Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Akik izgatónak tartják és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik izgatónak tartják és belementek abba, hogy a feleségük/barátnőjük más pasival is lefeküdhessen, felül tudtatok kerekedni a féltékenység érzésén?

Figyelt kérdés

A barátnőmmel 5 éve vagyunk együtt és most érkeztünk el a kapcsolatunkban abba a fázisba, hogy lehetőség adódik számára más férfival is lefeküdni.

Tudni kell rólunk, hogy korábban nagyon sokat beszélgettünk róla, a barátnőm kezdetben borzalmasnak gondolta a felvetésem, s a kezdeti elzárkózása és tartózkodása ellenére végül egyre jobban izgatta. Amiatt sem tartotta ezt opciónak, mert ő sosem tudna megcsalni, sose okozna nekem mély fájdalmat és azt feltételezi rólam, hogy megundorodnék tőle. Pedig egyáltalán nem.

Mindent megbeszélünk, őszinték vagyunk egymással, tökéletesen működik a kapcsolatunk szex terén is, mintha csak egymásnak teremtettek volna minket. A normális kapcsolattól eltérően azonban bennem lakozik ez a kisördög, pontosabban ez a különös fétis.

Szeretkezés közben is mindkettőnket be tud indítani, amikor a fülébe súgom, hogy hihetetlenül izgatónak tartanám, ha előtte fél órával más valakivel lett volna együtt.

Most viszont ugyan nem húztam be a vészféket, de az izgalom mellett továbbra is ott lebeg a szemem előtt, hogy a szeretett kedvesemnek esélye nyílik, hogy egy hapsival együtt lehessen. Egy kicsit féltékeny vagyok ugyan, de nagyon kíváncsi vagyok és izgatott.

Felizgat a tudat, hogy a szerelmem másvalakinél eltölt egy-két órát, majd hazaérkezik és egymásnak esünk.

Sok helyen olvastam, hogy akiket ez beindít és végül megvalósították az elképzelésüket, ott még szorosabbá, még bensőségesebbé vált a kapcsolatuk/házasságuk.

Kérlek titeket, akik ellenzik a megcsalást, illetve nem is a megcsalást, hanem a szexuális élet effajta kiterjesztését, ne kommenteljetek, mert tudom, hogy nagyon sokan ellene vannak, én viszont azokra a hozzászólók véleményére, esetleges tapasztalatmegosztására lennék kíváncsi, akiket szintén megmozgat ez az irányultság.



2023. aug. 5. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
48%
10 Aha, szuper, de akkor ne írják magukról hogy házas, mert az két ember kapcsolatát jelenti. Akkor írják azt hogy poligám, muszlim beütésű csak itt a nő tart háremet, vagy a férfi, vagy mindkettő. Mert ez csalás, hogy közben a házasság miatti elismerést is bezsebelik azoktól akik emiatt valakit megbecsülnek, mert mondjuk nekik még jelent valamit az igazi szerelem. És emellett meg egy csomó jobb sorsra érdemes embert lefoglalnak. És ami a legdurvább, hogy tönkreteszik a legszebb szavakat, mert lefoglalják a romlott életükhöz, és terjesztik mindenhol a mocskot. Akkor csinálják úgy, hogy mindenki számára egyértelmű legyen hogy miféle emberek, mert így jogtalanul próbálnak előnyökhöz jutni, pl üzletet építenek erre.
2023. aug. 7. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként meg nem tudom mi bajod az 50 %-al. Ha minden második ember monogám, az már több mint mennyország. A poligámok felőlem poligámkodhatnak, de egymással, és ne hülyítsenek be egyre több embert az idióta szeretet marketingjükkel, meg a sunyi pofájukkal.
2023. aug. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

"Aha, szuper, de akkor ne írják magukról hogy házas, mert az két ember kapcsolatát jelenti"


Köszönöm, itt bizonyítottad újfent, hogy csak a saját véleményed nyomod bármilyen tény ismerete nélkül.

A házasság ugyanis egy JOGI fogalom. Idezem neked a ptk-t:


"Házasság akkor jön létre, ha az együttesen jelen lévő férfi és nő az anyakönyvvezető előtt személyesen kijelenti, hogy egymással házasságot köt. A nyilatkozat feltételhez vagy határidőhöz nem köthető."


Szóval mint látod, ha Nagy József és Kis Gizi kijelentette, hogy házasságot köt, ők onnantól teljes jogú házasok és ezen semmit nem változtat hogy ki kivel dug. Amit te írsz a hazassagrol mar a sajat velemenyed, arrol meg teljessn felesleges vitatkozni

2023. aug. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
44%
Oké, akkor viszont ezt el fogjuk terjeszteni a köztudatban, de akkor a jogi fogalomhoz remélem nem szükséges a happység érzés, az apró ajándékok, az egész esküvő biznisz. Elég hozzá egy ügyvéd, vagy nem jól látom?
2023. aug. 7. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Egyébként neked mint házibarátnak ez miért jó? Pénzt kapsz ilyenkor érte, vagy kevésbé feltűnően pl vacsorameghívás, és éthordó, vagy csak azért mert a foglalt nő mégis azért jobbnak tűnik? Miért jó ez egy férfinek?
2023. aug. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Felülkerekedik az izgalom,vágy,kiváncsiság a féltékenységen.
2023. aug. 8. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Nem vagyok ez ellen, de most felmerült bennem, hogy ő mással van akkor megeshet sőt gyakoribb lesz, hogy ő ki fog elégülni. És akkor mikor haza megy már nem fogja kívánni veled a szexet. Igy lehet neki elég lesz a másik pasi és inkább vele akar majd lenni. És emellett utánna lehet rád fel se fog izgulni.


De ezektő függetlenül ha merész vagy és megpróbáljátok és beválik akkor ez nálatok működik.

márc. 31. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
75%

Van aki teleélvezteti magát és a férj alig várja hogy úgy megdugja vagy kinyalja.

Kinek mi jön be.

Én voltam már olyan kapcsolatban hogy videóhívásban nézte a férj ahogy én a feleségével...

márc. 31. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Hát ha neked ez belefér hogy más dugja a csajod.És ez neki is jó és élvezetes akkor csináljátok.Csak elméletbe más mint gyakorlatba.Kiváncsi vagyok hogy fogod megélni valójában.
ápr. 1. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!