Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Nők,pasik hogyan léptek túl a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők,pasik hogyan léptek túl a szakításon? Milyen taktikát alkalmaztok? Fényképek széttépése,a másik tiltása😁egyéb hasznos tanácsok

Figyelt kérdés
2023. aug. 29. 17:52
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
78%
Itt mindenki fél-1 nap alatt túl van egy szakításon. Kemény ez a gyakoris brigád
2023. aug. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%

Másik tiltása, bárminemű kapcsolódás megszüntetése.

Így talán fél év alatt készen állok újra ismerkedni

2023. aug. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 A kérdező kommentje:

1 es köszönöm ez őszinte volt.7es nagy az önbizalmad

9 es ha pasi vagy ez már túlontúl is romantikus😁

2023. aug. 29. 19:43
 14/27 Kitana. ***** válasza:
100%
Nincsenek taktikáim, idővel elmúlik a rossz érzés magától. Nekem mondjuk az segített, hogy feltűnt, hogy sokkal jobb lett az életminőségem egyedül. Több időm van magamra, több pénzem marad, több energia a barátokra stb. Exemmel kb punnyadtunk itthon kettesben, mind a kettőnknek ennyi kedve volt bármihez.
2023. aug. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
5%

#13

Romantikus???

Inkább elmebeteg

Súlyos mentális zavara ha ilyet csinál valaki

2023. aug. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
76%

"1 es köszönöm ez őszinte volt"


2-es vagyok, én is őszinte voltam. Halált is úgy dolgoztam fel, hogy majd elmúlik, mást nem nagyon lehet.


Ilyen romkomos képtépés nem az én világom. Meg nincsenek is fizikai fényképeim.

2023. aug. 29. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
100%
Modolj skyrim legendary editiont. Mire stabil lesz azt is elfelejted fiú vagy-e vagy lány és rájössz, nem te voltál kevés, hanem a vram.
2023. aug. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

#15,nem vagyunk egyformák!Bár felesleges erőlködik,ami elmúlt,az elmúlt.Nem ítélkezem amíg nem ismerem..

#17 ezt leirod érthetően is?

2023. aug. 29. 20:54
 19/27 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyeség a fénykép széttépése, pláne ha nem is volt szemét csak nem voltak jók a körülmények. Attól nem változik semmi, meg a tiltástól se. Én már a szakításokat nem tudom komolyan venni, mert túl sokszor volt ilyen jaj szakítsunk de mégse. Viszont ha semmi nem tart benne a helyzetben akkor vége, főleg ha elkezd más érdekelni.
2023. aug. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
Meditáció
2023. aug. 30. 02:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!