Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Megcsalás » Hölgyek, ti ezt hogyan oldjáto...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek, ti ezt hogyan oldjátok meg?

Figyelt kérdés

Pontosabban, hogyan oldanátok meg, mert tudom, hogy az itteni hölgyek soha nem lépnek félre!


Van szeretőtök, de mikor van rá időtök?


Hogyan oldjátok meg a higiéniai dolgokat? Ha nem tudtok lezuhanyozni utána, vagy szafftos lesz a bugyi, vagy bennetek van a pasi "teje", de amint beléptek az ajtón máris menne rátok a férjetek.


Anyagiak?


Telefon/kocsi GPS, számítógép, ha nézi a pasid?



2018. dec. 30. 16:17
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Egyszerűen :D
2018. dec. 30. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%
Ha nem tudod megoldani egyedül, akkor nem neked való ez a szeretősdi.
2018. dec. 30. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
97%
Nem hiszem, hogy azok a nők vannak "rászorulva", hogy szeretőt tartsanak, akiket egyből lerohan a férjük minden egyes alkalommal, amint belépnek az ajtón.
2018. dec. 30. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
68%

Előbb át kell gondolni mielőtt szeretői viszonyba lépsz,hogy mennyire fér bele az életedbe.


Egyszerűen meg lehet oldani az egészet úgy,hogy amennyiben nem tudtok egyikőtök lakásába se menni pár órára kivesztek egy szobát. Rengeteg ilyen lehetőség van. Ott vélhetőleg van zuhanyzó is.

És van tisztasági betét is a boltokban,tehát fel tudsz készülni arra,hogy ne csurogj-csepegj, ami számomra - nőként- is taszító.


Anyagiak?Mit értesz ez alatt?Hogy ki fizet?Hát a szerető gondolom, vagy közösen rendezitek a számlát, ami nem tudom miből áll ha nem a szobabérletből.


Nem török pálcát senki fölött, de nekem kicsit fura ahogy írsz erről...minek Neked szerető és férj együtt ha ilyen kérdéseket nem tudsz megoldani? És hát úgy egyébként is...


A szerető szexuális viszonyt takar. Ha a férjed már az ajtóban le akar teperni elégedj meg Vele és értékeld.

2018. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
37%

Egyszeruen...

Nincs gps a kocsimban

Nem valtoztattam a szokasaimon

A telomat barmikor megnezheti

Szokasom havonta torolni a telomrol mindent

Nincs facebookom

A neve siman benne van a telomba a tobbi 200mellet.


Sok baratnom van de nem igazan ismeri oket. Rajuk mindig lehet hivatkozni.

2018. dec. 30. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!