Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Egyszer megcsaltam a párom,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer megcsaltam a párom, elmondjam neki vagy sem?

Figyelt kérdés

Hosszú történet, barátsággal kezdődött, nem gondoltam lesz belőle valami vagy hogy bejövök neki.

Volt egy kapcsolatom előtte, amiből már kifele voltam (problémák), amúgy is terveztem kilépek belőle, csak nem voltam erős elengedjem. Nős volt, felettesem, félelemből is voltam vele.

Aztán találkoztam ezzel a másikkal, anélkül hogy bármit akartam volna, közel kerültünk egymáshoz, kiderült sok közös van bennünk.

Aztán megtörtént, összejöttünk, ill. történtek dolgok, és nem voltam benne biztos, hogy komolyak-e szándékai, kapcsolatot akar-e, vagy csak szórakozik velem és nem látom többé.


Nem sokkal azután, hogy ezzel a másikkal volt valami pasi2-vel akivel előtte voltam pasi1, egyszer együtt voltam vele.


De amikor a masik, pasi2 elismerte mi járunk, együtt vagyunk, utana döntöttem ő kell.

Pasi1-el szakítottam, holott tartottam tőle keresztbe tesz melóhelyen és kapcsolatomban, megtudja vele vagyok aztán elmondja neki.


Én borzasztóan éreztem magam azután, hogy megtettem, iszonyúan megbántam.


Először azt gondoltam, hogy inkább nem mondom el, ne fájjon neki, de aztán arra gondoltam, őszintének kellene lennem eleve, és ne mástól tudja meg.


Félek nagyon hogy elveszítem, rájöttem ő életem értelme, az igazi.


De tényleg félek szakít velem.


3 hónapja vagyunk együtt, az elején történt amikor ismerkedtünk.


De mondom rettenetesen megbántam, félelemből is tettem, és mert bizonytalan voltam.


Engem számos alkalommal csaltak meg úgy hogy én nem, vagy tartottak mellettem több vasat tűzben.


Én először csináltam ilyet, kis ideig két emberrel voltam, de soha többé nem tennék ilyet.


Ti mit mondotok?


Mondjam el neki vagy sem?


Ítélkező kommentekkel kérlek ne bántsatok.


Én azt mondtam a páromnak, ha történik valami más lányokkal, akkor ne mondja el, nem akarom tudni, fájna.


Azt mondta nem tenne ilyet.


Én ettől még rosszabbul érzem magam.



2023. aug. 3. 11:38
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
80%
Majdnem hogy egyutt se voltatok.. felesleges .
2023. aug. 3. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
87%

Nem ronatnék bele egy ilyennel a jól alakuló kapcsolatba. Lehet ő másképp kódolná mégha az őszinteségedet díjazná is.

Alakulóban volt, de nem voltatok egy pár...kvázi szabad emberként tetted.

Bonyolult élethelyzet, megkavarodott lélek...ez lett belőle.

Engedd el és élvezd a kapcsolatodat!

2023. aug. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
81%
Én nem mondtam el, azóta is együtt vagyunk, több mint 10 éve, már házasok is. Tök felesleges ezeket bolygatni.
2023. aug. 3. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
84%
NE!
2023. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
26%
Én kihajítanálak tutira
2023. aug. 3. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
81%

Nem mondanám el!

Egyszer velem is megtörtént, és elmondtam.

Sokkal jobban fájt az Ő csalodottsága, fájdalma. A mai napig előttem van a reakciója, az arca.

Úgy gondolom önző dolog volt.


Megbotlottál, megbántad, tedd túl magad rajta!!!

Azért is mert egyszer fordult elő, és még alakulóban volt a kapcsolat.

2023. aug. 4. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 Á.Zoli ***** válasza:
70%
Ne mondd el... nincs rá szükség... A most számít. Ne ingasd meg a kezdeti bizonytalanságoddal, ha most minden jó... Én nem akarnám tudni, hasonló helyzetben...
2023. aug. 4. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
31%

Szóval szerintetek egy kapcsolatot hazugságra építsen fel?

És még buzdítjátok...

Hibáztál, mondd el, viseld a következményeket.

De ne hazugságra építs már fel egy kapcsolatot.

Akkor amikor széttetted a lábad, nem gondolkoztál...

Legalább most tedd meg.

2023. aug. 4. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
68%
Csak az elejét olvastam el, de úgy vélem, inkább ez a másikat válaszd.
2023. aug. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 gyurlaci ***** válasza:
50%

(#19 Akkor inkább olvass tovább mielőtt belebugyogsz.

Amúgy amit írtál " inkább ez a másikat válaszd." nem értelmezhető. :-) )

Ne mond el mert csak fájdalmat okoznál. Persze más a szitu ha meg van a veszélye hogy valaha is a fülébe jut.

2023. aug. 9. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!