapig ne verjem nagy dobra (genetikai vizsgálat stb) és így senkinek sem mondtam el családból. A páromnak sem. Most itt maradok egyedül egy kisbabával, ha minden rendben lesz. 😓😥😥 Ezért vagyok teljesen kétségbe esve. 😓 Nem tudom hova forduljak segítségért. 😢
2023. júl. 24. 22:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!