Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Megcsaltam a párom? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsaltam a párom? Mit tegyek? Elmondjam vagy ne mondjam?

Figyelt kérdés
A párommal távkapcsolatban élünk most már lassan két éve, hamarosan haza költözik hozzám, viszont teljesen felemésztett a magány és pont most, amikor végre normálisan együtt lehetünk, megcsináltam ezt. Berugtam nagyon, nem szoktam inni, mert valahogy sosem tudom a határom, most egy születésnapon mégis ugy döntöttem egy fene, ennyi idő után, hogy nem ittam, csak nem csinálok semmi baromságot, erre tessék, megcsókolt egy fiú és én visszacsókoltam, a fél estére nem emlékszem, annyira kiütöttem magam, de ez megmaradt, hagytam, majd 5 perc mulva zokogtam, hogy mit tettem, nincs mentségem, aki szeretné nyugodtan írja le, hogy egy rib**c vagyok, úgy is érzem magam! Viszont, a párom egy tünemény, vele tervezem az egész életem, szeretem, nem tudom miért tettem. Félek hogy a bűntudatom felemészt, ha nem mondom el, de ha elmondom esélyes, hogy vége lesz a kapcsolatunknak, és nem hiszem, hogy egy ilyen semmiségért felkéne rúgnom a kapcsolatom, ami tényleg nagyon is rendben van, csak a rengeteg magány, ami egyre jobban szétszedett. Szerintetek mit kéne tennem?

2022. aug. 22. 20:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
37%
Gratulálok.. egyedül mentél inni?
2022. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
57%
ha nem akarok valakit megcsókolni,vissza csókolni akkor nem tartom oda a fejem nagylány .....így jártál
2022. aug. 22. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
74%
Maradj csendben ! Legalabb jo volt?
2022. aug. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
90%

Én elmondanám.

Egyrészt, ne emésszen fel a bűntudat.

Másrészt, egy őszinte kapcsolatnak van csak értelme.

Harmadrészt, itt te voltál a hibás, akkor is, ha bánod. Meg kell adnod az esélyt, hogy a helyzet ismeretében eldönthesse, hogy mit szeretne, meg tud-e bocsátani. Fordított esetben te is tudni szeretnéd ezt szerintem.


Összegezve, egy hazugságra épülő kapcsolatnak nem látom értelmét.

2022. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha nem tudod, mennyit bírsz inni, ne igyál ennyit. Én nem tudnék annyit inni, hogy a paromon kívül bárkivel csokolozzak, mert én tényleg vele tervezek mindent. Két év távkapcsolat az szinte nem is kapcsolat, alig talalkoztok, kommunikáció sem rendszeres gondolom, ezeket nem lehet évekig fenntartani. Azért csaltad meg, mert már nem szereted, hiába tagadod magadnak is. Egyszerűen csak szakits vele, ne mondd el neki, mert tonkreteszed. Hadd találjon egy olyan lányt/not, aki valóban tiszteli és szereti.
2022. aug. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
90%
Vagy szakits vele, vagy mondd el neki. Az osszes tobbi lehetoseg ennel rosszabb.
2022. aug. 22. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
78%

Nem opció, hogy nem mondod el. Főleg, mert szemétség és mert ennyire bánt. Nem tudnád titkokba tartani előtte és depressziós is lennél emiatt.


Egy csók nem szép dolog, de talán nem is a világ vége. Én mindenképpen azt mondanám, hogy mond el neki és kérj bocsánatot. Ha szeret téged akkor valószínűleg megbocsájt neked.

2022. aug. 22. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
93%

Szerintem sem a világ vége. Nem helyes, ne csináld többet, de ettől nem leszel hatalmas r.banc.

Semmi nem ilyen fekete-fehér, távkapcsolatban nehéz benne lenni.

Azért lenne jobb elmondani neki, mert ha téged ennyire bánt, akkor neki is fel fog tűnni.

2022. aug. 22. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
88%
akkor most csak egy csókról van szó?
2022. aug. 22. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
76%

"nem hiszem, hogy egy ilyen semmiségért felkéne rúgnom a kapcsolatom"

Ezt hadd döntse el a párod, hogy ez semmiség, vagy sem. Ha neki is semmiség, nincs mitől tartanod. Ha szerinte ez súlyosabb, akkor pedig legyél felnőtt és értsd meg, hogy a tetteid következményekkel járnak. Mindenképp mondd el!

2022. aug. 22. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!